Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...
 Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...

Recuperare fișiere dupa form...
 

Camere si sisteme supraveghere Acvil. Ce parere aveti?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Salutare. Am vazut ca tot mai multa lume isi monteaza camerele de supraveghere Acvil. Stiti ceva despre brandul asta? Din spuse pare ok. Vreau sa imi pun acasa si ma intereseaza calitatea lor, ca pretul e bunicel.

Despre astea vorbesc https://www.spy-shop...urer-acvil.html

Mersi, astept niste pareri.

#2
rixthina

rixthina

    superb membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,493
  • Înscris: 29.10.2017
Postez sa raman abonata la topic, astept si eu pareri.

#3
pustiu_22

pustiu_22

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,049
  • Înscris: 19.01.2007
Hmm, eu peste tot vad Hikvision! Posted Image  Aceeasi marie dar cu o alta palarie? Prea seamana! La o adica, in China, la o comada de 10.000 buc, iti trece numele tau pe ele!

#4
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005

 pustiu_22, on 29 noiembrie 2018 - 20:42, said:

Hmm, eu peste tot vad Hikvision! Posted Image  Aceeasi marie dar cu o alta palarie? Prea seamana! La o adica, in China, la o comada de 10.000 buc, iti trece numele tau pe ele!

Am observat, cu toate ca eu am pus un link cu filtrul de Acvil selectat, nu stiu de ce nu merge. Dar e vorba despre sistemele Acvil

Incerc altfel https://www.spy-shop...result/?q=acvil

Edited by reico, 29 November 2018 - 22:56.


#5
ovidiu_w_w

ovidiu_w_w

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 25.01.2006
Marca respectiva este fabricata in majoritatea cazurilor in Romania fiind marca proprie unui anumit comerciant. In general echipamentele sunt ok mai ales ca au si garantie.
Am auzit cazuri cand au mai fost anumite probleme la camere si DVR-uri dar rezolvate. De altfel si la Hik mai sunt probleme...
Pe piata exista o serie de marci low cost care isi merita investitia (Acvil, Veyo, PNI, Eyecam, Jovision, Envio, Hikvision-Dahua-variantele entry level,etc) si marci consacrate, mai scumpe si mai bine cotate, folosite in general pentru proiecte mai mari Hikvision-Dahua-variantele superioare, Axis, Samsung, Sony, Avtech, etc

#6
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Multumesc Ovidiu. Am mai auzit ca e ok ca fiabilitate si chiar peste PNI, insa nu stiam ce sa cred. Cred ca voi merge pe Acvil pentru un sistem de exterior

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate