Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Jeep Renegade vs Suzuki Vitara

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
t-balt

t-balt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,135
  • Înscris: 05.08.2005
Ai zis ca nu mai iei nimic dar uite aici o oferta interesanta si ar trebui sa mai ai cel putin un an de zile garantie:
Renegade 4*4 automat cu de toate pe el.
https://www.daswelta...p=jeep-renegade

#20
teRRa

teRRa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 31.05.2006
Renegade-ul tocmai a trecut printr-un facelift minor si a primit noi motorizari pe bemzina, FireFly de 1 litru in 3 cilindri si 1.3 litri in 4 cilindrii. 120 respectiv 150 cp. La  oi nu stou daca Auto Italia a adus varianta facelift iar din cealalata e posibil sa nu mai aiba nimic pe stoc. Eu am vorbit de vreo 6 luni pentru un 500x ce urmeaza sa inlocuiasca masina sotiei si nu aveau nimic pe stoc(ideea era sa prind ceva reduceri mari la un 1.4 Turbo). Acum si la asta s-a scos faceliftul insa masini probabil doar pe anul viitor.

#21
dandoru

dandoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 689
  • Înscris: 09.01.2007
Am rezolvat situația financiara și am revenit la ideea de a-mi schimba mașina. Am un buget de 20000 EUR și vreau un crossover 4X2 cutie automata, Vitara am găsit la 18000, Renegade nu îmi permit, este în jur de 22000. Opțiunile ar fi: Seat Arona, Opel Crossland X, Citroen c3 Aircross(16200E), Suzuki SX4 S-Cross, și Mitsubishi ASX la nu cred că găsesc până în 20000 automat.

#22
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,082
  • Înscris: 09.01.2007
Honda hrv?

#23
dandoru

dandoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 689
  • Înscris: 09.01.2007

View Postoverseas, on 01 aprilie 2019 - 20:56, said:

Honda hrv?
Nu cred că este până în 20000 cutie automata.

#24
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,082
  • Înscris: 09.01.2007
Acuma m-am uitat ce au sarit preturile la FL HRV, eu stiu oferta la 18500 modelul vechi, acum pleaca de la 23900.

#25
dandoru

dandoru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 689
  • Înscris: 09.01.2007
Am cumpărat Vitara 1.4 4WD AT pana la urma. Mulțumesc tuturor care au încercat să mă ajute cu un sfat.

#26
ytsejam

ytsejam

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 94
  • Înscris: 15.12.2008
1.4 AT 2wd passion. Vine pe 15 iunie... aprox

#27
babitzy

babitzy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 09.02.2007
Multumit de ce ti-ai luat? Ma bate gandul sa-mi iau si eu o Vitara 1.4 AT Passion.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate