Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

am si eu o problema cu laptopul meu ibm t43

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007

View Postxeleron, on 03 decembrie 2018 - 00:43, said:

Încă se vând la prețuri @200 de lei pe olx fiindcă sunt ca niște tancuri rusești deci nu sunt chiar ultimele janghine. Le-am văzut destul de des pe la service-urile auto cuplate cu diagnoza.
Au fost niste leptoape foarte bune.
Acum multi ani (16-17 ani) l-am vazut la cineva acasa, asa de mult mi-a placut incat am zis ca fac orice sa am si eu un IBM.
Mi-am luat intr-un tarziu si eu R50e, deja facut de Lenovo dar inca mai scria pe el IBM. Era cea mai ieftina varianta, dar s-a dovedit a fi un leptop foarte bun.
De-atunci am doar thinkpads luate la SH, am avut multe, majoritatea merg si acum perfect.
Acum stau pe un T420, ultimul cu tastatura din aia faina pe 7 linii.

Edited by maccip, 03 December 2018 - 18:54.


#20
AlexandruCristian2004

AlexandruCristian2004

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 01.11.2018
aia cu firele lipite nu stiu unde pe placa se baza sa le lipesc imi puteti da o poza cu placa de baza unde trebuie sa lipesc firele

#21
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,261
  • Înscris: 06.01.2007
Tre sa identifici epromul ala, are 8 picioare  (pe piciorul 8 tre sa ai 3.3V din ce stiu), te uiti in datasheet sa vezi configuratia pinilor si cauti senalele I2C.
Eventual pune tu poza aici si-ti arat care-s pinii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate