Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Khabib vs Mcgregor

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Voiam sa stiu daca e real acest clip :)..daca e chiar khabib

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/mjfOeLQG9-M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,192
  • Înscris: 06.07.2007
Da.

#3
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007
l-a cam facut ursu' la puncte...

#4
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Nu pot vedea video, dar despre ce vobim aici? Lupta dintre cei doi?

#5
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007

View Postspe_ripper, on 20 noiembrie 2018 - 10:01, said:

Nu pot vedea video, dar despre ce vobim aici? Lupta dintre cei doi?

Nu, in titlu' a bagat asa la plesneala. Se bate rusu' ala primitiv cu un pui de urs cand era copil..

#6
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Ah, dar de ce zici ca e primitiv?

#7
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007
Pai e primitiv ca l-a snopit pe Conor. Irlandezul o ardea warrior si a venit rusul de i-a dat-o ca in Daghestan.

#8
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Conor e bun, dar a urcat o categorie aiurea.
E rau de gura, sa-si faca cat mai multa reclama.
Parca Khabib a zis ca jumatate din lightweight il bat la fundul gol pe Conor.

#9
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007
... post dublat

Edited by overseas, 20 November 2018 - 17:50.


#10
Un-ZeU

Un-ZeU

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,791
  • Înscris: 23.09.2011
veche stirea  ai aflat tarziu

View Postspe_ripper, on 20 noiembrie 2018 - 10:10, said:

Ah, dar de ce zici ca e primitiv?
Pt ca traiesc sau a trait in munti izolat si ce sa faca toata ziua decat bataie.cu oamenii
era prea plictiseala asa ca ijcepu sa se bata cu ursii si jderii sau ce lighioane mai
aveau ei pe acolo

Edited by Un-ZeU, 20 November 2018 - 17:42.


#11
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007

View Postoverseas, on 20 noiembrie 2018 - 13:21, said:

Pai e primitiv ca l-a snopit pe Conor. Irlandezul o ardea warrior si a venit rusul de i-a dat-o ca in Daghestan.

imi vine acum in minte o faza dupa un meci in care compara populatia irlandei cu populatia rusiei. adica creierul lui mic, ala batatorit de la atatia pumni, credea ca rusii sunt mai superiori irlandezilor doar pentru ca-s mai multi ca ei.. Posted Image

Oricum stilul lui mi se pare plictisitor tare, duce lupta la podea unde ii bate pe toti cu coatele, pentru ca e cel mai tare la treaba asta. Insa pe brate e praf, nici nu stie sa tina o garda, sa loveasca bine. Connor in schimb e pe show si are lovituri precise, d'aia prinde la public. Stiam 100% ca va manca bataie de la rusnac, poate, poate doar daca ii iesea o lovitura scurta in barbie de la inceput, stil aldo sau eddie alvarez, dar slabe sanse.

#12
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Mie imi place de Mcgregor...face show, singurul luptator care e in stare sa lege 2 cuvinte Posted Image)....Iar cu aldo, a avut o bafta Posted Image)..oricum, cred ca stia ca si-o ia de la rus....Daca se bate cu ursii  Posted Image)

Edited by jimi91, 20 November 2018 - 20:32.


#13
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,374
  • Înscris: 16.03.2007
oricum, probabil nu-l interesa atat de tare ca va lua bataie, cat il interesa cecul pe care l-a incasat. zicea undeva aproape jumate din cat a facut cu mayweather. adica vreo $50 meleoane.

#14
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

View Postjimi91, on 20 noiembrie 2018 - 20:32, said:

Mie imi place de Mcgregor...face show, singurul luptator care e in stare sa lege 2 cuvinte Posted Image)....Iar cu aldo, a avut o bafta Posted Image)..oricum, cred ca stia ca si-o ia de la rus....Daca se bate cu ursii  Posted Image)


Singurul luptator care leaga 2 cuvinte? Nu o fi ca Diaz, dar vezi ca sunt unii care chiar prezinta galele UFC, campioni activi, chiar cu 2 centuri.
Vrei sa iti dau exemple?

#15
christinne69

christinne69

    Viva la revolution!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,832
  • Înscris: 23.09.2016
Vreau sa-l vad pe Khabib impotriva lui Tony Ferguson. Poate la anu'..

#16
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,023
  • Înscris: 09.01.2007
Conor lega multe cuvinte, in special despre ce batai primitive ii va administra rusului. Da' ursu' n-a tinut cu el.

#17
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009

View Postchristinne69, on 21 noiembrie 2018 - 08:27, said:

Vreau sa-l vad pe Khabib impotriva lui Tony Ferguson. Poate la anu'..


Si eu, era sa fie dar s-a dat la fund, pardon...s-a accidentat

#18
christinne69

christinne69

    Viva la revolution!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,832
  • Înscris: 23.09.2016

View Postspe_ripper, on 21 noiembrie 2018 - 09:32, said:

Si eu, era sa fie dar s-a dat la fund, pardon...s-a accidentat

Nu cred ca s-a dat la fund, chiar s-a accidentat la antrenament, doctorii au confirmat accidentarea, la nivelul ala nu merge sa falsezi. In plus, Tony a reiterat ca vrea sa lupte cu Khabib chiar dupa lupta lui Khabib cu Conor.

O sa pun o suma consistenta de bani pe Tony, pana acum instinctul nu m-a inselat. Totdeauna pariez pe underdog-ul care dupa parerea mea are sanse serioase. Iar Tony are. Coatele alea sunt devastatoare, fata lui Pettis e o dovada vie in acest sens. In plus miscarile lui sunt total neortodoxe, multi luptatori nu stiu sa reactioneze la ele. Toti stim ca "Wing Chun is shit"  (si o spun in calitate de fosta practicanta de Wing Chun), dar Tony a stiut sa ia din el cateva lovituri senzationale pe care le foloseste in clinch, atat la sol cat si in picioare. In plus, modul lui de antrenament este total neortodox, nu face sparring mai deloc, dar pune accept pe un anume tip de dinamica + cardio. E discutie lunga, am multe argumente pentru care pun banii pe Tony.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/o-3Jx3yrGjA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Tony la manechinul de lemn, practicand un Wing Chun modificat, care functioneaza in clinch:

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/L7PEs3K3N4I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by christinne69, 21 November 2018 - 10:30.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate