Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

S8 - black friday

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
Bonyac

Bonyac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2013
Salut fratilor, am vazut ca tot se vorbeste de acel s8 la 1500.. Dar totodata am vazut ca nu este distribuit de catre emag, ci de alta firma.. PARERI ???

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
S8 oricum va scadea la 1500 lei sau pe acolo in maxim o luna. Sincer, chiar nu imi pare pret de BF (vorbim de S8, nu S8 plus). La usa bate S10.

S8 il gasesti acum in magazine la ~1900 lei. Iar pe OLX il gasesti sigilat la ~1600 lei

Edited by MembruAnonim, 15 November 2018 - 20:42.


#3
Bonyac

Bonyac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2013
Nu prea mi se pare a fi de incredere oferta.. avand in vedere ca nu este produsul lor .... Si toata lumea se agita, ce credeti ?

#4
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Eu sunt curios unde ai vazut tu ca nu este vandut de emag?

Si legat de S8? Este identic ca la iphone X, se vand deja la preturile astea sigilate pe OLX. Sunt telefoane cam vechi, pui mei, adica daca iti plac? Ia de cumpara dar parerea mea ca ai putea cumpara ceva mai nou.

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Si Emag va avea in oferta S8 la 1499. Daca va amintiti bine, anul trecut de BF, S7 a avut acelasi pret, 1499.

Edited by MembruAnonim, 15 November 2018 - 20:50.


#6
victor_a

victor_a

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 13.06.2013
E vandut de emag: https://www.emag.ro/...nco/galaxy s8/c

Era si greu sa pui niste filtre la "vandut de" in stanga jos...

#7
Bonyac

Bonyac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2013

View PostArgent, on 15 noiembrie 2018 - 20:45, said:

Eu sunt curios unde ai vazut tu ca nu este vandut de emag?

Si legat de S8? Este identic ca la iphone X, se vand deja la preturile astea sigilate pe OLX. Sunt telefoane cam vechi, pui mei, adica daca iti plac? Ia de cumpara dar parerea mea ca ai putea cumpara ceva mai nou.
Scrie la modelul " Grey Orchid" ca e vandut dde o alta firma :) Si acela este anuntat ca va fi redus

View Postvictor_a, on 15 noiembrie 2018 - 20:48, said:

E vandut de emag: https://www.emag.ro/...nco/galaxy s8/c

Era si greu sa pui niste filtre la "vandut de" in stanga jos...
daca observim singurul model care lipseste este cel care este anuntat ca va fi redus :)

#8
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Asta pt a nu fi pus in cos dinainte Posted Image Si tu doar sa dai click Trimite comanda

Edited by MembruAnonim, 15 November 2018 - 20:52.


#9
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostBonyac, on 15 noiembrie 2018 - 20:42, said:

Nu prea mi se pare a fi de incredere oferta.. avand in vedere ca nu este produsul lor .... Si toata lumea se agita, ce credeti ?

EMAG, cand vrea sa vanda mai scump decat o face de obicei, foloseste firme fantoma pe Markeplace.. tot felul de firme dubioase de la Bistrita, Satu Mare, etc... care, ce sa vezi, bai nene, importa si comercializeaza produse de top.   Nu pune botul. E o facatura a EMAG pentru a incasa mai multi bani. Se prefac ca nu au un produs pe stoc, apoi el apare pe Marketplace, vandut de o firma dubioasa, de care n-a auzit nici drku.   La acest nivel a ajuns frauda in Romania.

#10
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Eu as mai sta 1-3 luni si as lua S9. S8 imi pare destul de vechi.

Edited by MembruAnonim, 15 November 2018 - 21:05.


#11
Bonyac

Bonyac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2013
Asteptam .. Apropo aveti idee daca este la 00:00 sau ddimineata pe la 7 ?

#12
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Dimineata la ora nu se stie...

#13
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,309
  • Înscris: 24.09.2017
de obicei la emag a fost dimineata.la ceilalti e la 12.
s8 dupa parerea mea e la fel de bun ca s9.
cu 2 minusuri:pozitionarea scanerului de amprente si 10%-15 % performante mai scazute.
au incercat cu camera aia cu deschiderea variabila, dar din cate am vazut eu nu e vreo diferenta notabila.
la 15 milioane as zice ca e ok.

apropo, e multa paranoia in Romania asta.emagu e pe mana cu securistii si cu iluminati si vor sa-ti ia tie banii.
nu te obliga nimeni sa cumperi!

Edited by bobitad, 15 November 2018 - 21:26.


#14
Bonyac

Bonyac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2013

View Postbobitad, on 15 noiembrie 2018 - 21:25, said:

de obicei la emag a fost dimineata.la ceilalti e la 12.
s8 dupa parerea mea e la fel de bun ca s9.
cu 2 minusuri:pozitionarea scanerului de amprente si 10%-15 % performante mai scazute.
au incercat cu camera aia cu deschiderea variabila, dar din cate am vazut eu nu e vreo diferenta notabila.
la 15 milioane as zice ca e ok.

apropo, e multa paranoia in Romania asta.emagu e pe mana cu securistii si cu iluminati si vor sa-ti ia tie banii.
nu te obliga nimeni sa cumperi!
O parere foarte buna, big like de la mine ! Ms

#15
birau1982

birau1982

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,783
  • Înscris: 07.01.2010
Am stat in aplicatie si inainte sa primesc notificarea ca a inceput black Friday stocul la S8 cu 1500 de lei era epuizat.

#16
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlaud, on 16 noiembrie 2018 - 00:00, said:

E vandut de emag.
Ca poate veni de pe la un importator neoficial si care nu are garantie oficiala Samsung Romania ramane de vazut dupa ce il livreaza.
Partea buna e ca ai drept de retur.


Daca il iei sa il vinzi pe siteurile cu anunturi iti iei mega teapa, o sa fii norocos daca o sa il vinzi tot pe 1500 in noiembrie.
Mai sunt unii care iau produse in rate cu card de credit (sau credite IFN) si vand produsele sa faca rost de cash, desi e total neprofitabil, iesi mai bine daca scoti banii de la bancomat de pe cardul de credit, e drept multi din cei care fac asta nu mai platesc sumele inapoi la banca sau IFN si raman cu cashul obtinut din vanzarea produselor chiar daca le vand pe bani mai putini decat au imprumutat sa le cumpere... oricum sunt bani gratis sunt pentru ei.

Ce legatura are cu topicul?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate