Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Recomandare telefon

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Ythrixium

Ythrixium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 04.05.2010
Am crezut ca sunt altii mai destepti ca mine pe softpedia...tu sigur nu esti unul dintre ei....

#20
bluke424

bluke424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,489
  • Înscris: 30.06.2011

View PostYthrixium, on 22 noiembrie 2018 - 16:19, said:

sa nu uit, de ce aia masii imi face atata crop pe youtube? daca dau zoom imi taie din imagine, am de ales intre crop out sau benzi negre cat china, fuck off
pentru că conținutul de pe YT e 16:9 și telefonul tău e 19:9? nu ești cu nimic mai deștept decât ceilalți dacă pui asemenea întrebare. dacă e zoom, normal că face crop, ce ai vrea să facă? cartofi?

cu cât cifra aia de după 16 e mai mare, cu atât taie mai mult. bun venit în 2018 cu bezelele tale, fă-i retur la hamei și ia-ți un 6T cu 19.5:9, să vezi atunci crop.

#21
Ythrixium

Ythrixium

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,784
  • Înscris: 04.05.2010

View Postbluke424, on 23 noiembrie 2018 - 01:28, said:

pentru că conținutul de pe YT e 16:9 și telefonul tău e 19:9? nu ești cu nimic mai deștept decât ceilalți dacă pui asemenea întrebare. dacă e zoom, normal că face crop, ce ai vrea să facă? cartofi?


Da boss, stiam, era o ironie asupra trendului imbecil de a face telefoane skinny, asa sunt bune femeile, nu telefoanele...

#22
Aladin66

Aladin66

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,542
  • Înscris: 06.10.2008

View PostYthrixium, on 22 noiembrie 2018 - 20:21, said:

Am crezut ca sunt altii mai destepti ca mine pe softpedia...tu sigur nu esti unul dintre ei....
nu trebuie sa fii foarte deștept sa-ti dai seama ca trolezi la greu.
edit: e ultima data cand iti mai dau reply.
sper sa gasesti pe cineva super smart sa-ti spuna sa ramai cu amărâtul ala de "lite"

Edited by Aladin66, 23 November 2018 - 10:41.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate