Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Ce a adus Mosul? (2018)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postdiegodanny, on 27 decembrie 2018 - 23:03, said:

Eu nu pot, daca beau mai mult de vre-o doua pahare ma ia durerea de cap Posted Image
Nu ai antreament...si eu dupa sarbatori cand imi pierd antrenamentu ma ia de cap de la cateva beri

#38
_carpatos

_carpatos

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 512
  • Înscris: 11.12.2018
La mine anul asta in loc de mos craciun a venit un mos din China care se numea Mos Chu Chun.

#39
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Un G-Shock și-o țigară electronică nouă Vaporesso Luxe cu tank SKRR.

Posted Image

Puf puf

#40
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,408
  • Înscris: 29.04.2008

View Postdiegodanny, on 27 decembrie 2018 - 23:03, said:

Eu nu pot, daca beau mai mult de vre-o doua pahare ma ia durerea de cap Posted Image

Dacă nu bei ceva natural sau de calitate, e normală durerea de cap, chiar după 2 pahare.

#41
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
E cu dus intors si cu "naturalele" sunt multim care folosesc struguri nova si baga tone de zahar sa il scoata la liman,apai ala numa natural nu mai e
Eu mi-am facut mied din miere,polem si fructe de padure,cand am deschis dupa vreo 3 luni sau 4 o sticla de 0,5 si am dat-o pe gat deja aveam ameteli asa tare era plus o aroma deosebita

#42
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,408
  • Înscris: 29.04.2008
Dă-mi și mie rețeta

#43
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nu mai stiu exact cantitatile dar iti spun asa in mare
La 5 litri de apa am bagat 2 kg de miere daca nu ma insel,vreo 3 maini de afine,cred ca am bagat si putina zeama de lamaie nu mai stiu sigur,o mana de polen,putina drojdie de bere(normal se pune drojdie pentru sampanie dar eu nu am avut asa ceva) si se pune la fermentat exact ca vinu
Prima data se pune oala cu apa pe foc pana se incalzeste(atentie sa nu fiarba) dupa care se pune mierea pana se topeste,se ia jos de pe foc se lasa la racit si pe urma se adauga urmatoarele ingrediente,dupa care se pune la fermentat
Imi pare rau ca nu am scris reteta cu lux de amanunte intr-un carnet ca sa nu o uit

Edited by I2O, 28 December 2018 - 14:38.


#44
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,408
  • Înscris: 29.04.2008
Mersi

#45
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Nu ai pentru ce
Imi pare rau ca nu pot sa te ajut mai mult....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate