Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

PUBG mobile

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
VladVlad1210

VladVlad1210

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 12.12.2018
Salutare.Am inceput de curand ca,in timpul liber,sa joc PUBG mobile.Ce pot spune?Imi place.Cel mai mult imi place ca il pot juca cu un prieten.Dar,se intampla destul de des ca jocul sa dea crash amandurora.De retinut este faptul ca avem telefoane destul de performante(iPhone 7 Plus si SE).Aveti vreo parere?Ma puteti ajuta?As aprecia ajutorul vostru.

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Tii apasat cateva secunde pe iconita jocului si apesi pe urma pe x-ul ce apare in coltul iconitei, dupa care ii confirmi ca vrei sa stearga aplicatia.
Sau ai rabdare ca producatorul sa finiseze jocul, si eventual ii trimiti un mail in care specifici problema.

#3
antiqque

antiqque

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.07.2013

View PostVladVlad1210, on 08 ianuarie 2019 - 10:38, said:

De retinut este faptul ca avem telefoane destul de performante(iPhone 7 Plus si SE)

Sunt midrange in cel mai fericit caz, nicidecum performante. La o cautare rapida poti gasi CPU si GPU, ai sa vezi ca e un CPU quad core ( care nu poate folosi decat 2 core-uri simultan ) + GPU mediocru.

#4
shymano

shymano

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,867
  • Înscris: 27.04.2010
Alegeti rezolutiile cele mai mici din setarile jocului, poate asa va merge ...
Eu il joc pe Mate10Pro, fi-miu pe P10lite, ambele Huawei, fara probleme (si la rezolutii mai mari).
LE: probabil ca "performant" vine de la simplul fapt ca sunt Apple ...??

Edited by shymano, 08 January 2019 - 11:51.


#5
VladVlad1210

VladVlad1210

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 12.12.2018
Trebuie sa stiti ca jocul ruleaza excelent la cele mai mari rezolutii cand nu jucam in echipa.Bine,poate nu sunt cele mai bune telefoane,dar ambele ruleaza jocul cum trebuie.Asta e problema:cand ne urcam in vehicule,de exemplu,ne da crash in acelasi timp.Chiar mi se pare ciudat.De ce este totul in regula cand nu jucam impreuna?

#6
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Poate jocul are o problema fix la faza respectiva.
Ai incercat sa joci si cu altcineva, sa vezi daca si pe alt telefon da crash?

#7
antiqque

antiqque

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.07.2013

View PostVladVlad1210, on 08 ianuarie 2019 - 12:03, said:

Asta e problema:cand ne urcam in vehicule,de exemplu,ne da crash in acelasi timp.Chiar mi se pare ciudat.De ce este totul in regula cand nu jucam impreuna?

Pentru ca e PUBG, din pacate e plin de buguri. Au tot promis ca le repara dar din ce zice lumea au facut altele noi Posted Image

#8
The1st_brawler

The1st_brawler

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 22.03.2019
Eu il joc pe j3 pro si ruleaza decent

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate