Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 

Telekom 2019: Posturile BBC (BBC Earth SD&HD&BBC World News SD&HD) ies din grila Telekom din 1.1.2019 + Fine Living SD&HD

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#37
dorindorin10

dorindorin10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,735
  • Înscris: 20.10.2015
Pay in ultimi 2ani a scos cel puțin 20 de canale și au băgat putinie sau deloc și de o calitate josnica sper ca acum sa le fie sfârșitul badjocorii și sa plece lumea.

#38
tesia

tesia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 22.03.2010
Telekom sunteti zero ,zero.Posted Image...  Ati scos din grila Dvb-c Fine Living HD si BBC-Earth  HD, cele mai interesante canale . Sunteti de toata jena,. Mai stau o saptamana sub contract la voi, si daca nu introduceti alte canale HD,  REZILIEZ contractul si fiti siguri ca am toate motivele. Apropo, ,,, La micsorarea abonamentelor nu umblati ??Posted Image

Edited by tesia, 02 January 2019 - 16:23.


#39
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Cu cine te cerți colegu?

#40
Ion_Bumbu

Ion_Bumbu

    User asocial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,591
  • Înscris: 31.01.2010

View Postwaratah, on 02 ianuarie 2019 - 13:04, said:


Ca atare, am sa plec cu cele 4 (patru, fraieri de la Telekom!) abonamente la AKTA.
Multumesc pentru serviciile mizerabile, Telekom!

AKTA asta pina la urma nu`i tot Telekom?

#41
Cosmin342

Cosmin342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 18.04.2017
Cum sa fie tot T?
Are mai nou legatura cu Tomsa, care are legaturi cu DIGI :)

#42
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Orange cablu e tot Telekom.

#43
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 14.05.2010

View Postronuquet, on 02 ianuarie 2019 - 18:41, said:

Orange cablu e tot Telekom.
Nu are treaba cu Telekom aia la Orange au propriile lor huburi, doar transmisia se face prin aceași fibra.De ex. daca vrei si Telekom si Orange le poti avea pe amândouă doar ca in practica nu se aplica datorita înțelegerii dintre cei doi operatori

#44
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Cand vorbim de internet asa e. Dar cand vorbim despre TV e acelasi lucru.

#45
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 14.05.2010

View Postronuquet, on 02 ianuarie 2019 - 19:23, said:

Cand vorbim de internet asa e. Dar cand vorbim despre TV e acelasi lucru.
Bun si de ce la Orange exista telekom sport 5 si 6 si telekom sport 1,2,3,4 nu merg?Fiecare are hubul lui ,ti-am zis tehnic este posibil sa fii client la aceiasi adresă la ambii operatori doar ca exista un contract si pentru a limita concurenta grila ptr. servicii tv fixe este aceiasi,dar ma repet nu au în comun decât fibra de transport fiecare are echipamentele sale de retrasmisie

#46
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,228
  • Înscris: 22.02.2017
Nu e adevarat. Pt ca Telekom nu decripteaza TS 1-4 pt abonatii Orange. Iar Telekom nu decripteaza TS 5-6 pt abonatii Telekom.

Ia baga un card CI+ de la Telekom chit ca ai ONT de la Orange sa vezi cum merg TS.urile 1-4.

#47
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 14.05.2010

View Postronuquet, on 02 ianuarie 2019 - 20:04, said:

Nu e adevarat. Pt ca Telekom nu decripteaza TS 1-4 pt abonatii Orange. Iar Telekom nu decripteaza TS 5-6 pt abonatii Telekom.

Ia baga un card CI+ de la Telekom chit ca ai ONT de la Orange sa vezi cum merg TS.urile 1-4.
Logic ca merg utilizezi reteaua telekom este acelasi mediu de transport

Edited by lau83, 02 January 2019 - 20:18.


#48
dany23ro

dany23ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,174
  • Înscris: 16.08.2007
nu se decripteaza TS 1-6 daca nu ai abonament digital la telekom.pentru televizoarele care au incorporat dvb-c nu se prind decat 54 de programe care au dorit cei de la telekom sa le decripteze

#49
mihaelall12

mihaelall12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 02.04.2009
Mie imi expira abonamentul la Telekom in 1 februarie 2020. Pot sa renunt la abonament in conditiile in care toate posturile favorite, respectiv National Geografic, BBC Earth, Fine Living au fost scoase din grila? Principalul motiv pentru care am optat pentru Telekom a fost pentru diversitatea canalelor de documentare. Acuma practic nu mai am la ce sa ma uit la Tv.

#50
lau83

lau83

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 14.05.2010

View Postmihaelall12, on 04 ianuarie 2019 - 22:14, said:

Mie imi expira abonamentul la Telekom in 1 februarie 2020. Pot sa renunt la abonament in conditiile in care toate posturile favorite, respectiv National Geografic, BBC Earth, Fine Living au fost scoase din grila? Principalul motiv pentru care am optat pentru Telekom a fost pentru diversitatea canalelor de documentare. Acuma practic nu mai am la ce sa ma uit la Tv.
Nu in contract scrie ca ti se ofera un minim de canale.De obicei sunt peste acest minim

#51
Tudor75

Tudor75

    peRFect

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,150
  • Înscris: 14.12.2007

View Postmihaelall12, on 04 ianuarie 2019 - 22:14, said:

Mie imi expira abonamentul la Telekom in 1 februarie 2020. Pot sa renunt la abonament in conditiile in care toate posturile favorite, respectiv National Geografic, BBC Earth, Fine Living au fost scoase din grila?
Da. Se poate rezilia orice abonament dar nu e chiar asa de usor. Trebuie sa apelezi la ANPC, sa platesti lunile gratuite sau cu reducere, daca ai avut asa ceva, etc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate