Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Golf 5 / 2004 / 230.000 km / Samsar sau nu?

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

#1
AlexAlex2000

AlexAlex2000

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.11.2018
Caut in alta parte , merci de sfaturi =))

Edited by AlexAlex2000, 05 November 2018 - 17:49.


#2
cristyz

cristyz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,983
  • Înscris: 28.08.2008
E urata.

#3
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Cam scump o dai. De fapt, n-o dai și te-ai gândit să-i faci nițică reclamă aici...

#4
wb626ek

wb626ek

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,392
  • Înscris: 05.11.2014
EGR anulat!
Vezi daca o mai poti inscrie!

#5
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
N-as iesi cu sorcova aia pe strada nici platit.

Poate cu o masca pe cap.

#6
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
unu la mana e urata in spume, doi la mana este un GTI fake doar ca este pe diesel (tdi), sunt curios daca a reusit sa faca ceva din sunetul ala fiind pe diesel, trei la mana este super scumpa pentru vechime si kilometraj. Cauta altceva in banii aia.

#7
AlexAlex2000

AlexAlex2000

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.11.2018
Off.Am cerut doar niste pareri , d.p.d.v estetic arata minunat , cel putin asta e parerea mea.Daca a-ti venit aici cu comentarii de genu "e urata , iti faci reclama etc" imi pare rau de voi... Daca nu se gaseste cineva sa ma ajute , sa imi spuna daca merita , cu argumentele de rigoare,unde sa intreb?

#8
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015
Daca vrei masina fiabila, sexi si cu multe dotari i-ati Lancia delta sau Fiat bravo Posted Image
Uite aici:
https://www.autoscou...m=2005&atype=C
https://www.autoscou...m=2005&atype=C

Edited by diegodanny, 05 November 2018 - 17:40.


#9
dhaneey

dhaneey

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 25.10.2007
e ridicol de scumpa. Mai mult de 2500 de euro nu face.

#10
AlexAlex2000

AlexAlex2000

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.11.2018

View Postbusiness11, on 05 noiembrie 2018 - 17:35, said:

unu la mana e urata in spume, doi la mana este un GTI fake doar ca este pe diesel (tdi), sunt curios daca a reusit sa faca ceva din sunetul ala fiind pe diesel, trei la mana este super scumpa pentru vechime si kilometraj. Cauta altceva in banii aia.
Si cat sa ii dau pe ea?

#11
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011

View PostAlexAlex2000, on 05 noiembrie 2018 - 17:37, said:

Off.Am cerut doar niste pareri , d.p.d.v estetic arata minunat , cel putin asta e parerea mea.Daca a-ti venit aici cu comentarii de genu "e urata , iti faci reclama etc" imi pare rau de voi... Daca nu se gaseste cineva sa ma ajute , sa imi spuna daca merita , cu argumentele de rigoare,unde sa intreb?

nu merita de banii aia iti cumperi masina din 2010-2011 de prin Germania si mai putini km. Ce arata asa minunta? Poate doar daca ai jucat prea mult Need for Speed.

Iti recomand un Aixam City, cu 544 cai putere, rupi tot orasul in doua.

https://www.autoscou...2b74?cldtidx=8#

Dar sa ai grija ca cica daca mergi doar singur sau ai prea putina greutate in masina, face wheelie la plecare. Pui si tu ceva greutati in portbagaj si aia e.

Edited by business11, 05 November 2018 - 17:43.


#12
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Mai mult ca sigur gentile alea merita 4800.
Nu rata ocazia, va potriviti de minune toti patru: tu, gentile, cocalaria de masin si vanzatorul. O sa faceti un gang bang de Oscar.

#13
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

View Postbusiness11, on 05 noiembrie 2018 - 17:40, said:

nu merita de banii aia iti cumperi masina din 2010-2011 de prin Germania si mai putini km. Ce arata asa minunta? Poate doar daca ai jucat prea mult Need for Speed.

Iti recomand un Aixam City, cu 544 cai putere, rupi tot orasul in doua.

https://www.autoscou...2b74?cldtidx=8#

Dar sa ai grija ca cica daca mergi doar singur sau ai prea putina greutate in masina, face wheelie la plecare. Pui si tu ceva greutati in portbagaj si aia e.
Sau o Lancia new stratos Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SuM4ehEgqaM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/2J95nMPWnnk?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by diegodanny, 05 November 2018 - 17:46.


#14
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,885
  • Înscris: 29.06.2006
bine ca are ceasuri pe stalp, ca volanul e vai de mama lui......de restul rromelii ma abtin

#15
justthink

justthink

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 22.06.2006

View PostAlexAlex2000, on 05 noiembrie 2018 - 17:37, said:

Off.Am cerut doar niste pareri , d.p.d.v estetic arata minunat , cel putin asta e parerea mea.Daca a-ti venit aici cu comentarii de genu "e urata , iti faci reclama etc" imi pare rau de voi... Daca nu se gaseste cineva sa ma ajute , sa imi spuna daca merita , cu argumentele de rigoare,unde sa intreb?

Daca tie ti se pare ca chestia aia arata minunat go for it. Fake GTI. Mai bine iti iei un Logan si ii pui sigla de BMW, tot pe acolo.
La ce lista lunga de modificari are acolo si "tuning-ul" existent tind sa cred ca masina a fost calarita bine de tot. Vezi cat costa o turbina stoc si un set de injectoare, scade banii aia din pret si vezi cum pare super oferta apoi

#16
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,850
  • Înscris: 27.01.2016
Masina descrisa face in jur de 2800 EUR sau in orice caz ai putea-o lua lejer la banii astia cam de oriunde.

#17
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,721
  • Înscris: 13.07.2011
cum sa faca 2000€ voi sunteti nebuni? Nu vedeti ce tuning are... ce genti. Ce putere... ce kilometri putini, ce noua este... doamne auziti si voi 2000 euro... eu i-as da undeva la 17-19.000 euros

Edited by business11, 05 November 2018 - 17:54.


#18
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015
Acum serios, daca vrei masina cu care sa atragi toate privirile i-ati o Lancia fulvia coupe Posted Image, merita fiecare banut Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/q4MUGEG1SI4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Uite aici:
https://www.autoscou....body=3&atype=C

Edited by diegodanny, 05 November 2018 - 17:57.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate