Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Ce parere aveti despre femeile foarte amabile cu barbatii

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Poate varsta nu ma ajuta ,dar dupa mine sunt niste doamne .A fi amabila e o calitate pe care o apreciez foarte mult la o doamna .Puteti sa ma considerati demodat, o sa incerc sa supravietuiesc cu asta.
Dar imi face ziua mai buna un asemenea comportament, ceea ce, sincer sa fiu, nu -i putin lucru . Pentru mine .
O femeie care  stie sa se faca placuta este o binecuvantare divina in lumea asta acra si plina de rautate .

#38
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Nu exista o singura abordare. Unele sunt amabile cu barbatii pentru ca sunt obisnuite sa-i manipuleze . Barbatul obisnuit este usor de manipulat . Altele sunt amabile cu oricine pentru ca asa s-au obisnuit ... acestea o fac sau din superficialitate sau dintr-o educatie temeinica . Altele sunt amabile pentru ca sunt relaxate si isi permit . De obicei , cand o femeie vrea sa iti arate ca te place iti dai seama. Nu se rezuma la a fi amabila cu tine . Femeile sunt mai practice , stiu cum sa isi atinga scopul si stiu sa creeze situatii care sa le avantajeze daca doresc cu adevarat sa obtina ceva .

#39
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Ma ofer cobai la amabilitati femeiesti.  Vreau sa vad cat rezist cand pluseaza cu  aaamabilitatile. INDUR STOIC! Svp.

#40
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,220
  • Înscris: 22.12.2015
Tema  de studiu.

'' Femeile  sunt ca  taurii ''

Film : ''Matador ''  -1986 - Regia  Almodovar.

Care  demonstreaza  foarte  bine  afirmatia.

Atentie, filmul incepe  cu  scene  extrem de  brutale  si socante....

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate