Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Huawei Mate 20 Lite sau Samsung Galaxy A8 2018

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
IcecreamAlex

IcecreamAlex

    12 -> Cel mai căpitan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,252
  • Înscris: 10.04.2013
Nu mi-am luat niciodata ceva de la firma Samsung dar nici nu as incerca dupa ce televizorul Samsung al matusei mele a luat foc dupa multi ani de folosinta. Eu as opta pentru Mate pentru ca e mult prea tare si din ce am inteles eu, camera de la Mate e mult peste cam toate smartphoanele de la ora actuala. Nu vreau sa gresesc. La un telefon ar trebui sa te intereseze: bateria, procesorul, memoria, claritatea pozelor, sunetul si sa fie cat de cat mare ecranul pentru a putea citi dar si pentru a vedea video-uri cat mai clar. Mate e de la "marpha".

Edited by IcecreamAlex, 29 January 2019 - 01:04.


#20
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,761
  • Înscris: 09.05.2005
Lol...

#21
breitner

breitner

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,819
  • Înscris: 17.05.2010

View PostIcecreamAlex, on 29 ianuarie 2019 - 00:53, said:

Nu mi-am luat niciodata ceva de la firma Samsung dar nici nu as incerca dupa ce televizorul Samsung al matusei mele a luat foc dupa multi ani de folosinta. .........

Lasand la o parte faptul ca trebuia sa dai un sfat inainte de asi fi cumparat ceva initiatorul (a trecut mult timp de atunci) am si eu o intrebare: trebuia sa ia foc (sau sa se defecteze) dupa putini ani de folosinta ("preferabil" dupa o zi de la terminarea garantiei?)?
Sau vrei sa spui (ironic) ca sunt fiabile si nu le recomanzi celor ce-si schimba telefoanele ca pe ciorapi?

Edited by breitner, 29 January 2019 - 15:19.


#22
remus2509

remus2509

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 450
  • Înscris: 17.12.2007
Mate 20 lite vs redmi note 7

#23
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,457
  • Înscris: 24.05.2010
Greu de spus, specificațiile sunt aproape identice cu un plus pe Mate 20 lite că are NFC.
Dacă e Redmi cu versiunea de 3 GB RAM, atunci mergi pe Mate 20 lite.

https://m.gsmarena.c...3&idPhone2=9284

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate