Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...
 [UNDE] Reconditionare obiecte lemn

Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay
 Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 

Lukoil Card Club

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Nu s-au terminat . La Ecto 100 ai reducere 50 bani in fiecare sambata si duminica pana 13.01.2020. Iar pana pe 31.12.2019 la fiecare 20 litri de ecto100 primesti  un odorizant fiola iar la 20 litri ecto 95 un odorizant picatura.

La toate astea se adauga puncte , dar putine.

https://lukoil.ro/ro...ists/Promotions

#20
polizei

polizei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,291
  • Înscris: 05.06.2006
Bonus : intre 29 si 31 decembrie 2019 la cumparaturi de 230 lei efectuate cu cardul de loialitate ,Lukoil ofera o sticla de sampanie.

https://www.facebook...?type=3

Attached Files


Edited by polizei, 28 December 2019 - 01:01.


#21
pavelescu

pavelescu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,364
  • Înscris: 02.02.2005
Reducerile de sambata si duminica sunt valabile in continuare - pana pe 17 ianuarie 2021

Quote

Participanții beneficiază în perioada de desfășurare a Campaniei de prețuri reduse la achiziția
carburanților ecto prin intermediul cardului de loialitate CLUB LUKOIL, după cum urmează:
5.1.1 în SDC LUKOIL care comercializează motorină ecto Super Diesel, la achiziția de
motorină ecto Super Diesel, Participanții beneficiază de o reducere de 36 bani/litru
față de prețul motorinei ecto Super Diesel afișat în fiecare SDC LUKOIL.
5.1.2 în SDC LUKOIL care comercializează benzină Ecto Plus 95, la achiziția de benzină
Ecto Plus 95, Participanții beneficiază de o reducere de 15 bani/litru față de prețul
benzinei Ecto Plus 95 afișat în fiecare SDC LUKOIL.
5.1.3 în SDC LUKOIL care comercializează benzină Ecto 100, la achiziția de benzină Ecto
100
, Participanții beneficiază de o reducere de 50 bani/litru față de prețul benzinei Ecto
100 afișat în fiecare SDC LUKOIL
.

#22
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Cardul LUKOIL nu se poate obține și online, virtual? E 2021, geez... Oricum, clar nu se compara cu cel de la Rompetrol sau Mol. Acolo, macar ai reduceri pe bune, la o gamă variată, aici câțiva bani la carburant.

Edited by Vlad_22, 28 August 2021 - 18:02.


#23
special

special

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,683
  • Înscris: 03.03.2007
Reducerea mi se pare foarte buna..practic bagi benzina 100 la pret de 95, plus puncte pe card pe care le  transformi in bani.

Edited by special, 07 September 2021 - 13:35.


#24
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
De ceva timp, se poate crea și activa card LUKOIL și variantă digitală. Au aplicație pe mobil. La prima tranzacție, am impresia că primești 1000 puncte pe el.

Edited by Vlad_22, 06 July 2022 - 14:23.


#25
gmowner

gmowner

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 13.02.2015
Salut.

Am instalat de curand aplicatia digitala, dar nu gasesc unde trebuie sa dau clic pentru afisare cod de bare/cod qr ca sa fie citit de cei de la casa de plata a benzinariei.

Cine mai are aplicatia, imi poate indica unde se afla acest element?

Ms :)

#26
gmowner

gmowner

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 995
  • Înscris: 13.02.2015
Am gasit, e in sectiunea plati.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate