Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?
 Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...
 MONITOR LG fara sonor !

Batalia pentru Bucuresti - ND, Fi...

Identificare font

problema ping in jocuri online
 Problema calculator

Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Rfg crescut
 

Card access Business Lounge Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
wasssu

wasssu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 17.09.2004
Salutare,

Care este cel mai ieftin card de credit care asigura gratuit access la Business Lounge in Bucuresti? Nu ma intereseaza international.
Am Bancpost Wizzair dar cum se schimba la sfarsitul anului in alt card de la Banca Transilvania, nu va mai avea si optiunea de access gratuit.

Nu am gasit pana acum unul sub 200lei/an.

Multumesc

#2
jepetoz

jepetoz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 352
  • Înscris: 22.02.2018
BT Mastercard Gold debit ca tot te muta acolo. 80 ron/an +1 insotitor gratis. Daca vrei credit card orice Visa Gold, nu stiu nici eu care e cel m ieftin.

https://www.bancatra...ard-gold-debit/

Edited by jepetoz, 12 December 2018 - 15:06.


#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,819
  • Înscris: 13.07.2011
Mastercard Gold, Platinum, World și Corporate sau Visa Gold, Platinum

#4
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,563
  • Înscris: 15.06.2004
Mai da pe toti v-a gasit azi ?
https://forum.softpe...-international/

#5
wasssu

wasssu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 17.09.2004

View Posteiffel, on 12 decembrie 2018 - 15:11, said:

Mai da pe toti v-a gasit azi ?
https://forum.softpe...-international/

Ar fi bine sa fie topicul asta separat doar pentru Bucuresti

#6
mrkbrad

mrkbrad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.02.2010
Vezi că cei de la first Bank la deschiderea unui cont curent, pentru un venit lunar de 4500 lei, oferă card debit cu acces la business lounge Otopeni

Edited by mrkbrad, 14 December 2018 - 15:45.


#7
wasssu

wasssu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 17.09.2004
Am gasit detaliile campaniei de la VISA aici
Programul se va incheia pe 31.12.2018. La ce se refera mai exact data de incheiere? Ca poti face card pana pe 31.12.2018 si vei beneficia in anii urmatori de acces in louge sau ca ai acces in lounge pana la data de 31.12.2018? :)

#8
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Business Lounge Bucuresti Otopeni....consta in cafea nu de foarte buna calitate, niste biscuiti, alune, iaurturi, sucrui...la discretie. Sa mai adaugam niste canapele mizere de ti e sila sa stai pe ele, hai jiste prize sa iti incarci telefonul si putina liniste.

Trebuie sa puneti foarte  bine in balanta, de cate ori aveti nevoie de asta ? Cat costa o cafea si un biscuite in aeroport si de cate ori beti pe an? Acopera costul cardului?

Eu am la BCR un cont corporate si am intrat, in 2 ani de zile, cred ca de 2 ori in Lounge ul de la Otopeni care , personal, mi se par de tot rahatul. Vorbesc de cel de la Mastercard.
In ciuda faptului ca eu calatoresc mult, si am calatorit mult la viata mea, de foarte multe ori ajungeam la fix la aeroport , afeam timp doar pentru vama , imbarcare...si drum bun. Ca roman, cate sanse sunt sa ramai in propria ti tara , blocat pe aeroport, incat sa te incante Lounge ul de la Otopeni?
Trebuie pus foarte bine in balanta toate aceste aspecte...personal, subliniez, personal...nu as da banii pe un card de acest gen pentru a avea acest la panarama aia de lounge de la otopeni. Pe al meu il plateste compania la care lucrez si ...nu ma afecteaza, daca ar fi fost vorba de banii mei...no


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate