Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pot pune faianta noua peste adezi...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...
 Caut un VPN gratuit si un Antivir...

ajutor VPN

Sfaturi montaj folie antivapori l...

Sistem audio recomandat
 Borseta barbateasca

Ce este cu declaratiile cerute ce...

Focul bacterian,basicarea,mucegai...

infectie zona inghinala
 Dua Lipa - Training Season

Informatii complete despre servic...

tema circuite

Voua va merge sa va logati pe git...

Huawei Mate 20 Lite sau Samsung Galaxy A8 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

IcecreamAlex

IcecreamAlex

12 -> Cel mai căpitan

• Grup: Senior Members
Nu mi-am luat niciodata ceva de la firma Samsung dar nici nu as incerca dupa ce televizorul Samsung al matusei mele a luat foc dupa multi ani de folosinta. Eu as opta pentru Mate pentru ca e mult prea tare si din ce am inteles eu, camera de la Mate e mult peste cam toate smartphoanele de la ora actuala. Nu vreau sa gresesc. La un telefon ar trebui sa te intereseze: bateria, procesorul, memoria, claritatea pozelor, sunetul si sa fie cat de cat mare ecranul pentru a putea citi dar si pentru a vedea video-uri cat mai clar. Mate e de la "marpha".

Edited by IcecreamAlex, 29 January 2019 - 01:04.

LensFlare

LensFlare

Tin Foil Mask Society

Lol...

breitner

breitner

Senior Member

View PostIcecreamAlex, on 29 ianuarie 2019 - 00:53, said:

Nu mi-am luat niciodata ceva de la firma Samsung dar nici nu as incerca dupa ce televizorul Samsung al matusei mele a luat foc dupa multi ani de folosinta. .........

Lasand la o parte faptul ca trebuia sa dai un sfat inainte de asi fi cumparat ceva initiatorul (a trecut mult timp de atunci) am si eu o intrebare: trebuia sa ia foc (sau sa se defecteze) dupa putini ani de folosinta ("preferabil" dupa o zi de la terminarea garantiei?)?
Sau vrei sa spui (ironic) ca sunt fiabile si nu le recomanzi celor ce-si schimba telefoanele ca pe ciorapi?

Edited by breitner, 29 January 2019 - 15:19.

remus2509

remus2509

Member

• Grup: Members
Mate 20 lite vs redmi note 7

feribalint

feribalint

Il Consigliere

Greu de spus, specificațiile sunt aproape identice cu un plus pe Mate 20 lite că are NFC.
Dacă e Redmi cu versiunea de 3 GB RAM, atunci mergi pe Mate 20 lite.

https://m.gsmarena.c...3&idPhone2=9284

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate