Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Problema cu Bitdefender VPN

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,025
  • Înscris: 04.09.2018
Am achizitionat Bitdefender Internet Security 2019 licenta pe 2 ani, l-am instalat, merge ok, s-a instalat si Bitdefender VPN.
L-am deschis pe asta VPN si scrie jos ca sa iau trafic nelimitat, am intrat, am platit cei 40 dolari prin paypall, a venit confirmarea ca s-a activat, am deschis iar, si nu s-a schimbat nimic, tot asa arata jos, ce sa fac ? Trebuie reinstalat ?

Atasez poze, una cu ce scrie jos la VPN si a doua cu, confirmarea de activare.

O alta problema este ca daca ma conectez la VPN, si aleg o tara, nu ia IP de acolo, ma duce tot pe automat, insa marea problema e alta, intru in browsere si IP e tot cel real, nu stiu cum sa apara IP de acolo.

Edited by MinettoMatoi, 01 January 2019 - 23:41.


#2
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015
Cel mai sigur e sa-i intrebi pe ei: https://www.bitdefender.ro/support/

#3
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

 MinettoMatoi, on 01 ianuarie 2019 - 23:39, said:

Am achizitionat Bitdefender Internet Security 2019 licenta pe 2 ani, l-am instalat, merge ok, s-a instalat si Bitdefender VPN.
L-am deschis pe asta VPN si scrie jos ca sa iau trafic nelimitat, am intrat, am platit cei 40 dolari prin paypall, a venit confirmarea ca s-a activat, am deschis iar, si nu s-a schimbat nimic, tot asa arata jos, ce sa fac ? Trebuie reinstalat ?
Atasez poze, una cu ce scrie jos la VPN si a doua cu, confirmarea de activare.
O alta problema este ca daca ma conectez la VPN, si aleg o tara, nu ia IP de acolo, ma duce tot pe automat, insa marea problema e alta, intru in browsere si IP e tot cel real, nu stiu cum sa apara IP de acolo.
La cati bani ai aruncat merita sa-i

 bobo323, on 01 ianuarie 2019 - 23:57, said:

Cel mai sigur e sa-i intrebi pe ei: https://www.bitdefender.ro/support/
Cam asta zic si eu, la cati bani a  aruncat poate sa-i sune cu incredere si la ora asta (au numere de telefon la care raspund non-stop).

#4
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,025
  • Înscris: 04.09.2018
Pai asta stiam si eu, le-am dat mail deja, credeam ca vreunul ati experimentat asta, dar poate raspund si altii, cineva care a trecut prin asta si ce a facut concret !
Banui ca-s seriosi ca e ditamai firma, nici nu m-am gandit sa dea teapa.

Edited by MinettoMatoi, 02 January 2019 - 03:06.


#5
bobo323

bobo323

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,681
  • Înscris: 12.06.2015
Mai bine ii suni. La email nu cred ca sta nimeni sa-ti raspunda.

#6
MinettoMatoi

MinettoMatoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,025
  • Înscris: 04.09.2018
Au raspuns a doua zi pe mail, s-a rezolvat.

Pentru cine mai are probleme dupa plata aia pentru trafic nelimitat de la BitDefender VPN, dupa deschiderea BitDefender VPN, trebuie de la setari schimbat contul acolo la "Contul Meu" sa fie mail-ul pe care s-a facut contul la BitDefender si parola contului de la BitDefender, atunci activarea e recunoascuta.

Edited by MinettoMatoi, 03 January 2019 - 18:52.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate