Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

De ce mi-e frică de fete?

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
182 replies to this topic

#19
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007
Și pe mine mă sună tot felul de femei, toate spun același lucru: "în legătura cu factura dvs." Posted Image Posted Image Posted Image

#20
cipri2bau

cipri2bau

    Violonist sarac care nici nu mai canta de disperat ce e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,859
  • Înscris: 30.11.2017

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

Bună, comunitate Softpedia. Azi am o întrebare. Sunt student și am 22 de ani și trebuie să recunosc mi-e frică de femei și în special cele care se aranjează și arată bine. Nush ce dracu să fac... Simt că înnebunesc și parcă nimeni nu mă înțelege. Frica asta o am din copilărie...
ai o problemă pshihică, esti probabil si foarte timid.

#21
sylvius

sylvius

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,400
  • Înscris: 01.01.2007

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

Sunt student și am 22 de ani și trebuie să recunosc mi-e frică de femei...

Fa si tu ca Florin Piersic, care-a recunoscut ca si la 80 de ani, inca se mai tine de femei ...


... ca sa nu cada ! Posted Image

#22
greenlife

greenlife

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,961
  • Înscris: 29.07.2017
Pana o convingi pe una sa-ti faca o prezentare orala. Dupa aia cand o sa vezi ca nu te musca prea tare o sa-ti treaca frica.


#23
Dragos_20

Dragos_20

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 12.10.2018

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

mi-e frică de femei și în special cele care se aranjează și arată bine.
E posibil sa ai Caligynefobie :)

#24
MihaiF16

MihaiF16

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 17.07.2016
Nimeni nu-ti poate raspunde la intrebare, tu esti cel care poate sa raspunda, adica sa dea cel mai bun raspuns, dar trebuie sa meditezi, sa incerci sa te cunosti mai bine.

#25
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

Bună, comunitate Softpedia. Azi am o Ă®ntrebare. Sunt student și am 22 de ani și trebuie să recunosc mi-e frică de femei și Ă®n special cele care se aranjează și arată bine. Nush ce dracu să fac... Frica asta o am din copilărie...

Pentru ca in sinea ta te simti un tip slab si sarac. Ca sa prinzi curaj, trebuie sa te simti un tip puternic si bogat.

S-a constat ca decat sarac si bolnav mai bine bogat si sanatos tun.

#26
asada11

asada11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 77
  • Înscris: 29.11.2007
Multi colegi de ajutor aici. De aflat in treaba. Plus ca sunt unii care le stiu pe toate, nu mai au dubii, doar certitudini. Extrapoland, asta-i romanica.

Un raspuns bun ai de la MihaiF16. Poate ai nevoie si de un psiholog.

Edited by asada11, 02 December 2018 - 12:48.


#27
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

Bună, comunitate Softpedia. Azi am o Ă®ntrebare. Sunt student și am 22 de ani și trebuie să recunosc mi-e frică de femei

Daca vrei totusi un sfat serios, iti pot spune doar atat - un barbat curat, ingrijit, care are un pic de stil, o camasa pe el si o pereche de pantofi eleganti in picioare, capata, asa, un fel de curaj, ca si cand ar fi un tip din alta liga. Daca poti face ceva pt alungarea fricii, de aici trebuie sa incepi. Niste haine de calitate iti pot da ceva incredere, iar femeile te vor privi altfel.

#28
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016

View Postcorectsunt, on 02 decembrie 2018 - 11:05, said:

Bună, comunitate Softpedia. Azi am o întrebare. Sunt student și am 22 de ani și trebuie să recunosc mi-e frică de femei și în special cele care se aranjează și arată bine. Nush ce dracu să fac... Simt că înnebunesc și parcă nimeni nu mă înțelege. Frica asta o am din copilărie...
Si care este treaba? Nu stii sa te feresti de ele, sau nu poti?
De alea urate nu ti-e frica?
Cu baietii cum te intelegi?

Edited by menaloty, 02 December 2018 - 12:52.


#29
MihaiF16

MihaiF16

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 305
  • Înscris: 17.07.2016

View Postasada11, on 02 decembrie 2018 - 12:46, said:

Multi colegi de ajutor aici. De aflat in treaba. Plus ca sunt unii care le stiu pe toate, nu mai au dubii, doar certitudini. Extrapoland, asta-i romanica.

Un raspuns bun ai de la MihaiF16. Poate ai nevoie si de un psiholog.
Asta a functionat la mine, de exemplu cand am intrat la liceu am fost destul de retras (sunt 100% sigur ca, colegii ar spune ca sunt cu totul o alta persoana), abia prin clasa a x-a m-am mai dezghetat. Daca va povestesc veti spune ca inventez :)

Un alt exemplu in 2015 cand am lucrat la banca am avut colege de munca, 2 foste colege de facultate, care mi-au spus ca nu au crezut ca voi face fata la acel loc de munca, dar de fapt m-am descurcat foarte bine.

#30
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,151
  • Înscris: 30.08.2017
Ca sa scapi de temeri trebuie sa le infrunti. In cazul tau, petrece mai mult timp inconjurat de femei...la inceput va fi greu, dar in timp temerile tale se vor reduce pe masura si realizezi ca nimic rau nu ti se intampla.
Si mergi la curve pentru ca ajuta foarte mult in cazul tau. Vei vedea nu doar ca n-are de ce sa-ti fie frica, ci chiar ca e chiar misto sa fii cu o femeie.

#31
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Stai linistit ...majoritatea barbatilor se simt intimidati de femei, in special de acelea care sunt sigure pe ele si frumoase . Cei mai speriati sunt aceia care incearca sa para siguri in preajma lor. Este normal pana la urma. Femeile sunt niste fiinte extrem de periculoase. Eu am sustinut intotdeauna ca vin de pe alta planeta , dar nu m-a crezut nimeni ....dar nimeni , dom'le !

Edited by JurasikMan, 02 December 2018 - 13:08.


#32
BebePanda

BebePanda

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,242
  • Înscris: 09.10.2018
Deci e o boala, s-a mutat pe psihiatrie. Ma retrag.

S-a zis cu trolleala.

Edited by BebePanda, 02 December 2018 - 13:25.


#33
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Si tie ti-e frica de ele ? Posted Image

#34
dan210

dan210

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,150
  • Înscris: 24.06.2006

View PostMihaiF16, on 02 decembrie 2018 - 13:00, said:

mi-au spus ca nu au crezut ca voi face fata la acel loc de munca, dar de fapt m-am descurcat foarte bine.
du-te ba! aici evorba de altfel de munca

initiator, probabil inca nu ai gasit una care sa te atraga si de care sa fi atras, nu toti oamenii sunt la fel, nu toti sunt casanova

Edited by dan210, 02 December 2018 - 13:21.


#35
Sephh

Sephh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 683
  • Înscris: 28.04.2006
Ii e frica ca o sa rada de el si o sa-l respinga.

#36
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,121
  • Înscris: 02.07.2006
initiator, hai in Cluj noaptea pe Calea Turzii.Te fac alea sa iti treaca frica :))

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate