Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Problema fivem

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013
Ok, nu am sperante sa cunoasca cineva problema, dar totusi va scriu aici.. Poate cineva foloseste fivem. Am cumparat recent gta v de pe g2a, pe social club mai exact. L-am instalat, am intrat si online si am jucat putin. Apoi am aflat de modul FiveM, cum e cel de sa-mp de exemplu. La instalare insa imi da o eroare si nu pot descarca restul de fisiere.. Zice download update error.. Stie cineva ce e de facut? E ciudat, nu reusesc si am incercat mai multe metode. Mai exact eroarea asta [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q8bzxWWW9Oo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
Eu il instalez acum, nu primesc nicio eroare.

Vad ca descarca un update de vreo 90MB dupa instalare.

Dezinstaleaza-l cu Revo (si sterge orice urma) si incearca iar.

Mersi, nici nu stiam ca exista. Am GTA5 tot pe SC dar nu m-am mai jucat din Mai :lol: (online-ul lor e deja prea tamp, si nici timp nu prea am...)

#3
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013

View PostLex404, on 12 noiembrie 2018 - 04:50, said:

Eu il instalez acum, nu primesc nicio eroare.

Vad ca descarca un update de vreo 90MB dupa instalare.

Dezinstaleaza-l cu Revo (si sterge orice urma) si incearca iar.

Mersi, nici nu stiam ca exista. Am GTA5 tot pe SC dar nu m-am mai jucat din Mai Posted Image (online-ul lor e deja prea tamp, si nici timp nu prea am...)
Cu placere, problema e ca mie tot nu vrea sa imi mearga.. Da eroare fix cand trebuie sa iau update-ul ala mare de 900 mb. Pacat.. Stiu un server bunisor romanesc

#4
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,484
  • Înscris: 19.04.2009
La mine a functionat...
Bine, cu 2 baiuri:

La primul update, ala de 90MB, se oprea la 98%. Am inchis aplicatia si redeschis.
Al doilea a durat ca am netul slab.

Din cate am inteles sunt 2 surse din care descarca: CDN-ul rockstar si al lor.
Intra la antivirus/ firewall si seteaza aplicatia ca exceptie.

#5
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013
Cum e treaba cu a lor? Cred ca e din cauza versiunii, pe social club nu am primit update-ul.. am ceva gen 1.0.1.14 sau asa ceva parca versiunea jocului

Update de 2 gb se ia acum dupa ce am dat verify la joc.. e clar

#6
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 09.09.2013
Da, problema e ca nu imi da update-urile noi. Am o versiune de prin 2007.. E ciudat doar e cumparat de pe social.. si pot juca online... Si totusi nu mai inteleg nimic.. Am mai zis o data si o mai stiu, rockstar chiar sunt de cacao

Gata, merge. Nu era tot update-ul luat :D In sfarsit :)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate