Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 

F Is for Family

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
A trebuit sa-mi fac curaj pentru acest serial. Il vazusem pe BoJack abandonat, deci nu mai imi trebuia un serial de animatie de la Netflix.

Naiv fiind din fire, i-am mai dat o sansa lui Netflix pe partea de animatie. Si ce sa vezi? Surpriza a fost placuta de ambele parti.

Na si trailer, sa nu ziceti ca sunt un bulangiu care isi uraste viata:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HFzrvMS6P8g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Pacat ca are doar 3 sezoane.

Edited by Puferiu_, 19 December 2018 - 22:43.


#2
Aranzazu

Aranzazu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 24.09.2018
A trebuit sa caut despre BoJack ca n-am auzit deloc despre acest serial, desi merge TV-ul pe multe canale, dar aceste episoade n-au fost transmise decat pe alte "unde" Digital, CD, Vinyl.

#3
myCoCo16

myCoCo16

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 25.01.2011
atat Bojack cat si F is for Family sunt foarte bune

#4
Aranzazu

Aranzazu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 24.09.2018
Era pentru adulti serialul, mergea bine de Craciun si de data asta pentru pensionari activi care vor diversitate in programe de TV ca se plictisesc repede.

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,129
  • Înscris: 22.05.2003
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Gp_RnJcb8Ig?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Aranzazu

Aranzazu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 24.09.2018
"F is for Family" este alt serial?  nici de asta n-am auzit ca nu comand de la Netflix niciodata, precis se ofera la CONTOUR TV Cox la care sintem abonati, dar eu nu caut de acolo nimic.

#7
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Mda, observ ca unii useri nici nu pot desparti in silabe Netflix, daramaite sa si auda de asemenea grozavie.

Nu mai bine ne cacam in fundul curtii si ne batem nevestele?

#8
costeld69

costeld69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,721
  • Înscris: 07.02.2011

View PostAndreysc7, on 10 decembrie 2018 - 19:58, said:

...
- F is for family (asta e cea mai tare serie de desene animate - le recomand oricarei persoane . Episoadele se leaga intre ele, e ca un fel de serial).
Sunt desene pentru adulti . Ma uit atat eu cat si sotia
...
In postarea citata mai sus am dat de F is for family, si consider ca e ok, mai ales ca solutie la: Cum va odihniti mintea?

Edited by costeld69, 19 December 2018 - 23:17.


#9
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View PostAdm, on 19 decembrie 2018 - 22:48, said:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Gp_RnJcb8Ig?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

F ...e cam ...M..eehhhh

Dar tampenia de mai sus chiar mi-a placut (primul episod).
Initial am evitat-o ca am crezut ca e ceva gen Family Guy sau American Dad, cu acelasi umor dar uite ca e bine sa mai citesti chestii pe softpedia.

#10
Aranzazu

Aranzazu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 24.09.2018

View PostPuferiu_, on 19 decembrie 2018 - 23:07, said:

Mda, observ ca unii useri nici nu pot desparti in silabe Netflix, daramaite sa si auda de asemenea grozavie.Nu mai bine ne cacam in fundul curtii si ne batem nevestele?

Nu cred ca asta era o conditie de baza al inscrieri la forum sau sa auda de toate desenele animate de pe planeta.  Unii mai si lucreaza sa aibe din ce plati drepturile la serviciile On-line.  

In ziua de azi NU se despart in silabe cuvinte in texte pe computer, in scrisori sau alte documente oficiale si profesionale, legale, ca numai partea stanga al actului respectiv are o margine dreapta de sus in jos.
Partea stanga al documentului are o forma iregulara, ca nu se despart cuvintele sa nu creeze confuzii la citit ca nu peste tot pe planeta se kaka pe ei de principii de gramatica, mai ales in lumea business-ului unde se dezbat oportunitati de castigat zriliarde de nuci de cocos.

#11
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018

View PostPuferiu_, on 19 decembrie 2018 - 22:44, said:

un bulangiu care isi uraste viata
Trebuie sa vedeti serialul ca sa intelegeti partea asta. Eu n-am nicio legatura cu asa ceva.

#12
Aranzazu

Aranzazu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 24.09.2018
M-am uitat la filmul London Has Fallen, o porcarie mai mare nici ca se putea inventa, o caricatura sau desene animate cu persoane reale!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate