Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info certificate digitale COVID-19

COVID-19: Raportari · Stiri Oficiale

Info Coronavirus/Vaccin vs. Fake News

Informatii utile stare de alerta
 Schimbare prize casa sau nu?

Intrebare racitor butoias bere

Pot americanii da LNG poloniei si...

tehnica editare foto
 Aragaz pe gaz + cuptor electric

Cu cat creste valoarea unei case ...

Legea nr 196 din 2021? stiati?

Codul de bare
 Are dreptul firma sa ma dea afara...

Xiaomi Redmi Smart Band Pro

Fum Golf 4

Lipsa panou

Lonicera resort and spa hotel - Alanya

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

gealatu

gealatu

Member

• Grup: Members
Din cate am inteles, singura restrictie fiind cazat la Lonicera World este ca nu am acces in hotelul Lonicera SPA. In rest am acces peste tot, fara restrictii...Daca poate cineva sa imi confirme sau infirme...

2Unlimited

2Unlimited

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nici in cele 2 restaurante si in cele 3 baruri aferente hotelului de 5 stele nu ai aces. Insa in rest poti sa te plimbi peste tot, iti ramane destul spatiu. S-ar putea sa nu ai acces nici la cele 2 piscine aferente hotelului mare. Insa ai 2 piscine mari chiar la hotelul mic (mic ca numar de stele, ca el e mare ca suprafata).

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate