Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Drepturile Premier League Romania 2019-2022

- - - - -
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#19
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostSuporterulX, on 21 noiembrie 2018 - 07:23, said:

Nu ar fi rău, dar e puțin probabil... Nu prea ar avea șanse sa se bata cu Digi și Telekom.

Unii ca DAZN nu ii intereseaza despre Digi sau TK, ei merg pe drumul lor... Dar tare mie frica sa nu ramanem fara Premier League de tot...

#20
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017
Mi ar plăcea sa fie o extraoptiune cu un canal de Premier League pe care sa vedem și meciurile din Cupa Ligii + FA Cup, cu documentare și emisiuni cu analiza, dar deja visez prea frumos =)))

#21
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostSuporterulX, on 21 noiembrie 2018 - 09:27, said:

Mi ar plăcea sa fie o extraoptiune cu un canal de Premier League pe care sa vedem și meciurile din Cupa Ligii + FA Cup, cu documentare și emisiuni cu analiza, dar deja visez prea frumos =)))

15 $AUD (10 Euro) pe luna si ai toate meciurile din Premier League live, toate meciurile din UEFA Nations League live, toate meciurile din UEFA Champions League si Europa League live, toate cu comentariu in engleza, reporteri trimisi pe stadioane, emisiuni de analiza, invitati de calibru in studio-uri care analizeaza totul in detaliu, la Premier League ai un canal non-stop dedicat Premier League si folosesc feed-ul IMG de la Londra cu Owen Hargreaves si alti fosti mari jucatori din Premier League ca analisti.

Ai nevoie de un Xbox One pe care sa instalezi aplicatia Optus Sport, un VPN care sa mearga bine pentru streaming-ul din Australia (https://www.expressvpn.com/) si cineva in Australia care sa iti plateasca lunar abo la Optus Sport, nu stiu daca merge cu PayPal de Romania. Daca vrei calitate ai calitate si nu costa nici mult, plus ca in viitor o sa aduge competitii noi Optus Sport.

https://sport.optus.com.au/

#22
crislacor

crislacor

    Cui îi pasă...?!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,055
  • Înscris: 20.06.2009

View Postserpiko33, on 21 noiembrie 2018 - 11:02, said:

(...)
Ai nevoie de un Xbox One pe care sa instalezi aplicatia Optus Sport, un VPN care sa mearga bine pentru streaming-ul din Australia (https://www.expressvpn.com/) si cineva in Australia care sa iti plateasca lunar abo la Optus Sport, nu stiu daca merge cu PayPal de Romania. (...)
Da' florile cui le dau...?Posted Image

#23
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View Postcrislacor, on 21 noiembrie 2018 - 11:37, said:

Da' florile cui le dau...?Posted Image

Eu am dat o optiune pentru cei pasionati de Premier League sa poate avea acces la un canal dedicat Premier League 24/24 si in limba engleza, prin Europa nu prea exista asa ceva in afara de Sky si mi se pare o varianta mult mai ieftina decat Sky si mai buna deoarece da toate cele 380 de meciuri ale unui sezon de Premier League live, pe cand in Europa nimeni nu le da in afara de Sport Klub.

#24
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017

View Postserpiko33, on 21 noiembrie 2018 - 11:02, said:



15 $AUD (10 Euro) pe luna si ai toate meciurile din Premier League live, toate meciurile din UEFA Nations League live, toate meciurile din UEFA Champions League si Europa League live, toate cu comentariu in engleza, reporteri trimisi pe stadioane, emisiuni de analiza, invitati de calibru in studio-uri care analizeaza totul in detaliu, la Premier League ai un canal non-stop dedicat Premier League si folosesc feed-ul IMG de la Londra cu Owen Hargreaves si alti fosti mari jucatori din Premier League ca analisti.

Ai nevoie de un Xbox One pe care sa instalezi aplicatia Optus Sport, un VPN care sa mearga bine pentru streaming-ul din Australia (https://www.expressvpn.com/) si cineva in Australia care sa iti plateasca lunar abo la Optus Sport, nu stiu daca merge cu PayPal de Romania. Daca vrei calitate ai calitate si nu costa nici mult, plus ca in viitor o sa aduge competitii noi Optus Sport.

https://sport.optus.com.au/
Nu am Smart TV sau Xbox, și nu as vrea sa vad meciuri pe laptop. Eu ma refeream la un canal de TV, cu emisiuni de analiza si documentare în limba romana. Ca asa în limba engleza mai găsesc pe net.

#25
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostSuporterulX, on 22 noiembrie 2018 - 06:50, said:

Nu am Smart TV sau Xbox, și nu as vrea sa vad meciuri pe laptop. Eu ma refeream la un canal de TV, cu emisiuni de analiza si documentare în limba romana. Ca asa în limba engleza mai găsesc pe net.

Nu o sa vezi prea curand la noi asa ceva...

#26
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
Si daca, presupunand prin absurd, cumpara un post EPL si da emisiuni de analiza, sar toti in sus ca ala se imbraca mereu in acelasi tricou, ca altul habar n-are si tine cu Rapid etc etc :naughty:

#27
daniel28

daniel28

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,192
  • Înscris: 07.08.2003

View Postserpiko33, on 21 noiembrie 2018 - 11:02, said:



15 $AUD (10 Euro) pe luna si ai toate meciurile din Premier League live, toate meciurile din UEFA Nations League live, toate meciurile din UEFA Champions League si Europa League live, toate cu comentariu in engleza, reporteri trimisi pe stadioane, emisiuni de analiza, invitati de calibru in studio-uri care analizeaza totul in detaliu, la Premier League ai un canal non-stop dedicat Premier League si folosesc feed-ul IMG de la Londra cu Owen Hargreaves si alti fosti mari jucatori din Premier League ca analisti.

Ai nevoie de un Xbox One pe care sa instalezi aplicatia Optus Sport, un VPN care sa mearga bine pentru streaming-ul din Australia (https://www.expressvpn.com/) si cineva in Australia care sa iti plateasca lunar abo la Optus Sport, nu stiu daca merge cu PayPal de Romania. Daca vrei calitate ai calitate si nu costa nici mult, plus ca in viitor o sa aduge competitii noi Optus Sport.

https://sport.optus.com.au/

Și un marțian să îmi facă popcorn.

#28
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,135
  • Înscris: 26.07.2009
Iar au aparut filmele de genul nu vedem Premier League in Romania, tragedie, proteste? Posted Image Posted Image Posted Image Cine se simte sa taca, zic.. Nu mai pot eu ca nu se mai vede PL in Romania la ce preturi sunt.. Bine ca n-as da nici 3 euro sa vad PL pe PC sau laptop. Eu sunt mai clasic si vreau sa le vad la tv.

#29
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View Postcristinel07, on 28 noiembrie 2018 - 02:01, said:

Iar au aparut filmele de genul nu vedem Premier League in Romania, tragedie, proteste? Posted Image Posted Image Posted Image Cine se simte sa taca, zic.. Nu mai pot eu ca nu se mai vede PL in Romania la ce preturi sunt.. Bine ca n-as da nici 3 euro sa vad PL pe PC sau laptop. Eu sunt mai clasic si vreau sa le vad la tv.

NU a aparut nici un film, eu pur si simplu nu cunosc pasionat de fotbal care sa nu isi doreasca sa urmareasca Premier League. Poate tie nu iti place Premier League, lucru de necondamnat. Dar este un campionat care place si atrage sute de milioane de telespectatori etapa de etapa la nivel global.

Din partea mea sa nu mai fie transmis nici un campionat in Romania ca eu am unde sa le vad. Am antene satelit, am subscriptii OTT  legale. Eu banii care ii dau pe aceste abonamente mi-i scot din pariuri. Singurul campionat care am probleme cu vizionarea lui este Liga MX pe care il urmaresc numai pe stream-uri, este unul dintre campionatele mele preferate si campionatul pe locul 4 la nivel mondial ca si numar de spectatori in tribune.

#30
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 08.08.2018
Sute de ce?

#31
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostAidenIrish, on 28 noiembrie 2018 - 18:46, said:

Sute de ce?

Care sute ? Ce sute ?

#32
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 08.08.2018
Sutele tale de milioane. :))) Zeci da, sute nu.

#33
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostAidenIrish, on 29 noiembrie 2018 - 21:53, said:

Sutele tale de milioane. Posted Image)) Zeci da, sute nu.

Ce-ai fumat ? Nu d-aia dar este weekend si vreau sa ma relaxez...

#34
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,743
  • Înscris: 08.08.2018

View Postserpiko33, on 28 noiembrie 2018 - 18:25, said:


NU a aparut nici un film, eu pur si simplu nu cunosc pasionat de fotbal care sa nu isi doreasca sa urmareasca Premier League. Poate tie nu iti place Premier League, lucru de necondamnat. Dar este un campionat care place si atrage sute de milioane de telespectatori etapa de etapa la nivel global.

Din partea mea sa nu mai fie transmis nici un campionat in Romania ca eu am unde sa le vad. Am antene satelit, am subscriptii OTT  legale. Eu banii care ii dau pe aceste abonamente mi-i scot din pariuri. Singurul campionat care am probleme cu vizionarea lui este Liga MX pe care il urmaresc numai pe stream-uri, este unul dintre campionatele mele preferate si campionatul pe locul 4 la nivel mondial ca si numar de spectatori in tribune.

Începi să aberezi mai mult decât tovarășul ăla al tău de folosește forumul pe post de caiețel de notițe.

#35
johnnycrush

johnnycrush

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,066
  • Înscris: 26.12.2017
https://www.eurospor...526/story.shtml

Attached Files



#36
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005

View PostAidenIrish, on 01 decembrie 2018 - 10:32, said:


Începi să aberezi mai mult decât tovarășul ăla al tău de folosește forumul pe post de caiețel de notițe.

Poate m-am hazardat si am exagerat, dar zeci de milioane are etapa de etapa, chiar am cautat pe net din curiozitate sa vad cati are dar nu am gasit exact, numai in SUA are cam 1,5 milioane de telespectatori pe etapa si in Canada cam 500 000 de mii, deci 2 milioane numai in SUA si Canada, ceea ce mi se pare mult pentru aceste doua tari.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate