Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Moda concediilor politicienilor in America

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
25 replies to this topic

#1
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,546
  • Înscris: 15.06.2007
De la stiri, din ziare online,  aud tot despre  mai multi "bugetari"ca isi fac concediile prin 'merica. Cu putin timp in urma avocatul poporului  Victor Ciorbea era plecat in vacanta in america , atunci cand era nevoie de el pentru nu mai stiu ce.  Presedintele si el, vacante la Miami, parca nu odata. Acum si primarul timisoarei, nea' pleata, acest celentano de banat, plecat si el prin america , jamaica alea alea.   Mi se pare interesanta aceasta afinitate pentru america. Voi ce ziceti?

Edited by tfmercedez, 31 December 2018 - 18:07.


#2
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017
Daca tot platesti taxe, e reconfortant sa stii ca aia care ti le cheltuiesc pe curve si droguri au gusturi fine.

#3
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,022
  • Înscris: 07.11.2006
Alesii neamului cunosc foarte bine preferintele utilizatorilor Softpedia.
De fapt,alesii neamului ar dori sa mearga cu mic cu mare in Rusia,dar le e jena de ce fel de comentarii vor starni pe acest forum si au ales in corpore sa plece in vest.Cica.

#4
Fane

Fane

    cipat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,239
  • Înscris: 05.06.2002
pai au bani de asa ceva si primesc vize ca americanii sunt siguri ca n-or sa ramana in america sa munceasca.

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Maldive nu-i in America !

#6
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,546
  • Înscris: 15.06.2007

 MembruAnonim, on 31 decembrie 2018 - 18:58, said:

Maldive nu-i in America !
nici Madagascar! Dar Costa Rica, este in America Centrala.

#7
ioana1973

ioana1973

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,571
  • Înscris: 16.03.2014

 tfmercedez, on 31 decembrie 2018 - 18:07, said:

De la stiri, din ziare online,  aud tot despre  mai multi "bugetari"ca isi fac concediile prin 'merica. Cu putin timp in urma avocatul poporului  Victor Ciorbea era plecat in vacanta in america , atunci cand era nevoie de el pentru nu mai stiu ce.  Presedintele si el, vacante la Miami, parca nu odata. Acum si primarul timisoarei, nea' pleata, acest celentano de banat, plecat si el prin america , jamaica alea alea.   Mi se pare interesanta aceasta afinitate pentru america. Voi ce ziceti?
Aparentele inseala, sufletelul lor ii tot la Kremlin (cel putin a lu dragnea,tudorel,cacp tariceanu.......). Ciorbea are fata maritata in America, le mai duce una alta de la pomana porcului la tinerei....,pfuai cum a decazut omul asta, nici nu pot crede ca asta a fost sustinut de pntcd. Se rasuceste seniorul in mormant.

P-orma America ii ditamai continentul, doar California-i juma de Europa, ai ce sa vezi, infrastructura turistica, civilizatie, safe, ieftin.... Ai vazut ce-au patit deunazi nordicele alea doua in Maroc?

#8
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,546
  • Înscris: 15.06.2007
Nu , n-am vazut, ce au patit in Maroc?

 ioana1973, on 31 decembrie 2018 - 19:55, said:


Aparentele inseala, sufletelul lor ii tot la Kremlin (cel putin a lu dragnea,tudorel,cacp tariceanu.......). Ciorbea are fata maritata in America, le mai duce una alta de la pomana porcului la tinerei....,pfuai cum a decazut omul asta, nici nu pot crede ca asta a fost sustinut de pntcd. Se rasuceste seniorul in mormant.

P-orma America ii ditamai continentul, doar California-i juma de Europa, ai ce sa vezi, infrastructura turistica, civilizatie, safe, ieftin.... Ai vazut ce-au patit deunazi nordicele alea doua in Maroc?


#9
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 tfmercedez, on 31 decembrie 2018 - 19:58, said:

Nu , n-am vazut, ce au patit in Maroc?
Au fost violate si ucise drept multumire pentru democratia lansata de dronele americane prin orientul mijlociu.

#10
Karhu

Karhu

    Heretic member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 39,917
  • Înscris: 25.06.2007

 ioana1973, on 31 decembrie 2018 - 19:55, said:

P-orma America ii ditamai continentul, doar California-i juma de Europa,
Ca suprafata California e mai mica ceva decat Suedia si mult in urma Frantei, Spaniei, Ucrainei.

 tfmercedez, on 31 decembrie 2018 - 18:07, said:

De la stiri, din ziare online,  aud tot despre  mai multi "bugetari"ca isi fac concediile prin 'merica.
In perioada asta-s ieftine biletele pt SUA, gasesti si sub 300 euro dus-intors.

#11
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,546
  • Înscris: 15.06.2007

 Paz, on 31 decembrie 2018 - 20:14, said:


Au fost violate si ucise drept multumire pentru democratia lansata de dronele americane prin orientul mijlociu.
o scrii de oarca ar fi fost ceva legitim,  din partea statului. Cand defapt a fost un act criminal, care se pare ca  ar fi fost pus la cale de un elvetian.

https://www.google.c...-women-1.807653

#12
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

 tfmercedez, on 31 decembrie 2018 - 20:54, said:

o scrii de oarca ar fi fost ceva legitim
Asta e interpretarea ta, nu ceea ce am scris eu. Nici o crima nu e legitima. Din pacate insa, o crima poate sa atraga dupa ea o alta crima.

#13
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,546
  • Înscris: 15.06.2007

 Karhu, on 31 decembrie 2018 - 20:27, said:



In perioada asta-s ieftine biletele pt SUA, gasesti si sub 300 euro dus-intors.

Fix de bilete ieftine s-au dus..
Acuma sunt ieftine doar daca rezervarea s-a facut in urma cu 3 luni.. altfel, daca as cauta acuma un bilet de pe azi pe maine , ar costa o mica avere.

Attached Files


Edited by tfmercedez, 31 December 2018 - 21:14.


#14
realduc

realduc

    traieste, si lasa-i si pe ceilalti sa traiasca

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,062
  • Înscris: 04.09.2017
eu am fost "ales de soarta" sa muncesc 6 ani in USA ! ...
va spun sincer ca viata de acolo nu seamana cu filmele de la Hollywood !

#15
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,110
  • Înscris: 30.04.2007

 ioana1973, on 31 decembrie 2018 - 19:55, said:

Aparentele inseala, sufletelul lor ii tot la Kremlin (cel putin a lu dragnea,tudorel,cacp tariceanu.......).
mai copii, lasati naibii povestile cu sufletul, nu au asa ceva, mi se rupe ca unora li se pare ca altii au sufletul spre moscova, atita timp cit acestia au banii in vest. care politician cu kremlinul in inima si-a bagat banii in banci rusesti?

#16
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
fraieri..de ce te-ai duce in america?

#17
moftware

moftware

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,402
  • Înscris: 08.05.2008
Optiunea pentru concedii in strainatate arata cat de mult apreciaza produsul politicii lor din Romania.

#18
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,974
  • Înscris: 18.12.2007

 Karhu, on 31 decembrie 2018 - 20:27, said:

Ca suprafata California e mai mica ceva decat Suedia si mult in urma Frantei, Spaniei, Ucrainei.

Ei, era o licenta poetica, n-ai prins tu subtilitatea.

@initiator, unde ar fi ok sa isi faca concediile ca sa nu intri la banuieli?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate