Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Câine bolnav

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Anaygroeg

Anaygroeg

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.06.2019
Buna ziua, imi cer scuze ca va deranjez , insa am o problema cu catelusul meu, este foarte agitat, se plimba prin toata casa, nu poate sta locului deloc si bea apa multa si nu se poate abtine la urinat, scapa prin casa, nu am avut problemele aceste pana ieri dupa ce l am tuns, a fost un tuns mai fortat, deoarece el nu sta la tuns,i s a pus si o pipeta pentru purici(fiprodog)si curelusa la gat spunand ca impreuna sunt mult mai eficiente..cand am ajuns acasa au inceput problemele mai sus mentionate, nu stiu ce sa i mai fac...sper sa mi raspunde ti!!

#20
XTH

XTH

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,686
  • Înscris: 23.01.2010
L-ai lasat chel, fara par, este agitat ca nu mai are "haine", se rusineaza, se agita, bea multa apa, evident , urineaza.
Si istoria aia de solutie, pentru purici, nu-i face confort

#21
Anaygroeg

Anaygroeg

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.06.2019
Am inteles...multumesc pentru raspuns, cu siguranta nu va mai ramane chel, mai bine cu par si linistit decat fara par si speriat, agitat...😥😥😥😥😥sper sa ii treaca cat mai repede, ca si eu sunt foarte nelinistita😥😥😥😥😥

#22
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Scoate-i zgarda si pune-i-o peste vreo 2-3 saptamani.

#23
Anaygroeg

Anaygroeg

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.06.2019
I am scos si zgarda, i am facut si baie ca sa se mai duca din pipeta si acum s a mai linistit, acum doarme in sfarsit ca saracutul de ieri dupa amiaza pana azi la ora asta nu a dormit , a dat ture in toata casa..multumesc pentru sfaturi au fost de mare ajutor!!

#24
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Ce marca era pipeta? Sa stim si noi care sunt cele care dau reacții alergice. Eu la cainii mei nu le pun pipete decat prin Octombrie daca e o toamna călduroasă. Le pun zgarda Foresto in Aprilie si nu am grija lor pana in Octombrie. E scumpa intr-adevăr dar per total e mai ieftin decat sa le pun pipete in fiecare luna.

#25
Anaygroeg

Anaygroeg

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 04.06.2019
Fiprodog se numeste!!!

#26
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Deci este alergic la fipronil, de aceea nu ar trebui sa-l mai deparazitezi cu aceasta substanta sau poate ca medicul i-a pus o doza prea mare. Cate kg are catelul si cate mg avea pipeta?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate