Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Phyre lanseaza un nou portofel digital pe piata din Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
82 replies to this topic

#37
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View Postandupustiu, on 15 ianuarie 2019 - 00:32, said:

Se ia dupa codul imei al telefonului si poți sa activezi aplicația o singura data pe acel telefon , daca o ștergi sau ștergi datele , adio activare din nou si ti-ai pierdut si banii din cont daca aveai.E super cu o așa limitare.Face bulgarii banuti si este bogati.
Salut,

    La dezinstalarea aplicatiei daca exista fonduri, se face refund in mod automat in contul sau conturile  din care s-a facut alimentarea. In cazul in care intampini o astfel de situatie, iar refund-ul nu a fost efectuat, te  rugam sa contactezi pe adresa noastra de e-mail [email protected]

#38
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postphyreromania, on 15 ianuarie 2019 - 21:36, said:


Salut,

    La dezinstalarea aplicatiei daca exista fonduri, se face refund in mod automat in contul sau conturile  din care s-a facut alimentarea. In cazul in care intampini o astfel de situatie, iar refund-ul nu a fost efectuat, te  rugam sa contactezi pe adresa noastra de e-mail [email protected]

Attached File  Screenshot_2019-01-15-23-36-14-639_com.phyreapp.png   239.51K   77 downloadsAttached File  Screenshot_2019-01-15-23-36-55-031_com.miui.bugreport.png   178.05K   80 downloads

#39
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008
S-a mai scris dar repet si eu.

M-am uitat la Phyre dar chiar nu vad sa aiba ceva ce nu au altii. Asta inseamna ca daca esti pe Phyre si intampini probleme ti-o cam... meriti ?

Nu vorbesc in necunostinta de cauza, am peste 5 carduri de la concurenti (si alte 10 care stau sa vina) si nu am platit 24 lei pe fiecare ci 0.

#40
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View Postandupustiu, on 15 ianuarie 2019 - 23:38, said:


Salut,

Suntem alaturi de tine in cazul in care intampini anumite situatii in folosirea aplicatiei.
Daca nu poti dezinstala aplicatia ne poti scrie pe adresa noastra de e-mail [email protected]


O zi frumoasa,
Echipa phyre

#41
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View PostAdiTwism, on 16 ianuarie 2019 - 22:54, said:

S-a mai scris dar repet si eu.

M-am uitat la Phyre dar chiar nu vad sa aiba ceva ce nu au altii. Asta inseamna ca daca esti pe Phyre si intampini probleme ti-o cam... meriti ?

Nu vorbesc in necunostinta de cauza, am peste 5 carduri de la concurenti (si alte 10 care stau sa vina) si nu am platit 24 lei pe fiecare ci 0.

Salut!

Iti multumim pentru interesul tau. Aplicatia este certificata de Mastercard si sustinuta de Paynetics si intr-adevar taxa pentru emiterea cardului fizic este de 24 lei.

#42
oldcalin

oldcalin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2006
De vreo două zile am și eu cont la phyre, e tare mișto :) mai nou plătesc doar cu telefonul... în rest îi aștept și pe prietenii mei să ne transferăm bani mai ușor :)
Sper să apară mai multe opțiuni și în zona ordinelor de plată spre conturi IBAN sau alte chestii, de exemplu plata utilităților....

#43
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postoldcalin, on 30 ianuarie 2019 - 21:29, said:

De vreo două zile am și eu cont la phyre, e tare mișto :) mai nou plătesc doar cu telefonul... Ă®n rest Ă®i aștept și pe prietenii mei să ne transferăm bani mai ușor :)
Sper să apară mai multe opțiuni și Ă®n zona ordinelor de plată spre conturi IBAN sau alte chestii, de exemplu plata utilităților....

Ai grija sa nu ștergi aplicația sau datele ei că nu te mai lasă să te mai conectezi din nou in cont , îți dă crash.

#44
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postandupustiu, on 30 ianuarie 2019 - 21:54, said:

Ai grija sa nu ștergi aplicația sau datele ei că nu te mai lasă să te mai conectezi din nou in cont , îți dă crash.

Păi este certificată de Mastercard si sustinuta de Paynetics. Nu mai conteaza ca îți dă crash si platesti 24 lei. Orice avantaj vine cu un dezavantaj. Nu ?

Nu și la concurență. Unde nu dă crash si nu platesti 24 lei.

#45
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View Postoldcalin, on 30 ianuarie 2019 - 21:29, said:

De vreo două zile am și eu cont la phyre, e tare mișto Posted Image mai nou plătesc doar cu telefonul... în rest îi aștept și pe prietenii mei să ne transferăm bani mai ușor Posted Image
Sper să apară mai multe opțiuni și în zona ordinelor de plată spre conturi IBAN sau alte chestii, de exemplu plata utilităților....
Salut!
Ne bucuram sa auzim  ca iti place aplicatia noastra. Lucram la dezvoltarea acestor optiuni si vor fi disponibile in viitor.

View Postandupustiu, on 30 ianuarie 2019 - 21:54, said:

Ai grija sa nu ștergi aplicația sau datele ei că nu te mai lasă să te mai conectezi din nou in cont , îți dă crash.
Salut,
Suntem alaturi de tine in cazul in care intampini anumite situatii in folosirea aplicatiei.
Daca ai reinstalat aplicatia si nu te poti conecta ne poti scrie pe adresa noastra de e-mail [email protected]

#46
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View PostAdiTwism, on 30 ianuarie 2019 - 22:27, said:

Păi este certificată de Mastercard si sustinuta de Paynetics. Nu mai conteaza ca îți dă crash si platesti 24 lei. Orice avantaj vine cu un dezavantaj. Nu ?

Nu și la concurență. Unde nu dă crash si nu platesti 24 lei.
Salut! Costul pentru emiterea cardului fizic este de 24 lei, intr-adevar. De asemenea lucram permanent la imbunatairea aplicatiei pentru o experienta cat mai placuta in utilizare.

#47
oldcalin

oldcalin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2006
HBO Go nu mi-a acceptat cardul virtual phyre, a fost refuzat pe motiv că este emis în altă țară.

#48
ved3neu

ved3neu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 13.02.2008
Exista LIMITA MINIMA la alimentarea cardului? Pe mine ma intereseaza sa folosesc cardul virtual atunci cand fac plati pe internet de genul comanda mancare de la ceva catering nou. As vrea ca in cazul asta  sa folosesc un card virtual sa-mi transfer suma din cardul principal. As folosi Revolut dar ca sa faci top-up e minim 50 ron.

Edited by ved3neu, 10 February 2019 - 13:19.


#49
AdiTwism

AdiTwism

    Poți trimite mesaj privat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,131
  • Înscris: 01.04.2008

View Postved3neu, on 10 februarie 2019 - 13:08, said:

Exista LIMITA MINIMA la alimentarea cardului? Pe mine ma intereseaza sa folosesc cardul virtual atunci cand fac plati pe internet de genul comanda mancare de la ceva catering nou. As vrea ca in cazul asta  sa folosesc un card virtual sa-mi transfer suma din cardul principal. As folosi Revolut dar ca sa faci top-up e minim 50 ron.

Vrei sa faci plati pe internet in valoare de 20 de lei iar pentru asta nu doresti sa faci top-up 50 de lei ? Posted Image

Orice bani iti raman in Revolut se pot scoate gratis de la ATM.
Pe Phyre te-ar costa 5 lei sa scoti.

Edited by AdiTwism, 10 February 2019 - 18:31.


#50
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View Postved3neu, on 10 februarie 2019 - 13:08, said:

Exista LIMITA MINIMA la alimentarea cardului? Pe mine ma intereseaza sa folosesc cardul virtual atunci cand fac plati pe internet de genul comanda mancare de la ceva catering nou. As vrea ca in cazul asta  sa folosesc un card virtual sa-mi transfer suma din cardul principal. As folosi Revolut dar ca sa faci top-up e minim 50 ron.

Salut,

Suma minima de top-up la noi este de 20 lei.

#51
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postphyreromania, on 12 februarie 2019 - 14:41, said:



Salut,

Suma minima de top-up la noi este de 20 lei.

Nu mai este 10 lei ca înainte ?

Edited by andupustiu, 14 February 2019 - 11:17.


#52
phyreromania

phyreromania

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.01.2019

View Postandupustiu, on 14 februarie 2019 - 11:17, said:

Nu mai este 10 lei ca înainte ?

Salutare,

Suma minima de top-up de 20 lei a fost actualizata recent.

#53
constantinp

constantinp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 525
  • Înscris: 03.04.2012
A facut cineva top-up de pe cardul de cumparaturi Transilvania Star Forte? se percepe dobanda de catre Banca Transilvania cumva la suma incarcata?

#54
kjlfdshgfdlkgh

kjlfdshgfdlkgh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 23.08.2018
apple pay?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate