Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Ce parere aveti despre femeile foarte amabile cu barbatii

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#19
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View Postpopicoo, on 22 noiembrie 2018 - 13:47, said:

Sunt nimfomane. Unul dintre prietenii mei a patit o chestie interesanta cu una din asta foarte amabila in Thailanda. I-a deschis tipa usa la bar, i-a comandat de baut, l-a tot laudat, a zambit la toate glumele lui proaste etc. Nasol a fost cand l-a condus la hotel, cu masina ei si i-a reusit parcarea laterala, cu spatele, din prima. De-abia atunci s-a prins prietenul meu, insa nu prea a mai avut ce face. Acum are marit alezajul.
Să meargă la "rect-ificat"
E nasol rău prin tarile alea...daca mai ești și aburit de alcool îți poți lua țeapă și la propriu și la figurat

Edited by I2O, 22 November 2018 - 14:25.


#20
silverflower

silverflower

    Anti-dogmatic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,828
  • Înscris: 04.05.2008
- Sînt unele cărora le place să flirteze instinctiv pentru a putea manipula și a obține favoruri ușor, iar de obicei majoritatea bărbaților din anturajul persoanei respective nu se aleg cu nimic ”interesant”, pînă la urmă.

#21
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postwaterman, on 22 noiembrie 2018 - 14:15, said:

Din memorie.
Și plus din experiența mea de viață.

Mulți bărbați nu află vreodată adevărul despre femei. Acesta nu se spune nu se transmite se află pe propria piele. Care-l află.

Care nu, râde ca proasta-n târg.

Posted Image

ai stricat tot Posted Image....in orice caz, o sa folosesc vorba asta:))...mi se pare foarte  interesanta Posted Image).....femeia "singurul animal care sangereaza si nu moare " Posted Image)

Edited by jimi91, 22 November 2018 - 14:40.


#22
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
Mai mult ce? Sa fie ce?
Invit-o direct la un vin in weekend, la tine acasa.
Dupa reactia ei, o sa iti cam dai seama ce si cum.

#23
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005

View Postpopicoo, on 22 noiembrie 2018 - 13:47, said:

Sunt nimfomane. Unul dintre prietenii mei a patit o chestie interesanta cu una din asta foarte amabila in Thailanda. I-a deschis tipa usa la bar, i-a comandat de baut, l-a tot laudat, a zambit la toate glumele lui proaste etc. Nasol a fost cand l-a condus la hotel, cu masina ei si i-a reusit parcarea laterala, cu spatele, din prima. De-abia atunci s-a prins prietenul meu, insa nu prea a mai avut ce face. Acum are marit alezajul.
Imi pare rau pentru prietenul tau. Sa fie alezat de o femeie...nasol tare.

#24
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

View Postwb626ek, on 22 noiembrie 2018 - 14:43, said:

Mai mult ce? Sa fie ce?
Invit-o direct la un vin in weekend, la tine acasa.
Dupa reactia ei, o sa iti cam dai seama ce si cum.

Pai o femeie poate chiar sa fie interesata de tine, dar daca o inviti direct la tine acasa strici totul. Daca accepta pot fi mai multe variante :)
Haos :)

#25
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,528
  • Înscris: 08.03.2017
Cele care procedeaza asa in 99% din cazuri sunt false, periculoase - te lasa sa-ti faci ganduri iar daca acctionezi intr-un fel sunt cele care se trantesc pe jos si urla "politia ma violeaza" .
Multe dintre ele vor sa-si etaleze gradul de seductie de la 1 la 10 , sa vada cati fraieri reactioneaza , multe sunt trecute de 40 de ani si vor sa testeze ca si cu hartia de turnesol .

#26
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Pai tocmai, ca alea de 40 de ani sunt mai decise si stiu exact ce vor :)

#27
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,528
  • Înscris: 08.03.2017
"alea de 40 de ani sunt mai decise si stiu exact ce vor"
Alea care vor si stiu ce vor nu-ti tot ranjesc toata ziua , scurt mergem , da , hai , nu tot dulcegarii , ele stiu cu ce se mananca si ca barbatii nu au rabdare la ranjete .

Edited by ldpe, 22 November 2018 - 15:22.


#28
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005

View Postldpe, on 22 noiembrie 2018 - 15:21, said:

"alea de 40 de ani sunt mai decise si stiu exact ce vor"
Alea care vor si stiu ce vor nu-ti tot ranjesc toata ziua , scurt mergem , da , hai , nu tot dulcegarii , ele stiu cu ce se mananca si ca barbatii nu au rabdare la ranjete .
Corect. Dar mai sunt si alea de 40+ care doar cauta o confirmare ca mai sunt inca in standard pentru 20+.

#29
xcvt

xcvt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 17.11.2018
Am lucrat peste 30 de ani cu femei, eu find seful lor, unele sunt foarte dificile...

#30
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Eu prefer sa lucrez cu femeile . Stii din start ca-s dificile . Cu barbatii e nasol. Ii creditezi cu calitati pe care nu le au si la crize se comporta mai rau decat  niste femei isterice in luna a noua de sarcina.

#31
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
normal ca ti place.. ca tu te trantesti cu ele cand lucrezi..

#32
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Foarte proasta.
Se stie ca barbatii e niste porci. Cine naiba se comporta amabil cu un porc? Adica sa-l gadili sub gusa inaintea asomarii? Ar fi sub demnitatea unei femei respectabile. :closedeyes:

Edited by Laberta, 22 November 2018 - 18:09.


#33
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005

View PostJurasikMan, on 22 noiembrie 2018 - 16:09, said:

Eu prefer sa lucrez cu femeile . Stii din start ca-s dificile . Cu barbatii e nasol. Ii creditezi cu calitati pe care nu le au si la crize se comporta mai rau decat  niste femei isterice in luna a noua de sarcina.
Vai de capul tau sa lucrezi cu o colega de-a mea...Nu am vazut in viata mea femeie mai dificila ca aia... Bineinteles mama singura cu 2 copii. Cred ca nici barbat-su nu o mai suporta.

Am lucrat cu barbati pana acum numai din postura de sef ( maistru, coordonator, etc ). Cu unii de-o varsta cu tata. Aceia au fost cei mai dificici dar nu au avut incotro. Au trebuit sa execute asa cum le-am spus indiferent ca nu le convenea.
Dar cu timpul am observat ca defapt respectul ti-l castigi indiferent de varsta sau de functie...doar ca asta e un proces destul de lung si anevoios.

Edited by tehnics, 22 November 2018 - 18:24.


#34
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009

View PostDormi_Hete, on 22 noiembrie 2018 - 13:15, said:

Cu totii stim ca avem dificultati in a aprecia daca este doar amabilitate, politete sau este mai mult
Ca să nu mai aveți, uitați-vă și-n ochii lor. Adevăratele semnale de acolo vin.
Oricum, cine devine suspicios sau încrezător doar pentru o femeie îi vorbește frumos înseamnă că nu e obișnuit cu asta.

#35
Dormi_Hete

Dormi_Hete

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,738
  • Înscris: 15.03.2018
Pai nu e vorba doar de vorbit frumos, Se vede incercarea de a-ti face pe plac, vorbit cordial pe numele mic cand altora li se adreseaza formal, pus mainile pe umeri cand trece pe langa mine etc

#36
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,658
  • Înscris: 30.10.2009

View PostDormi_Hete, on 22 noiembrie 2018 - 19:55, said:

Pai nu e vorba doar de vorbit frumos,  
Păi vezi? E altceva, nu amabilitate. Evident se dă la tine :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate