Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 

Despre jocuri

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Am obsrvat un trend, dar nu stiu daca asta se aplica tuturor jocurilor...am o curiozitate :)....toate jocurile au obiective optionale?

Chiar si GTA V am vazut ca are asa ceva...De ce urmaresc sa bage extra optiuni, sa joci jocul "ca la carte" cum vor ei....practic, nu e mai distrativ :)...eu personal nu le fac :)...

#2
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,428
  • Înscris: 10.08.2005
your game, your story

#3
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
am jucat cateva jocuri din seria assassin's creed ...le-am facut 100% (singurul joc pe care l-am terminat complet)....dar seria asta a fost facuta pentru a o termina complet...mie mi se pare relaxant, dar nu mereu :)...uneori a fost frustrant..ma gandeam ca poate sufar de OCD :))...

#4
Woltaire87

Woltaire87

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 16.11.2018
Majoritatea obiectivelor secundare sunt pierdere de vreme, chiar plitisitoare, o modalitate a producatorilor de a prelungi artificial durata jocului ca sa justifice pretul mare.

Asa, daca vrei obiective optionale ca lumea realizate, recomand The Witcher 3 si GTA 5.

Restul, gen Far Cry , Skyrim, Mass Effect, Dragon Age, Fallout , WoW  sau Assassin's Creed au niste grind-uri  obosite

Edited by Woltaire87, 23 December 2018 - 17:28.


#5
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
GTA V- exact la el ma refeream....jocul nici nu prezinta obiectivele optionale la inceputul misiunii...ceea ce inseamna ca trebuie sa faci misiunea de doua ori...si vorbim de GTA V...jocul asta e facut sa-l joci cum vrei tu...

Assassin's Creed e facut pentru a fi completat 100%...e relaxant :), dar nu mereu ...recunosc

Fix pe dos :))

#6
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005
Orice joc, 99,9% e facut pentru bani. Mai ales gta v, care a avut cele mai multe incasari. Si acolo exista un departament de marketing, ca nu le arunca pur si simplu in aer. Daca ai vazut filmul despre facebook, acolo era problema, despre cum il convigem noi pe om sa reintre si a doua zi la noi pe site. Chestile astea is gandite foarte bine, pai daca tie nu iti place, alti incerc sa faca toate obiectivele. etc, sper ca ai inteles ce am vrut sa zic.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate