Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

O reusita pesedisto-vrancista: Bucurestiul este pe primul loc la blocaje in trafic in Europa, si al treilea in lume

* * * * - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
286 replies to this topic

#37
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 22:51, said:

Revolutia p*** !

Spre fericirea lui djl, las masina in parcare si ma duc pana la Obor cu maica-mea de 66 de ani sa iau niste chestii - de iarna.

Plm, zic ... nici macar 1 KM de mers pe jos.
Si metroul e mai departe !

Hai ca la ducere, maica-mea a putut pe jos.

La cat a durat drumul 20 de minute, al dracu daca a trecut un tramvai !
Nimic.

La intoarcere maica-mea - ca astept tramvaiul.
Eu nu mai puteam de nervi !

Zic, o iau pe jos. La pariu ca ajung inaintea ta acasa !

In 10 minute am ajuns acasa - Am 190 si

Maica-mea ? A ajuns si ea dupa inca 20 de minute

Concluzie: Bag pwla in RATB, pardon STB - Sistemul de Transport Bosorogi si in tramvaiu` curului !
Pe Firea sa o fwta cainii !

Ptr DJL: Daca as avea 100 de kile de dinamita in seara asta, dimineata ai vedea doar transee in loc de linia lui 14 !
Lasa-ma cu tramvaiele.

Serios !

Dar minți intr.un mod grotesc. Ori nu ești din București ori nu ai fost vreodată cu tramvaiul ori minți de spargi.

http://www.stbsa.ro/...e/v_tramvai.php

Ai aici mersul. Și e verificat de mine. Vine la minut. Nu mai mințiți in halul asta.

#38
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 22:51, said:



Daca ea zice că face șosele mai late, iar la vârsta ta o crezi și o votezi, eu cu ce.s de vina? Ai văzut vreodată un bloc? Ei bine, blocul ăla nu se poate muta sa faci șoseaua mai lata. Stiai?!
ce chestie, eu n-am votat-o. Proști cine au crezut-o și sinecuristii pesediști care își iau mwe în trafic la fel cu restul. Nu e ca și cum ei trăiesc în alt oraș, și o incompetenta pompterista îi afectează la fel de tare. Vezi-l numa pe Flat din țara lui Oz cum îi baga carne. Aia e, mwe PNL pentru ca au făcut sa ajungă cea mai incompetenta ființă în afara lui Dancila ca primar.

#39
M4V3RiCk_

M4V3RiCk_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,672
  • Înscris: 01.08.2007

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 22:54, said:

Dar minți intr.un mod grotesc. Ori nu ești din București ori nu ai fost vreodată cu tramvaiul ori minți de spargi.

http://www.stbsa.ro/...e/v_tramvai.php

Ai aici mersul. Și e verificat de mine. Vine la minut. Nu mai mințiți in halul asta.

Mint in mod grotesc?

Te invit in fata la halele Obor.
Sa ma anunti in cat timp vine 36 sau 101.

1 sau 55. NU MA INTERESEAZA

Ieri cu masina dinsptre Cora Pantelimon. Am vazut 1 singur 55 care e intrecut si de un dric ! pe toata lungimea Pantelimonului pana la Mega Mall.

Deci intre Cora Pantelimon si Mega Mall, 1 singur tramvai 55.
Ti se pare normal ?!



MIE NU !

LE:

Deci la 8 dimineata, tu cu tramvaiul imi treci la 15 minute

http://www.stbsa.ro/...tii/14/14_6.pdf

Pai sa nu arunci in aer tramvaiul ?!

Du-te cu 15 minute ! Ca in 15 minute fac lejer 1.5 KM pe jos !


Acum poate intelegi de ce majoritatea aleg sa isi puna curul in masina.

Edited by M4V3RiCk_, 13 November 2018 - 23:07.


#40
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postvanitty, on 13 noiembrie 2018 - 22:51, said:


sau.. sa se faca strazi, parcari, sa nu se mai dea autorizatii de constructii pe spaga la blocuri/locuinte/ pe spaga, daca nu indeplinesti un standard in privinta locurilor de parcare. Sa se faca metrou pana si la popreca, sa se faca un sistem de transport in comun eficient , curat , cu ac vara si caldura iarna, sa se faca lucrari de infrastructura cat de multe, care sa previna aglomeratia.. sunt tone de chestii ce se pot face daca se vrea, insa cum pe pesedei si pe vaca de la primarie o intereseaza doar sa dea tunuri, normal ca ajungem in capul listei de orasul cu cele mai multe blocaje din europa..

Să se facă străzi? Tu ești real?

Voi chiar bateți orice logică. Probabil sunteți anti orice. Dar asta nu înseamnă că se pot construi străzi.

Despre metrou până la ...popreaca. exista niste studii și nu poți face pe unde vrea vanitty pt că nu permite solul sau ce țevi sunt pe jos pe acolo.

Înțeleg că sunteți din două tabere, dar pe mine nu mă interesează niciuna. Să vă bateți ca chiorii până nu se mai ridica niciunul de jos sa putem sa reparam și noi tara asta. Că si unii și ceilalți vă bateți exclusiv pe bani. Atât. Restul e vrăjeală.

BOX, băieți și fete!!! Dar până la capăt sa vă paruiti.

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 23:01, said:



Mint in mod grotesc?

Te invit in fata la halele Obor.
Sa ma anunti in cat timp vine 36 sau 101.

1 sau 55. NU MA INTERESEAZA

Ieri cu masina dinsptre Cora Pantelimon. Am vazut 1 singur 55 care e intrecut si de un dric ! pe toata lungimea Pantelimonului pana la Mega Mall.

Deci intre Cora Pantelimon si Mega Mall, 1 singur tramvai 55.
Ti se pare normal ?!



MIE NU !

Dai click acolo și alegi intre 1 și 56 găsești și traseul și ora la care ajunge in fiecare statie. Și chiar se respecta. Daca ți.e lene să cauți, ia.o tot pe jos și data viitoare.

#41
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,507
  • Înscris: 05.11.2009

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:03, said:

Să se facă străzi? Tu ești real?

Voi chiar bateți orice logică. Probabil sunteți anti orice. Dar asta nu înseamnă că se pot construi străzi.

Despre metrou până la ...popreaca. exista niste studii și nu poți face pe unde vrea vanitty pt că nu permite solul sau ce țevi sunt pe jos pe acolo.

Înțeleg că sunteți din două tabere, dar pe mine nu mă interesează niciuna. Să vă bateți ca chiorii până nu se mai ridica niciunul de jos sa putem sa reparam și noi tara asta. Că si unii și ceilalți vă bateți exclusiv pe bani. Atât. Restul e vrăjeală.

BOX, băieți și fete!!! Dar până la capăt sa vă paruiti.
da bre.. la pesedei, nu se poate, nu exista, e prea mult de munca.. hai las-o in plm, ca multe chestii se pot face. De exemplu centura capitalei, de care tot pesedeii is vinovati.. plus restul de chestii ce le-am spus mai sus. Insa am inteles.. voi nu stiti, voi nu puteti, inseamna munca, cine e fraier sa munceasca daca nu poate fura la greu din asta, cu munca putina?

#42
M4V3RiCk_

M4V3RiCk_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,672
  • Înscris: 01.08.2007

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:07, said:

Dai click acolo și alegi intre 1 și 56 găsești și traseul și ora la care ajunge in fiecare statie. Și chiar se respecta. Daca ți.e lene să cauți, ia.o tot pe jos și data viitoare.

Bah tu esti paralel sau ce kkt ?!

TU pricepi ca 1 si 56 NU MA INTERESEAZA ?!

Ca se afla la cel putin 1 km de unde stau eu si imi bag pe romaneste pwla in ele ?!

Care parte nu o pricepi ??

Eu ca eu ca o iau pe jos !
Dar un batran ce kkt face?
Sau un comod care vrea statia la scara blocului !

Vedeam tramvaiul asteptand la Dimitrov cum opreste la statia aia  Hora sau cum dracu ii zice si preferam sa o iau pe jos.
Ca oricum ajungeam inaintea lui.

Pe jos ?!

Pe jos o iau de cand ma stiu.

Pe o raza de 1.5 km pot desfinta tot transportul in comun.
Ptr mine e INUTIL.

Edited by M4V3RiCk_, 13 November 2018 - 23:13.


#43
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View PostMembruAnonim, on 13 noiembrie 2018 - 23:00, said:

ce chestie, eu n-am votat-o. Proști cine au crezut-o și sinecuristii pesediști care își iau mwe în trafic la fel cu restul. Nu e ca și cum ei trăiesc în alt oraș, și o incompetenta pompterista îi afectează la fel de tare. Vezi-l numa pe Flat din țara lui Oz cum îi baga carne. Aia e, mwe PNL pentru ca au făcut sa ajungă cea mai incompetenta ființă în afara lui Dancila ca primar.

Incompetent sau nu, daca vreodată a zis că va face mai multe străzi în București ...trebuia să realizeze că e ireal.
Chiar sunt curios daca a zis că va face mai multe străzi, acolo unde deja sunt. Ar fi tare tare. Ar fi și mai tare sa crezi așa ceva.

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 23:10, said:



Bah tu esti paralel sau ce kkt ?!

TU pricepi ca 1 si 56 NU MA INTERESEAZA ?!

Ca se afla la cel putin 1 km de unde stau eu si imi bag pe romaneste pwla in ele ?!

Care parte nu o pricepi ??

Eu ca eu ca o iau pe jos !

Vedeam tramvaiul asteptand la Dimitrov cum opreste la statia aia  Hora sau cum dracu ii zice si preferam sa o iau pe jos.
Ca oricum ajungeam inaintea lui.

Unde stai, fratziwhere? La 1 km de obor este Colentina - e tramvai, Mihai Bravu - e tramvai, Pantelimon - e tramvai, Stefan cel mare - e tramvai, moșilor - e tramvai.

Unde stai tu la 1 km de nu e tramvai???

Poate nu e la tine in poarta statia de tramvai. Asta e f posibil.

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 23:10, said:


Pe o raza de 1.5 km pot desfinta tot transportul in comun.
Ptr mine e INUTIL.

Și pt mine e inutil. Dar nu e vb de mine. Eu, in general, vb despre majoritate.

#44
M4V3RiCk_

M4V3RiCk_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,672
  • Înscris: 01.08.2007

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:14, said:

Incompetent sau nu, daca vreodată a zis că va face mai multe străzi în București ...trebuia să realizeze că e ireal.
Chiar sunt curios daca a zis că va face mai multe străzi, acolo unde deja sunt. Ar fi tare tare. Ar fi și mai tare sa crezi așa ceva.



Unde stai, fratziwhere? La 1 km de obor este Colentina - e tramvai, Mihai Bravu - e tramvai, Pantelimon - e tramvai, Stefan cel mare - e tramvai, moșilor - e tramvai.

Unde stai tu la 1 km de nu e tramvai???

Poate nu e la tine in poarta statia de tramvai. Asta e f posibil.


Mai cauta :)

ACUM:

Pana la metrou am FIX 1.3 km.

Crezi ca ma duc 300 de metri inapoi, sa astept 15 minute 14, ca sa ii mai ia inca 20 de minute prin aglomeratie de la Dimitrov sa ajung la metrou Posted Image ?

Total 35 de minute ?!


Trezirea ! Ce gluma buna Posted Image)

Cred ca bag 10 minute pe jos !

Crezi ca astept 15 minute tramvaiul 14 ca sa ma duc la Obor? Ca oricum ii ia 5-7 minute trocariciului, daca e liber.
Nope ! O iau pe jos

Crezi ca ma duc la 330 sau 335, dupa 10 minute de mers pe jos...ca sa mai stau inca 20 de minute in aglomeratie sa ajung la metrou ?

Bre, trezirea !

Stiu prea bine ce vorbesc.


Crezi ca astept la Dimitrov tramvaiul, sa ii ia 15 minute sa treaca de intersectia aia cacacioasa la ora de varf ?

Haha Posted Image)

Stiu cand eram la liceu  la Xenopol, veneam pe jos pe la Obor pana acasa.
Deh niste fete Posted Image

3 KM zi de zi mers pe jos

Cu asa transport minunat, sa nu va mirati de ce dracu aleg masina.

Edited by M4V3RiCk_, 13 November 2018 - 23:28.


#45
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postvanitty, on 13 noiembrie 2018 - 23:08, said:


da bre.. la pesedei, nu se poate, nu exista, e prea mult de munca.. hai las-o in plm, ca multe chestii se pot face. De exemplu centura capitalei, de care tot pesedeii is vinovati.. plus restul de chestii ce le-am spus mai sus. Insa am inteles.. voi nu stiti, voi nu puteti, inseamna munca, cine e fraier sa munceasca daca nu poate fura la greu din asta, cu munca putina?

Îți repet încă o dată. Nu mă interesează nici un partid, la modul cum te interesează pe tine. Dar nici nu denigrez vreun partid.
Acum cu centura habar n.am de ce făcută doar o parte. Dar în campania electorală o aveau toți în planul cincinal, inclusiv usr.ul tau. Toți se lăudau cu centura. Ai văzut vreun userist sau pesedist sau penelist sau orice partid să iasă în piața Victoriei sa strige că ei aveau de făcut centura 100%? Că eu nu am văzut decât anti-dragnea. Cam acolo e limita. Huo Dragnea. Atât. Altceva nu am văzut la opoziție. Să zică: am făcut proiect pt tren rapid intercontinental-aeroprt otopeni. Ăla chiar trebuie. Sau sa bage gaze la nu știu câte blocuri. Sau o grămadă de lucruri pentru populație. Ei știu una și bună, adică doua: huo Dragnea și m... Psd. Pai daca vii tu in locul altuia la putere, eu omul de rand, când îți voi cere ceva, ce îmi zici? Ia la mumu?! Că altceva n.am văzut.

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 23:19, said:




Mai cauta :)

ACUM:

Pana la metrou am FIX 1.3 km.

Crezi ca ma duc 300 de metri inapoi, sa astept 15 minute 14, ca sa ii mai ia inca 20 de minute prin aglomeratie de la Dimitrov sa ajung la metrou

Pai tu ai tramvai in fata blocului și te lasă fix la obor. Problema care e? Că faci 10 minute pe jos și 10 cu tramvaiul? Pe bune?!?!

#46
tenzen

tenzen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,797
  • Înscris: 28.06.2007
De parca inainte nu era la fel de aglomerat.
Dar zi de zi trebuie "mentinuta presiunea mediatica", asa se facea si pe timpul lui Basescu.
In mod ciudat nimic despre Robu (PNL) si audierile la DNA.

Statistica aia facuta de TomTom este gresita, Los Angeles , New York si Moscova sunt orasele cu cel mai aglomerat trafic, asa fost foarte multi ani statistica, in primele 21 de orase nu este nici unul din SUA, iar Moscova apare pe locul 13, care deobicei era in fruntea listei alaturi de Los Angeles si New York.

Edited by tenzen, 13 November 2018 - 23:38.


#47
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017
@vanitty

Din partea pot să dispară peste noapte toate partidele existente azi in Romania. Nu mi se va mișca nici macar o geană. La tine ar fi o problema. Sau ești de acord cu mine?

#48
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,507
  • Înscris: 05.11.2009

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:31, said:

Îți repet încă o dată. Nu mă interesează nici un partid, la modul cum te interesează pe tine. Dar nici nu denigrez vreun partid.
Acum cu centura habar n.am de ce făcută doar o parte. Dar în campania electorală o aveau toți în planul cincinal, inclusiv usr.ul tau. Toți se lăudau cu centura. Ai văzut vreun userist sau pesedist sau penelist sau orice partid să iasă în piața Victoriei sa strige că ei aveau de făcut centura 100%? Că eu nu am văzut decât anti-dragnea. Cam acolo e limita. Huo Dragnea. Atât. Altceva nu am văzut la opoziție. Să zică: am făcut proiect pt tren rapid intercontinental-aeroprt otopeni. Ăla chiar trebuie. Sau sa bage gaze la nu știu câte blocuri. Sau o grămadă de lucruri pentru populație. Ei știu una și bună, adică doua: huo Dragnea și m... Psd. Pai daca vii tu in locul altuia la putere, eu omul de rand, când îți voi cere ceva, ce îmi zici? Ia la mumu?! Că altceva n.am văzut.



Pai tu ai tramvai in fata blocului și te lasă fix la obor. Problema care e? Că faci 10 minute pe jos și 10 cu tramvaiul? Pe bune?!?!
amice tu ne consideri imbecili de vii cu raspunsuri din astea?

In primul rand de 8 ani de zile primaria e pesedista in bucuresti. si ati avut o gramada de primari de sector. si majoritatea in consiliile locale. Deci ce treaba au aia de la usr cu faptul ca pesedeii infara de tunuri si furturi nu au facut nimic de cand pastoresc bucurestiul? si ca se duce dracului capitala din cauza hotiei si incompetentei pesedistilor?

#49
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Posttenzen, on 13 noiembrie 2018 - 23:32, said:

De parca inainte nu era la fel de aglomerat.
Dar zi de zi trebuie "mentinuta presiunea mediatica", asa se facea si pe timpul lui Basescu.
In mod ciudat nimic despre Robu (PNL) si audierile la DNA.

Imediat după criza nu era așa. Plecară o parte din țărani la locurile de baștină că nu prea mai era de lucru la capitala.

#50
M4V3RiCk_

M4V3RiCk_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,672
  • Înscris: 01.08.2007

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:31, said:

Pai tu ai tramvai in fata blocului și te lasă fix la obor. Problema care e? Că faci 10 minute pe jos și 10 cu tramvaiul? Pe bune?!?!

Problema e ca il astept minim 20 de minute ca sa ma duc 1 KM.

Pfoaa ha haha ! Ce gluma buna !

De aia intodeauna am luat-o pe jos si mi se pare TOTAL inutil.


Dar cred ca lucrezi la RATB, de iei asa apararea jegului numit "transport in comun"

Edited by M4V3RiCk_, 13 November 2018 - 23:48.


#51
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View Postvanitty, on 13 noiembrie 2018 - 23:34, said:


amice tu ne consideri imbecili de vii cu raspunsuri din astea?

In primul rand de 8 ani de zile primaria e pesedista in bucuresti. si ati avut o gramada de primari de sector. si majoritatea in consiliile locale. Deci ce treaba au aia de la usr cu faptul ca pesedeii infara de tunuri si furturi nu au facut nimic de cand pastoresc bucurestiul? si ca se duce dracului capitala din cauza hotiei si incompetentei pesedistilor?

Tu cred că nu înțelegi ce îți zic.

Tu pari arondat in partid politic. Eu nu am făcut niciodată parte din partide și nici nu vreau.

Și chiar mi.ar placea sa dispăreți toți. Sa vina alții în locul vostru că doar vă bateți unii cu alții și poporul doar sufera in urma voastră.

Sau daca nu dispăreți puneți.va toți la o masa fără colturi (și la propriu și la figurat) și construiți.

#52
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,507
  • Înscris: 05.11.2009

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:40, said:

Tu cred că nu înțelegi ce îți zic.

Tu pari arondat in partid politic. Eu nu am făcut niciodată parte din partide și nici nu vreau.

Și chiar mi.ar placea sa dispăreți toți. Sa vina alții în locul vostru că doar vă bateți unii cu alții și poporul doar sufera in urma voastră.

Sau daca nu dispăreți puneți.va toți la o masa fără colturi (și la propriu și la figurat) și construiți.
bah tu explica-mi de ce de 8 ani de zile de cand pesedeul e la putere, singurul lucru care se mai face la primarii sunt tunurile si furturile din banii poporului?

#53
Travertin2_0

Travertin2_0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,299
  • Înscris: 26.11.2017

View PostM4V3RiCk_, on 13 noiembrie 2018 - 23:37, said:



Problema e ca il astept minim 20 de minute ca sa ma duc 1 KM.

Pfoaa ha haha ! Ce gluma buna !

De aia intodeauna am luat-o pe jos si mi se apre TOTAL inutil.


Dar cred ca lucrezi la RATB, de iei asa apararea jegului numit "transport in comun"

Sunt controlor, mai nou. Puii mei. Ultima data avea cineva părere că sunt vânzător la Mega. :))) Că luam partea femeilor de la casa de stau vreo șase ore zilnic cu scanerele și întâlnesc tot felul de specimene de oameni. Și bip bip zi de zi.

View Postvanitty, on 13 noiembrie 2018 - 23:41, said:


bah tu explica-mi de ce de 8 ani de zile de cand pesedeul e la putere, singurul lucru care se mai face la primarii sunt tunurile si furturile din banii poporului?

Draga vanitty, atâta timp cât nu mă interesează politică nu am cum să îți răspund. Habar n.am daca cineva fura.
Sincer sa fiu, mai nou știu că președintele țării este domnul Iohannis și prim ministru doamna Dancila. Mai mult...nu știu. Miniștri, etc. Și nu mă interesează. Ce m.a făcut să scriu aici este că ești foarte supărat că nu a mai construit străzi. Pai daca exista o strada, sosea și are blocuri, unde mama mă.sii să facă altă stradă?
Daca s.a umplut iar Bucureștiul cu țărani cu toate tigăile de mașini și merg ca 'jmecherul de oraș" cu mașina la plimbare sa agate domnișoare...e aglomerat...ce sa vezi?

#54
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,507
  • Înscris: 05.11.2009

View PostTravertin2_0, on 13 noiembrie 2018 - 23:47, said:

Sunt controlor, mai nou. Puii mei. Ultima data avea cineva părere că sunt vânzător la Mega. Posted Image)) Că luam partea femeilor de la casa de stau vreo șase ore zilnic cu scanerele și întâlnesc tot felul de specimene de oameni. Și bip bip zi de zi.



Draga vanitty, atâta timp cât nu mă interesează politică nu am cum să îți răspund. Habar n.am daca cineva fura.
Sincer sa fiu, mai nou știu că președintele țării este domnul Iohannis și prim ministru doamna Dancila. Mai mult...nu știu. Miniștri, etc. Și nu mă interesează. Ce m.a făcut să scriu aici este că ești foarte supărat că nu a mai construit străzi. Pai daca exista o strada, sosea și are blocuri, unde mama mă.sii să facă altă stradă?
Daca s.a umplut iar Bucureștiul cu țărani cu toate tigăile de mașini și merg ca 'jmecherul de oraș" cu mașina la plimbare sa agate domnișoare...e aglomerat...ce sa vezi?
aaa.. deci tu habar nu ai, da te bagi in seama pe aici ca sa speli cadavre pesediste Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate