Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Pareri Emag.ro (2018+)

* * * - - 11 votes
  • Please log in to reply
7465 replies to this topic

#4051
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,515
  • Înscris: 21.12.2006
Cum nu-l găsești, când tu l-ai postat?

View PostMembruAnonim, on 20 iulie 2022 - 13:15, said:

Mi-a expirat luna asta abonamentul Genius. Mai este valabila oferta cu reactivarea?

https://www.emag.ro/...=dfp_6056042533




Reactivează Genius și rămâi și cu banii și cu beneficiile!

Cu noul Genius ai livrare gratuită și oferte exclusive în eMAG, Tazz, Fashion Days și Freshful un an întreg și, doar acum, dacă-ți reactivezi abonamentul primești 100 lei înapoi sub forma de vouchere în contul tău eMAG.



#4052
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Credeam ca este un regulament in pdf

#4053
Patefon

Patefon

    Out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,641
  • Înscris: 26.03.2008
Tepari de tepari. Am cumparat un procesor + placa de baza + memorii toate fiind pe stocul emag cu livrare a doua zi. Dupa ce am platit SURPRIZA… livrarea peste o saptamana… am anulat comanda. Mai bine cumpar cu 20 lei mai scump din alta parte.

#4054
Malineanu

Malineanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,909
  • Înscris: 29.12.2020

View PostPatefon, on 26 iulie 2022 - 14:40, said:

Tepari de tepari. Am cumparat un procesor + placa de baza + memorii toate fiind pe stocul emag cu livrare a doua zi. Dupa ce am platit SURPRIZA… livrarea peste o saptamana… am anulat comanda. Mai bine cumpar cu 20 lei mai scump din alta parte.

Nu-s tepari, doar foarte neseriosi, ei fac comert cu orice pret, fara scrupule. Cand totul o sa fie pe dos, emag o sa faca comert.

La fel am patit si eu cu SSD + un amarat de adaptor alimentare SATA de 7 lei

Edited by Malineanu, 26 July 2022 - 20:17.


#4055
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,197
  • Înscris: 08.12.2006

View PostPatefon, on 26 iulie 2022 - 14:40, said:

Tepari de tepari. Am cumparat un procesor + placa de baza + memorii toate fiind pe stocul emag cu livrare a doua zi. Dupa ce am platit SURPRIZA… livrarea peste o saptamana… am anulat comanda. Mai bine cumpar cu 20 lei mai scump din alta parte.
si mie mi s-a intamplat chestia asta la emag, cred ca in iarna, dupa sarbatori daca imi aduc bine aminte. Nu mai stiu ce am comandat, stiu sigur ca le-am pus sa vina la easybox. La fel, imi scriau o data de livrare la plasarea comenzii ,  in emailul de confirmare a fost +10 zile . Am lasat comanda pana la urma ca aveam nevoie de ce comandasem si fusese si o reducere la produse, deci pretul era ok. Oricum, neseriosi la multe faze cei de la emag. Idee straina dar pusa in practica de romani, cam asta e emag.

Edited by cuculea, 27 July 2022 - 06:33.


#4056
Pudu

Pudu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 20.10.2020
Cam prin ce perioada a anului scad preturile la emag? Stiu ca existau niste perioade cand preturile scadeau un pic pentru a impulsiona vanzarile, insa anul acesta n-am observat acest lucru... si s-a dus jumatate din el.

#4057
misu78

misu78

    Din viata scapa cine poate!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,887
  • Înscris: 12.03.2009
In general cele mai mici preturi sunt in ianuarie-februarie. Pentru ca e dupa sarbatori si oamenii nu prea mai au bani si pentru ca prin martie apar noile generatii de produse electronice si electrocasnice.

#4058
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013
pacat ca nu mai e pe stoc la banii aia ca il comandam ca sa mi bat joc de ei
ala care a postat oferta aia cred ca avea parkinson si a ramas cu degetele in number pad
Posted Image

Attached Files


Edited by xperia_ray, 30 July 2022 - 21:47.


#4059
Malineanu

Malineanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,909
  • Înscris: 29.12.2020

View Postxperia_ray, on 30 iulie 2022 - 21:44, said:

pacat ca nu mai e pe stoc la banii aia ca il comandam ca sa mi bat joc de ei
ala care a postat oferta aia cred ca avea parkinson si a ramas cu degetele in number pad
Posted Image

Ce inflatie de rahat. Nici un stilou nu mai poti cumpara cu banii luati pe X5

View Postmisu78, on 27 iulie 2022 - 18:35, said:

In general cele mai mici preturi sunt in ianuarie-februarie. Pentru ca e dupa sarbatori si oamenii nu prea mai au bani si pentru ca prin martie apar noile generatii de produse electronice si electrocasnice.

Cam prin aprilie noile generatii anul trecut

Edited by Malineanu, 30 July 2022 - 22:46.


#4060
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,377
  • Înscris: 08.02.2011

View Postxperia_ray, on 30 iulie 2022 - 21:44, said:

pacat ca nu mai e pe stoc la banii aia ca il comandam ca sa mi bat joc de ei
ala care a postat oferta aia cred ca avea parkinson si a ramas cu degetele in number pad
Posted Image


Comandai stiloul ala, dar trebuia si platit, ca ramburs nu merge o asemenea suma. Ai in cont bani sa-l platesti ?

#4061
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,100
  • Înscris: 13.01.2013

View Postmodoran, on 30 iulie 2022 - 23:14, said:



Comandai stiloul ala, dar trebuia si platit, ca ramburs nu merge o asemenea suma. Ai in cont bani sa-l platesti ?
de 2 chiar am !

#4062
67Me67

67Me67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 515
  • Înscris: 09.09.2006
Salutare

Rog colegii care au trecut printr o situatie asemanatoare sa
ofere niste raspunsuri :

Azi am facut comanda online la EMAG ( pentru un produs vandut de o alta firma inscrisa pe platforma EMAG )  achitata  prin card QURVE + card BUNQ , in spate . Plata a aparut confirmata / acceptata pe siteul Emag .
Peste cateva ore de la momentul cand am facut comanda
am anulat o  acum astept rezultatul anularii comenzii de la firma care vinde produsul respectiv pe platforma Emag .

Curiozitatea mea este :
- cam in cat timp voi primi banii inapoi pe card ?
- banii imi vor fi returnati pe cardul BUNQ ?
- imi  vor fi oprite ceva comisioane ?

Multumesc anticipat .

Edited by 67Me67, 02 August 2022 - 13:13.


#4063
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Superofertă...

Care mai dorește, care mai poftește o lampă uv ieftină..

Attached File  !! Screenshot 2022-08-02 at 21-11-23 Lampa UVED U-04 uvc ozon 60w 60m² - eMAG.ro.png   173.21K   72 downloads

#4064
liberlamare

liberlamare

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 16.05.2007
poate e cu duh

#4065
Malineanu

Malineanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,909
  • Înscris: 29.12.2020
O intrebare easy-box.

S-a deschis un easy box langa casa si am zis sa incerc prima oara si asa, in showroom nu e disponibila husa de telefon.

Pe scurt care e procedura de plata - banuiesc ca doar plata in avans - fara verificare compatibilitate produs, codul ridicare pe unde vine etc si, mai ales,

daca produsul nu este conform (nici emag , nici furnizorul n-au raspuns la mail daca este sau nu verificat pe modelul de telefon cu care se pretinde a fi compatibil) ,

cum iau banii inapoi, platesc alt transport , taxa de easy-box se pierde ?

Edited by Malineanu, 04 August 2022 - 10:33.


#4066
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,880
  • Înscris: 07.08.2008
Daca nu e ok produsul atunci poti face retur.

https://www.emag.ro/...drept-de-retur/

Edited by tigerheart, 04 August 2022 - 10:46.


#4067
bezdek

bezdek

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 04.07.2010

View PostMalineanu, on 04 august 2022 - 10:32, said:

O intrebare easy-box.

S-a deschis un easy box langa casa si am zis sa incerc prima oara si asa, in showroom nu e disponibila husa de telefon.

Pe scurt care e procedura de plata - banuiesc ca doar plata in avans - fara verificare compatibilitate produs, codul ridicare pe unde vine etc si, mai ales,

daca produsul nu este conform (nici emag , nici furnizorul n-au raspuns la mail daca este sau nu verificat pe modelul de telefon cu care se pretinde a fi compatibil) ,

cum iau banii inapoi, platesc alt transport , taxa de easy-box se pierde ?
Se poate plăti și cu cardul la Easybox ,înainte să ridici produsul.Codul pin ptr a deschide cutia îl primesti pe telefon și pe mail sub formă de QR.Ptr retur faci cerere de retur pe site si primesti un cod ptr a deschide easýboxul să pui produsul într-o cutie.Dacă optezi ptr rerurnarea banilor primesti banii înapoi în 30 de minute.Trebuie doar să ai cardul salvat în cont.Nu știu daca se plătește alt transport,eu am Genius și nu plătesc.

Edited by bezdek, 04 August 2022 - 10:49.


#4068
carlo7

carlo7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 13.08.2012
Nu se plateste transport pentru retur, dar nu stiu daca mai returneaza si taxa initiala de transport.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate