Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 

Taxa pod Fetesti - SMS in avans

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,042
  • Înscris: 20.12.2007
Am trecut azi pe la pod de doua ori dus întors ca am avut chef sa ma duc în Vama Veche. Circulație rara dar la pod tot erau vreo trei patru mașini care plăteau taxa Cash. Celelalte benzi cu plata online sau sms stăteau goale, astia stăteau la coada.

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

 Kokoshmare, on 01 ianuarie 2019 - 20:38, said:

Am trecut azi pe la pod de doua ori dus întors ca am avut chef sa ma duc în Vama Veche. Circulație rara dar la pod tot erau vreo trei patru mașini care plăteau taxa Cash. Celelalte benzi cu plata online sau sms stăteau goale, astia stăteau la coada.

Bine, poate unii nu au chef sa se incurce cu tehnologia (plata prin sms, ori prin alte aplicatii homebank, app etc), insa de ce rahat stai la coada pe banda cash cand poti foarte bine sa treci pe banda "plata electronica" si la urmatoarea benzinarie cand te opresti sa bei o cafea ori sa mergi la toaleta, sa platesti simplu ca buna ziua la "casa de marcat".

Edited by MembruAnonim, 01 January 2019 - 21:29.


#21
alexpet

alexpet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,358
  • Înscris: 07.05.2007

 alexpet, on 30 decembrie 2018 - 06:41, said:

Instaland aplicatia de mai sus, pentru ca mi s-a parut utila, am constatat fara nici un fel de placere ca nu am rovignieta platita (inregistrata) desi tin in mana chitanta prin care se dovedeste achitarea ei. Toate datele sunt corecte (nr inmatriculare si serie sasiu), valabilitate din 09.10.2018-08.10.2019. Am trimis deja sesizare pe site-ul CNAIR. Interesant, ce sa zic.....deci baza 0.
trebuie sa-mi fac mea culpa. Am primit raspunsul la sesizare. Gresisem EU o litera din VIN!

#22
geikus

geikus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 20.10.2007

 Adm, on 30 decembrie 2018 - 09:14, said:

1. E valabila 1 an.
2. Poti vedea pe acest site starea vigenetelor si a trecerilor pe pod.

Este o țeapă de aplicație, e-tarife. Citiți review-urile. Majoritatea sunt negative.

Edited by geikus, 26 April 2019 - 06:23.


#23
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,042
  • Înscris: 20.12.2007
Eu o folosesc de când a apărut și nu am avut probleme. Unde sunt review-urile astea?


#24
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,321
  • Înscris: 04.05.2006
Idem! Am avut o grămada de treceri din 2015 și pana in 2018, absolut toate plătite prin SMS. Nu am avut probleme niciodată.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate