Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri magazin online quickmobile?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn
 Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus
 Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...
 Eroare cloud burn icopy face id

DermaRoller ce este ?

Articole limba Germana

Cum se imparte legal o mostenire ...
 

Renovare apartament

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Marriusz

Marriusz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.11.2014
Salutare..am achizitionat de curand un apartament la gri, si urmeaza sa cumpar eu tot ce e nevoie pt a-l aduce la un stadiu locuibil. Daca la electronice, electrocasnice, mobila ma pricep...sunt mai putin priceput la obiecte sanitare, instalatii, etc si as vrea sa stiu ce ma sfatuiti si daca si la astea exista anumite branduri mai de incredere decat altele. De ex, ce imi recomandati pentru obiectele sanitare - as vrea cada, nu cabina de dus, as vrea o chiuveta dubla, sau una mai mare asa - cam ceva de tipul celor din hoteluri, de asemenea, m-ar tenta sa pun pe unii dintre pereti un tapet mai actual, nu sa fie totul numai varuit, niste lustre bune si la fel de moderne ca look. Ca buget, nu am unul neaparat limitat, dar nici de genul 5000 lei chiuveta..mi-ar fi de folos daca propunerile voastre ar fi si misto si ieftine, pt ca sunt atatea de luat. Merci!

#2
Rubin1977

Rubin1977

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 15.07.2017
https://www.baterii-...ASAAEgLkXfD_BwE

View PostMarriusz, on 06 ianuarie 2019 - 21:30, said:

...la astea exista anumite branduri mai de incredere...?
Există Grohe:
https://www.baterii-...ASAAEgLkXfD_BwE
Asta costă aprope jumate din Kia Rio a mea Posted Image https://www.neakaisa...he-red-duo.html

Edited by Rubin1977, 06 January 2019 - 22:26.


#3
zile_san

zile_san

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,665
  • Înscris: 10.10.2011
la obiecte sanitare mergi cu incredere pe firma ideal standard. am acasa si sunt foarte ok
la robineti mergi pe grohe sau kludi. raport calitate pret f bun.

#4
Marriusz

Marriusz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 03.11.2014
Multumesc baietii, auzisem si eu ceva de grohe, dar nu stiam ca pot costa si 9000 lei- o baterie Posted Image . Ideal standard chiar pare misto.. Merci inca odata!

#5
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,139
  • Înscris: 15.05.2008
arunca un ochi si la cersanit
grohe si kludi,printre cele mai scumpe
m-a rupt afirmatia raport calitate pret(am grohe in casa,para dus kludi,din aia mare,nu-si merita banii)

#6
cristobob

cristobob

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,461
  • Înscris: 06.01.2014
La baterii poți încerca Ferro. Însă,  termostatatele costa mai mult.

Edited by cristobob, 07 January 2019 - 08:51.


#7
laurstef

laurstef

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 12.12.2007
Sau poți încerca ceea ce comercializează Hornbach. (link)
Avital se numește marca.
Eu am de câțiva ani și sunt mulțumit.

#8
andbozo

andbozo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,311
  • Înscris: 25.06.2006
Baterii termostatate la dusuri. Fac toti banii d.p.m.d.v.  Eu am ales Grohe ca asta mi'a sunat mie bine, dar cred ca sunt destule branduri decente. Mergi in magazine si pune mana pe ele, vezi care iti plac.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate