Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Lichid parbriz bun

- - - - -
  • Please log in to reply
117 replies to this topic

#109
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
Dupa de ce nu ar fi?

#110
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
se evapora alcoolul din el si ingheata ca o apa colorata....

mai slai, tu chiar nu citesti ce scrie pe ambalaj? macar o data din curiozitate.

Edited by arg, 19 December 2018 - 12:11.


#111
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
Hai ca nu e la butoi sa se evapore. Si oricum, temperatura lui de fierbere e de 78 de grade, daca nu-l fierbi, pierdererile sunt insignifiante.

#112
vali

vali

    forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,888
  • Înscris: 03.12.2001
https://stirileprotv...ezing-rain.html

#113
lool21135

lool21135

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 470
  • Înscris: 09.11.2010
Mă, eu tot cu lichidul de la Oșan rămân.

#114
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
a venit vara asa ca incercam reteta noua: concentrat de la lidl + apa distilata (luata din dezumidificatorul folosit pentru spalat rufe)
[ https://www.lidl.ro/catalog3media/ro/article/38994/gallery/overlay/lg/38994.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

p.s. inca astept sa golesc rezervorul cu lichid de iarna.

Edited by arg, 20 March 2019 - 17:34.


#115
dorianakis

dorianakis

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 27.11.2008
Clear Vision de la Pro-X nu mai este ceea ce a fost. Calitatea este foarte proasta, devine o pasta vascoasa cu spune. Am pus de -20 grade, apoi de -30 grade, iar acum am de -40 grade. Toate se comporta la fel la -19 grade. Mentionez faptul ca atunci cand am schimbar lichidul am golit total rezervorul si am mai pus si 2 litri de apa demineralizata (ca sa-l clatesc).
In concluzie Pro-X Clear vision a picat la calitate.

#116
TLGTLC

TLGTLC

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,700
  • Înscris: 27.06.2007
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lQ0QOL5UcBY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/71wZKsoMsVk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#117
filipxxx

filipxxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,920
  • Înscris: 25.04.2006
Cel mai tare test cu lichid de cand ma stiu. Posted Image Bag in general JetExpert si Lidl dintr-o cauza pe care nu prea s-a pus accent: mirosul foarte neutru si care nu deranjeaza desi temperatura scrisa pe ambalaj e foarte joasa. Am avut niste solutii mai spre ieftineala, daca erai un pic racit cu gatul iritat te rupea, trebuia  deschis geamul sa iti poti reveni, de copii raciti nu mai zic ca mirosul ala chimic aproape ca ii baga in criza de astm.

Edited by filipxxx, 08 February 2020 - 03:47.


#118
diasul

diasul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,311
  • Înscris: 06.03.2006
Pai cel de la Lidl e tot Jetxpert.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate