Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Problema Softpedia pe android

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
spartacus436

spartacus436

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.05.2019
salut domnilor, eu sunt nou aici, si citind raspunsurile voastre la intrebarile puse,am hotarat sa ma inscriu ca sa va pot scrie asta: cine pune intrebarile, are nevoie de raspunsuri la obiect, cine stie, sa raspunda, cine nu sa se abtina de la alte comentarii care nu tin de obiectul intrebarii, Am vazut raspunsuri, si multe chiar, de tipul: dar ce, ti e frica de nevasta, etc. omul a intrebat cum se sterge navigarea , iar multi care se cred ffff destepti in loc sa i raspunda la intrebare il iau la misto. Eu nu va critic, numai va rog sa raspunde ti la obiect, si fara alte treburi care tin de privacitatea persoanei in cauza. Ca i este sau nu frica de nevasta, e problema lui, nu este obiect de discutie in forum.Acum, nu va mai retin, poate aveti treaba si eu va retin. Multumesc pentru atentia acordata, si va rog sa ma iertati daca am jignit pe cineva, a fost fara intentie. O zi buna tuturor.

#20
spartacus436

spartacus436

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.05.2019
multumesc

#21
kiario

kiario

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,531
  • Înscris: 19.08.2012
Cu plăcere, să crești mare.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate