Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Mi-au disparut punctele de loialitate !? (Abonament)

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
alin---

alin---

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 16.10.2018
Am sunat acum la RC...cica la ei se vad punctele in sistem...insa la mine in contul de My Vodafone,nu.

#20
lex2010

lex2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 21.10.2009
Ti le-a luat Dracnea ca e ziua lui azi ... fura si el ce-apuca...

#21
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,097
  • Înscris: 30.04.2007
deci nu era o volga ci o bicicleta si nu i s-a dat, i s-a luat... zise radio erevan - intrebari si raspunsuri.

#22
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,780
  • Înscris: 06.09.2004

View Postbrasoveanul, on 28 octombrie 2018 - 08:52, said:

S-ar mai pune o intrebare, ce facturi are omul, astfel incat sa se genereze atat de multe puncte?

eu de ex fac puncte de cam 200 de euro pe an, abonament de 12 euro    :)    am card de credit de la raiffeisen, la orice cumparaturi imi da puncte. numai ca le-au taiat si pe alea, pana acum dadeau 4 puncte la fiecare 10 lei cheltuiti, acum dau 2...

#23
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,231
  • Înscris: 27.10.2007

View Postborn2lose, on 28 octombrie 2018 - 10:16, said:

am card de credit de la raiffeisen, la orice cumparaturi imi da puncte. numai ca le-au taiat si pe alea, pana acum dadeau 4 puncte la fiecare 10 lei cheltuiti, acum dau 2...
mai merge treaba cu cardul raiffeisen ? ai si alte costuri pe el ? mi-as face unul, pt ca oricum trebuie sa ai un card in casa si trebuie sa fii intr-o retea!

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ti-a blocat ANAF contu si ti-au executat punctele. A dat Dragnea acu o ordonanta de urgenta pentru datornicii la stat...

#25
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postborn2lose, on 28 octombrie 2018 - 10:16, said:

eu de ex fac puncte de cam 200 de euro pe an, abonament de 12 euro Posted Image am card de credit de la raiffeisen, la orice cumparaturi imi da puncte. numai ca le-au taiat si pe alea, pana acum dadeau 4 puncte la fiecare 10 lei cheltuiti, acum dau 2...
Săracule... Vai de tine și de Mazda ta. Posted Image

#26
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

View Postalin---, on 28 octombrie 2018 - 05:33, said:

Mi-au disparut punctele de loialitate
Inseamna ca ai devenit neloial

#27
danutz06

danutz06

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 27.10.2018
Ia punctu' neamule, ia punctu'
.......................

Sunt destule pentru toti, nu va agitati :P

#28
ando01

ando01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 17.12.2006
punctele nu expira toate odata, ultimele acumulate in urma cu 2-3 ani (in functie de contract) sunt inlocuite cu primele acumulate in luna in curs, vezi ca poate e alta problema

#29
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018

View Postalin---, on 28 octombrie 2018 - 06:17, said:


Pai in cazul asta nu trebuia sa fiu si eu anuntat?
Mda...Vodafone...
Ca doar n-or fi fraieri, nu numai Vodafone, ci oricine cu puncte de loialitate, sa te anunte, ca sa iti dea chestii gratis ?!
Crezi ca le convine sa iei ceva de 150 de euro si sa platesti 6 sau sa platesti 150 ?! ;)

#30
born2lose

born2lose

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,780
  • Înscris: 06.09.2004

View Poststrongsss, on 28 octombrie 2018 - 11:11, said:


mai merge treaba cu cardul raiffeisen ? ai si alte costuri pe el ? mi-as face unul, pt ca oricum trebuie sa ai un card in casa si trebuie sa fii intr-o retea!

da, dar au injumatatit beneficiile si nu prea mai merita. e vreo 5 lei pe an administrarea si inca niste lei pe luna interet bankingul.

#31
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna,

Te rugam sa iei legatura cu noi. Nu putem face mai multe verificari aici pentru ca avem nevoie de un numar de telefon, iar numerele de telefon si datele personale inregistrate pe codul de  client sunt informatii protejate de politica de confidentialitate si nu pot fi facute publice.

Prin urmare, iti recomandam sa iei legatura cu noi fie apeland la *222, fie completand formularul de email de aici https://goo.gl/Jct8aj, ori trimitandu-ne un e-mail la adresa [email protected].

O zi frumoasa!

#32
VICENE

VICENE

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.02.2019
Punctele Vodafone au valoare monetara. Daca nu te-au instiintat ca ar putea sa expire cu tine luand la cunostiinta acest lucru, o poti considera FRAUDA!!! E ca si cum banca ar zice ca banii din cont iti expira. Eu in locul tau as face plangere la politie si la protectia consumatorului. Practic, ti-au furat banii!!

#33
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007
Cam mult pentru 7 abona Enterprise .,.!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate