Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Anno 1800

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Woltaire87

Woltaire87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 16.11.2018
26 februarie 2019 data aparitiei!

De cand asteptam un joc  de strategie cu tema victoriana !

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6e1pyccA7Is?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
mi s-a parut si mie interesant din ce am vazut pe youtube despre jocul asta si m-am apucat de anno 1404
dupa o ora jumate mi s-a parut prea cartoonish si plictisitor, e vorba de un joc mai vechi de 10 ani, nustiu nu m-a atras seria nicicum

#3
Woltaire87

Woltaire87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 16.11.2018
Mie mi s-a parut cel mai bun Anno datorita sistemului de comert, quest-urilor, povestii, atmosferei...si mai ales muzica.

#4
vidiandrei

vidiandrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 11.09.2018
Intotdeauna mi-a placut ideea jocurilor Anno dar, in stil caracteristic nemtilor, mi se pare ca toate jocurile lor, de la primul incoace, sunt prea inflexibile. Tot timpul exact acelasi principiu si aceleasi reguli de joc.

Mi-as fi dorit sa fie mai mult axat pe strategie si mai putin limitativ... Multe reguli mi se par nerealiste. Cum era chestia aia cu perimetrul unde poti construi si unde nu poti construi. Ca sa te extinzi trebuia sa construiesti marketplace sau nu mai stiu ce...

Mi-as fi dorit sa aiba mai multa substanta la capitolul realism. Constructiile sa dureze ceva pana sa fie gata, sa vezi cum sunt construite (nu neaparat in detaliu) s.a.m.d. Probabil mi-ar fi placut ceva gen Anno + Age of Empires + Caesar dar, bineinteles, axat pe colonizat insule.

Edited by vidiandrei, 23 December 2018 - 19:04.


#5
JustARandomGuy

JustARandomGuy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 13.02.2018
Salutare, mai joaca cineva Anno 1800?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate