Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...
 orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 

RuPaul's Drag Race

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018
Va uitati la aceasta emisiune, credeti ca ar avea succes si in Romania ceva asemanator adica un show cu travestiti?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-ylXgd08P-Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ție îți place ? Ai de gând să participi ?

#3
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Atata vreme cat existati, succesul e asigurat.

 PopaXXX, on 18 decembrie 2018 - 09:03, said:

Va uitati la aceasta emisiune, credeti ca ar avea succes si in Romania ceva asemanator adica un show cu travestiti?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-ylXgd08P-Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#4
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Chiar asa, la noi mai exista Solcanu la TV? Stiu ca mai e ala de la Bravo, ai sictir (parca Maurice il cheama, e un tip care vorbeste ca o femeie, desi are barba deasa) :P

#5
antetokoumpo

antetokoumpo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 25.07.2017
"Această rochie este fuxia extraORDINARĂ" - Maurice , asta e singura replica pe care o știu de la Maruice ăla.

#6
antetokoumpo

antetokoumpo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 25.07.2017

View PostDasboyNET, on 15 ianuarie 2019 - 15:34, said:

"Această rochie este fuxia extraORDINARĂ" - Maurice , asta e singura replica pe care o știu de la Maruice ăla.
raspuns dupa un an: n-am nimic cu persoanele trans, postul asta l-am facut in ianuarie 2019, cand eram in clasa a 8a si prost.

#7
RMC Info

RMC Info

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 4,679
  • Înscris: 21.04.2004
Voi il descoperiti pe Ru Paul acuma? Showurile de genul asta astea exista de zeci de ani. Stati linistiti nu sunt contagioase.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/-esD-o4XrJ0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate