Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Bataie de joc - "oamenii domnului"

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostI2O, on 07 ianuarie 2019 - 11:26, said:

Nu are nici un beneficiu,incearca sa te circumcizi si sa faci sex cu femei bolnave sa vezi atunci beneficii,in plus de asta pielea o sa se argaseasca si mai ai orgasm la pastele cailor
La americani nu a prins nimic,in america sunt multi evrei si prin lobby au introdus chestia asta ca daca cumva mai apare un al doilea hitler sa nu-i mai poata recunoaste,in ww2 asa erau recunoscuti ii dezbracau si daca erau circumcisi ii bagau in lagar


Pai sa se spele zilnic ca acum majoritatea romanilor au apa alda
Ala care sta cu ea decalotata ca sa nu se spele e un nespalat si oricum nu umbla femeile cu el ca mirose de la o posta

e mai igienic sa stai cu ea decalotata, dar iti pierzi sensibilitatea si probabil exista un risc ridicat de infectie....cati parinti crezi ca isi invata odraslele asta? de ce crezi ca foarte multe persoane sufera de fimoza? lipsa educatiei :).....

Eu de mic am fost invatat (stiu ca se folosea ceai:)) :)..

#38
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postjimi91, on 07 ianuarie 2019 - 11:39, said:


e mai igienic sa stai cu ea decalotata, dar iti pierzi sensibilitatea si probabil exista un risc ridicat de infectie....cati parinti crezi ca isi invata odraslele asta? de ce crezi ca foarte multe persoane sufera de fimoza? lipsa educatiei Posted Image.....

Eu de mic am fost invatat (stiu ca se folosea ceai:)) Posted Image..
E mai igienic sa te speli crede-ma

#39
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007
Hopa, hopa, parinte, usurel, ca-ti sare mitra din cap !...

Posted Image


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Kf_I4w26rvw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by sylvius, 07 January 2019 - 11:56.


#40
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostI2O, on 07 ianuarie 2019 - 11:41, said:

E mai igienic sa te speli crede-ma

nu stiu..eu nu stau cu ea decalotata, nu suport Posted Image....am incercat, dar eram mereu excitat, asa ca, nu Posted Image)...

Edited by jimi91, 07 January 2019 - 12:01.


#41
TaTa_RzV

TaTa_RzV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,803
  • Înscris: 18.10.2018
Doamne fereste, mai rar asa ceva, popa pe cisterna. E de plans nu de ras.

#42
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018

View PostI2O, on 07 ianuarie 2019 - 11:26, said:

asa erau recunoscuti ii dezbracau si daca erau circumcisi ii bagau in lagar

Si femeile, la fel  Posted ImagePosted Image ?

#43
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

View PostMembruAnonim, on 07 ianuarie 2019 - 06:13, said:

Mda..este clar, ne-am dat seama, esti popa, ruda cu un popa.. ne poti scuti si poti parasi topicul daca nu iti convine. Paaa Posted Image

Tie nu-ti convine nu mie,ca tu ai deschis topic,si locul asta nu e a lu' mama ta de acasa

View Postjimi91, on 07 ianuarie 2019 - 06:25, said:


hai sa fim realisti....mai da-l in ma-sa de popa, sa arunci cu galeata plina de apa pe oameni, sa-i stropesti in halul ala cu apa....normal ca e bataie de joc... mai si rad unii din ei Posted Image)

Dar nu te duci,cine te obliga sa mergi la Biserica,mai ales daca ai un preot mai glumet.Incearca saracii preoti cu galeata cu cisterna dar sunt unii atat de murdari ca nu-i spala nici Dunarea


View PostHider141, on 07 ianuarie 2019 - 08:50, said:

Ce sa facem...mama prostilor e nimfomana, nu foloseste metode contraceptive si e vesnic gravida.
Macar daca s-ar uita sa vada cat de "ocrotiti/e" sunt oamenii sau obiectele "sfintite". Am vazut clip cand unui tip i-a luat foc BMW-ul imediat ce a dat popa cu apa pe motor.

Si asta nu e minune,adica iti bati joc de cele sfinte

#44
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostPiscopescu, on 07 ianuarie 2019 - 12:25, said:

Si femeile, la fel  Posted ImagePosted Image ?
Eu ti-am zis cum ii verificau nazistii pe barbati
La femeile evreice nu stiu,poate ca aveau si ele anumite mutilari

#45
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postmaxxmedia1999, on 07 ianuarie 2019 - 12:29, said:




Dar nu te duci,cine te obliga sa mergi la Biserica,mai ales daca ai un preot mai glumet.Incearca saracii preoti cu galeata cu cisterna dar sunt unii atat de murdari ca nu-i spala nici Dunarea





eu sunt crestin-ortodox....cand ma duc la biserica ma astept sa fiu tratat cu respect, nu sa arunci cu galeata de apa pe mine...iar tu sa spui ca oamenii aia sunt murdari si ii mai spala popa, e clara treaba Posted Image...

Ma retrag, bafta my friend ;)...cu prostii nu vreau sa stau de vorba

Edited by jimi91, 07 January 2019 - 12:44.


#46
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Sunt si popi care aduc cinste crestinismul...dar sunt si popi care nu aduc cinste....
Nu trebuie sa ne lasam influientati de anumite exemple negative(de cele mai multe ori persoanele rele ajung in functii de conducere)
Ca sa fi un bun crestin nu trebuie neaparat sa mergi la biserica,ca sa fi un bun crestin trebuie sa faci cat mai multe fapte bune

#47
maxxmedia1999

maxxmedia1999

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,326
  • Înscris: 15.08.2015

View Postjimi91, on 07 ianuarie 2019 - 12:43, said:

eu sunt crestin-ortodox....cand ma duc la biserica ma astept sa fiu tratat cu respect, nu sa arunci cu galeata de apa pe mine...iar tu sa spui ca oamenii aia sunt murdari si ii mai spala popa, e clara treaba Posted Image...

Ma retrag, bafta my friend Posted Image...cu prostii nu vreau sa stau de vorba

Esti tu crestin cum sunt eu musulman,nu la oamenii din Biserica m-am referit eu ci la aia ca tine si ca initiatorul topicului,voi aveti nevoie de multa apa

View Postjimi91, on 07 ianuarie 2019 - 06:25, said:

hai sa fim realisti....mai da-l in ma-sa de popa,

el e crestin  Posted Image

Edited by maxxmedia1999, 07 January 2019 - 12:58.


#48
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
nu te doar capul? asa in general?

#49
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,670
  • Înscris: 10.10.2011
mie imi place nuanta. "sunt crestin ortodox". de parca restul crestinilor sunt posedati.  - asta cu referire la crestini
puta tre spala indiferent ca e "full full" sau "full fara piele" - asta cu referire la puta
credinta e buna. ii compatimesc pe ateii astia la moda acum dar cand dau de necaz isi fac repede cruce.

#50
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,669
  • Înscris: 23.10.2006

View Postjimi91, on 07 ianuarie 2019 - 02:58, said:

la mine la tara popa intra in casa cum are el chef Posted Image....a fost tare o faza, era casa plina (bunici, parinti, unchi) dormeam toti, vine popa, canta putin si pe urma pleaca. Nici nu stiam ce s-a intamplat, a trebuit sa se duca prostul (adica eu Posted Image ) sa-i dea bani Posted Image))).
La tine in casa poate intra oricine?... Nu ai si tu prin curte 2-3 caini care sa il rezolve pe cei neinvitati?Posted Image  Daca in loc de popa erau altii si nu mai va trezeati nici unul?Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate