Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

BitDefender Family Pack

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,384
  • Înscris: 16.03.2011

View Postshiva, on 16 octombrie 2020 - 10:16, said:

In FF cu uBlock Origin și Privacy Badger nu văd reclame pe YT daaar Ă®mi oprește muzica la ceva timp de-i musai să dau click pe popup-ul inervant cu "Continuă".

Cât despre TV - urăsc cu spume Smart TV-urile - pe lângă că n-au destule mufe HDMI (măcar 3), port ethernet (nu wi-fi) și vorbesc cu mama-navă Ă®n prostie, cu rost sau fără rost). Nici ne-smarturile n-au destule porturi HDMI și un port Ethernet.

Pi-Hole-ul e absolut necesar acasă la ai mei unde mama dă click pe orice mesaj publicitar care-i atrage atenția.
port ethernet au,eu am o ieftineala de lg si am asa ceva,nu poti avea smart tv fara android tv

#20
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,819
  • Înscris: 06.10.2003
Reînnoire abonament: 359,99 lei
Dacă-l iau la liber, primul an gratis: 200 de lei

Iară trebuie să fac artificii ca să ies la preț bun.

Tare mi-ar place să regândească prețurile pe segmentul omului de rând.

#21
Ravy

Ravy

    Don't be sad, get MAD!

  • Grup: Moderators
  • Posts: 16,167
  • Înscris: 05.01.2006
Cam toți fac așa... Adică ieși mai bine dacă vânezi oferte (temporare) decât dacă stai pe aceeași linie cu prima licență achiziționată.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate