Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Mirea Residence Titan Gura Siriului

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
_cristina

_cristina

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.10.2018
Buna,

Am tot urmarit forumul in speranta ca voi gasi si topicul pentru acest ansamblu.
Am cumparat deja apartamentul, suntem in stadiul in care asteptam sa termine cu finisajele.
Am deschis acest topic pentru a vedea daca sunt ceva vecini pe aici, nerabdatori sa se mute in noile apartamente si daca au intampinat pana acum probleme.

Blocul are 3 etaje, si in aceeasi curte se vor mai construi doua blocuri.

#2
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,220
  • Înscris: 22.12.2015

 _cristina, on 29 octombrie 2018 - 12:20, said:

Buna,

Am tot urmarit forumul in speranta ca voi gasi si topicul pentru acest ansamblu.
Am cumparat deja apartamentul, suntem in stadiul in care asteptam sa termine cu finisajele.
Am deschis acest topic pentru a vedea daca sunt ceva vecini pe aici, nerabdatori sa se mute in noile apartamente si daca au intampinat pana acum probleme.

Blocul are 3 etaje, si in aceeasi curte se vor mai construi doua blocuri.
Am scris eu pe aici, pe la  topicul Ozana  Gura  Siriului.
Daca  blocul este  ultimul pe  dreapta, pe  Gura  Siriului, aproape  de curba la  dreata, parca  numarul  103 , vorbim de acelasi  bloc.
Nu am scris de bine.
Am vizitat  si eu blocul acum vreo   3  luni.
Parea in regula, dar am aflat  neoficial  ca  ar fi probleme  pe acolo.

#3
_cristina

_cristina

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 29.10.2018

 Adrexx, on 29 octombrie 2018 - 16:31, said:

Am scris eu pe aici, pe la  topicul Ozana  Gura  Siriului.
Daca  blocul este  ultimul pe  dreapta, pe  Gura  Siriului, aproape  de curba la  dreata, parca  numarul  103 , vorbim de acelasi  bloc.
Nu am scris de bine.
Am vizitat  si eu blocul acum vreo   3  luni.
Parea in regula, dar am aflat  neoficial  ca  ar fi probleme  pe acolo.


Nu stiu daca este nr. 130, insa este ultimul bloc de pe strada, dupa care urmeaza o casa la curte, am cautat acum topicul Ozana pentru a gasi problemele indicate de tine, intr-adevar, de fabrica stiu, insa pe partea apartamentului meu, nu se aude zgomotul momentan, in ceea ce priveste ploaia, nu ma pot pronunta, am fost in aceste luni in care au tot fost ploi, si pot sa-ti spun ca nu era apa stransa in zona, acum...poate la ploi mult mai mari, sau mai dese...

#4
Adrexx

Adrexx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,220
  • Înscris: 22.12.2015

 _cristina, on 29 octombrie 2018 - 16:59, said:



Nu stiu daca este nr. 130, insa este ultimul bloc de pe strada, dupa care urmeaza o casa la curte, am cautat acum topicul Ozana pentru a gasi problemele indicate de tine, intr-adevar, de fabrica stiu, insa pe partea apartamentului meu, nu se aude zgomotul momentan, in ceea ce priveste ploaia, nu ma pot pronunta, am fost in aceste luni in care au tot fost ploi, si pot sa-ti spun ca nu era apa stransa in zona, acum...poate la ploi mult mai mari, sau mai dese...
Sursa  mea  era serioasa. In fine, poate  exagera  desi nu cred....tot ce mi-a  spus  s-a  adeverit.

Nu vreau sa  fiu rautacios  sau sa  tai  elanul si bucuria  celor care  isi cumpara  casa  noua.

Voi sa fiti  sanatosi !

#5
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,418
  • Înscris: 24.02.2017

 _cristina, on 29 octombrie 2018 - 12:20, said:

Buna,

Am tot urmarit forumul in speranta ca voi gasi si topicul pentru acest ansamblu.
Am cumparat deja apartamentul, suntem in stadiul in care asteptam sa termine cu finisajele.
Am deschis acest topic pentru a vedea daca sunt ceva vecini pe aici, nerabdatori sa se mute in noile apartamente si daca au intampinat pana acum probleme.

Blocul are 3 etaje, si in aceeasi curte se vor mai construi doua blocuri.


Ia initiativa si creeaza un grup pe facebook. Te vor gasi vecinii singuri .

#6
Sebi9292

Sebi9292

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.12.2018
Salut,

Am facut grupul: https://www.facebook...69723543696887/

View Post_cristina, on 29 octombrie 2018 - 12:20, said:

Buna,

Am tot urmarit forumul in speranta ca voi gasi si topicul pentru acest ansamblu.
Am cumparat deja apartamentul, suntem in stadiul in care asteptam sa termine cu finisajele.
Am deschis acest topic pentru a vedea daca sunt ceva vecini pe aici, nerabdatori sa se mute in noile apartamente si daca au intampinat pana acum probleme.

Blocul are 3 etaje, si in aceeasi curte se vor mai construi doua blocuri.

Buna,

La sugestia lui Bogotta am facut grupul: https://www.facebook...69723543696887/ pentru a comunica mai usor, o sa accept cereri doar din partea viitorilor locatari.
Din spusele lui Adrexx despre bloc,zona, nu am observat nimic legat de apa stransa in zona in ultimele 3-4 luni. Iar legat de acel zgomot, este o statie care se vede de la mine de pe terasa, dar nu face un zgomot atat de deranjat. Mentionez ca inca nu ne-am mutat in bloc si nu am stat acolo zi de zi, doar ce am trecut cand am avut anumite detalii de finalizat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate