Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Lonicera resort and spa hotel - Alanya

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
gealatu

gealatu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 678
  • Înscris: 30.09.2005
Din cate am inteles, singura restrictie fiind cazat la Lonicera World este ca nu am acces in hotelul Lonicera SPA. In rest am acces peste tot, fara restrictii...Daca poate cineva sa imi confirme sau infirme...

#74
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 29.12.2016
Nici in cele 2 restaurante si in cele 3 baruri aferente hotelului de 5 stele nu ai aces. Insa in rest poti sa te plimbi peste tot, iti ramane destul spatiu. S-ar putea sa nu ai acces nici la cele 2 piscine aferente hotelului mare. Insa ai 2 piscine mari chiar la hotelul mic (mic ca numar de stele, ca el e mare ca suprafata).

#75
cmgeorge

cmgeorge

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,716
  • Înscris: 23.12.2006
Buna, pentru cine a fost la hotelul Premium, am 2 intrebari:
- aveai access la AquaPark?
- aveai free la barurile din World? (Aqua/piscine)?
Merci

#76
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 29.12.2016
Da, aveai acces gratuit peste tot, inclusiv la micul Zoo park si in Aqua park. Insa mare atentie, din ce am inteles de la nasii nostri, care au fost in Lonicera la inceputul lunii iunie, mancarea nu mai e ce-a fost. Imi aduc aminte ca la orice masa erau minim 40-50 de feluri de mancare. Si daca insistai, cu greu gaseai cateva feluri care sa nu fie pe gustul tau. Acum se pare ca abia gasesti ceva sa mananci. Nu am crezut ca este o diferenta chiar asa de mare. Ca si comparatie le-am aratat pozele si filmarile din 2019 de cand am fost noi si nasii au ramas uluiti. Nu au vazut asa ceva in 2023, pozele pareau ca ar fi fost facute in alt resort. Adica diferentele au fost foarte mari. Si pretul a crescut. Plus ca a fost plin de rusi, Turcia fiind singura locatie unde rusii sunt acceptati avand in vedere situatia actuala...
Daca mai confirma cineva acest aspect, va recomand sa va cautati alt resort, Turcia este plina de resorturi all-inclusive.

Edited by 2Unlimited, 27 June 2023 - 09:17.


#77
RR_SK

RR_SK

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 28.01.2008
Daca mai asteptai o zi ai fi raspuns la fix un an de cand a fost pusa intrebarea.
Uneori, graba asta strica!

#78
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,598
  • Înscris: 29.12.2016
Nu ti-ai gasit persoana cu (de) care sa faci caterinca. Nu sunt angajat al forumului si nu am timp urmaresc sutele de topice pe care postez ca sa ofer raspunsuri la minut. Nici macar moderatorii nu fac acest lucru, de obicei se actioneaza in caz de raportari. Daca cineva este interesat de ceva si are nevoie de un sfat urgent, de obicei mi se adreseaza pe privat...

Edited by 2Unlimited, 21 July 2023 - 08:25.


#79
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,459
  • Înscris: 22.05.2011
Intentionez sa merg anul viitor la Lonicera world. Merita? Ceva pareri mai recente? Am de ales intre Lonicera world si Xoria deluxe...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate