Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Imigrarea necontrolata in stil animalic si brutal. distrugerea populatiilor native din SUA si Eu

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
361 replies to this topic

#1
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016
https://www.theguard...crossing-latest


Voi ce credeti? pe ce motiv sa ii accepte sua pe astia? sau europa pe aia din africa?

Eu cred ca s a ajuns la limita. si toti din europa care au intrat in ultimii 20 de ani trebuie trimisi acasa.

la fel consider si pt cei peste 22 mil de imigranti din sua.


TOTI trebuie trimisi acasa pt ca nu au imigrat legal.

mai mult , orice lege de azil trebuie abrogata. sa nu mai existe asa ceva.

#2
mariovrs

mariovrs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,393
  • Înscris: 27.09.2013
N-ai cum... Cine mai spala wc-urile?

#3
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,222
  • Înscris: 13.06.2004
Aşa cum noi ne-am dus peste alţii, aşa vin şi alţii peste noi acuma.
Însă noi ar fi trebuit să învăţăm din istorie că nu e bine să laşi să se întâmple anumite lucruri, dar le lăsăm, aşa că s-ar putea s-o păţim.

#4
Alecsandru010

Alecsandru010

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,227
  • Înscris: 29.06.2011
[ https://gifimage.net/wp-content/uploads/2017/10/here-we-go-again-gif-7.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016

 djl, on 20 octombrie 2018 - 11:11, said:

Aşa cum noi ne-am dus peste alţii, aşa vin şi alţii peste noi acuma.
Însă noi ar fi trebuit să învăţăm din istorie că nu e bine să laşi să se întâmple anumite lucruri, dar le lăsăm, aşa că s-ar putea s-o păţim.

noi ca romani?

lol... Romania nu are nimic de spus international. suntem doar o rusine de tara corupta pana in inima.

eu vb de eu si sua... Romania e vazuta ca neavnd drept de replica pe temele astea.


ai dreptate... o sa ajungem europa islamica. si sua o sa continue sa fie america latina.


vestul a ajuns o rusine a lumii.


trump are 100% dreptate cu imigratia. e singurul domeniu unde are dreptate si il sustin. din pacate nu are putere sa schimbe legile de unul singur.

sa speram ca legile vor fi schimbate.


ma uitam la caravana aia de imigranti... sunt VIOLENTI , merg pe drum prin tarile altora , nu li se intampla nimic. nu exista nici un control in nici o tara. nimeni nu ii intreaba nimic. in stitul asta  o sa faca fiecare ce vrea... ce e asta?

sua are drept legal sa ii opreasca cu armata la granita. eu as fi mobilizat armata la granita cu mexicul de acum 30 de ani. armata cu gloante reale care sa trateze situatia ca fiind in timp de razboi.

ce e asta? cu miiiiiiii si milioane de oameni ce trec granitele ilegal? ce atatea legi? pt ce? e simplu... ai intrat ilegal , am dreptul sa ma apar. fara nici un drept de replica. nici de la imigrantul ala de intra ilegal , nici de la UN , nici de la stanga extrema , DE LA NIMENI.

nu vrei sa patesti nimic? atunci stai acasa la tine. nu datoreaza sua si ue nimic la toti astia care fug de saracie , comunism , persecutie. e greu , dar e problema lor.

#6
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 23.09.2005
Pe de alta parte, desfiintarea tuturor granitelor si libera circulatie va fi un pas de cotituta pentru omenire: oamenii isi vor da seama ca nu mai au unde sa plece, mai departe.

#7
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
E începutul globalizării. Aia doctrinară, care va strămuta populații așa încât să se uite de identitățile naționale. La noi nu e nevoie, noi ne phootem singuri, ca întotdeauna.

#8
Mr_nobody_

Mr_nobody_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,000
  • Înscris: 03.02.2017
Eu zic să oprim și păsările migratoare. Nici măcar nu au pașaport biometric, e groaznic.

#9
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

 mariovrs, on 20 octombrie 2018 - 11:09, said:

N-ai cum... Cine mai spala wc-urile?
Ai vazut tu vreunul din ei sa spele wc-uri ? astia au venit pentru ajutoare sociale nicidecum sa puna osul la munca.

Edited by diegodanny, 20 October 2018 - 11:55.


#10
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016
o sa fie ww3 inainte sa fie ce spuneti voi.

rasele vor ajunge sa se urasca asa de mult intre ele incat va fi imposibil de oprit un conflict global.


is TOATE tarile unde sunt imigranti multi , fiecare e cu aia masii. albii stau cu albii , negrii cu negrii , mexicanii cu mexicanii , musulmanii cu musulmanii.


NICIODATA nu va exista pace intre rase si culturi. pt ca suntem diferiti si acceptam doar pe cei care arata ca noi.


daca mergi in lodra o sa vezi cartiere de indieni , de albi , de negrii , etc...


ce spuneti voi cu globalizarea o sa fie un esec. e prea mare diferenta dintre culturi. mai ales cand ai oameni cu o cultura ultra inapoiata care se muta in tari moderne... pe langa faptul ca nu se pot adapta , creeaza probleme... refuza societatea in care traiesc , mai mult incearca sa o schimbe.


eu cred ca o sa fie razboi civil in urmatorii 20 30 de ani la cum merg lucrurile...

s a ajuns la o NESIMTIRE imensa. imigrantii ilegali cearta si sunt violenti cu cei care i au primit in tarile lor... asa ceva e de necrezut...


si UE si SUA au cele mai de rahat legi EVER.

la prima masina incendiata in norvegia i as fi dat pe toti afara. TOTI. indiferent de problemele lor , situatia lor sau azilul lor.


legile de azi is o rusine globala.

#11
strongsss

strongsss

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,156
  • Înscris: 27.10.2007
comentam despre 3000 de oameni, in timp ce peste 3.000.000 de romani traiesc si lucreaza in afara tarii. ba' ejti prost ?

LE: nu inteleg de unde elanul acesta razboinic. nu spuneai Tu ca nu-i prea bine cu armele astea : nu stiu ce sa cred... pe de o parte e un drept legal , pe alta parte e o prostie sa lasi milioane de oameni sub educati sa aiba arme...

Edited by strongsss, 20 October 2018 - 12:03.


#12
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016

 mariovrs, on 20 octombrie 2018 - 11:09, said:

N-ai cum... Cine mai spala wc-urile?

lol... astia vin la intins mana , nu la munca.

is si ultra ingamfati pe deasupra. vin cu pretentii din alea de genul sa ne respectati cultura. ma fac pe cultura lor.

NU noi tre sa le respectam cultura. ei tre sa o respecte pe a noastra. fara drept de apel. cultura lor e asa de buna ca au trebuit sa plece de acolo sa vina la cultura noastra. de aia , cultura lor trebuie INTERZISA PRIN LEGE.

frate , si eu is imigrant. insa am plecat legal. respect legile tarii in care locuiesc , etc... ce e asta unde vin toti din syria (unde e razboi) la noi in europa? ce treaba avem noi cu problemele lor?

ce treaba are SUA cu aia din honduras? Trump nu e destul de dur. ce e aia? ce treaba are sua cu aia?


cred ca sua a gresit in anii 60 80 ca nu a facut america latina continent VASAL. trebuia sa ii puna la punct atunci. militar sau nu. ca acum uite... aia dau faliment , lumea fuge in sua. ce e asta?

 strongsss, on 20 octombrie 2018 - 12:00, said:

comentam despre 3000 de oameni, in timp ce peste 3.000.000 de romani traiesc si lucreaza in afara tarii. ba' ejti prost ?

LE: nu inteleg de unde elanul acesta razboinic. nu spuneai Tu ca nu-i prea bine cu armele astea : nu stiu ce sa cred... pe de o parte e un drept legal , pe alta parte e o prostie sa lasi milioane de oameni sub educati sa aiba arme...

22 milioane de ilegali in sua. poate mai mult.

ILEGALI.

peste 3 mil de romani au plecat LEGAL si lucreaza LEGAL in afara tarii.




adica , spania , uk , franta , italia , germania , etc... astea is toate tari unde romanii merg si muncesc si se muta legal. LEGAL


intelegi diferenta intre a intra in o tara legal? si a intra ilegal?

#13
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,785
  • Înscris: 25.10.2004
@initiator:
mai bine treci direct la Soros, nu mai pierdeai timpul si bitzii cu insiruirea textelor de mai sus.
ce griji iti faci tu pentru Europa Occidentala si State, mai, mai, mai....
opsss, am uitat, neaparat sa mentionezi  de Putin si faptul ca el are grija sa nu se intample asa ceva in tara lui

Edited by catalinn, 20 October 2018 - 12:06.


#14
Mr_nobody_

Mr_nobody_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,000
  • Înscris: 03.02.2017

 martian_693, on 20 octombrie 2018 - 11:58, said:

NICIODATA nu va exista pace intre rase si culturi. pt ca suntem diferiti si acceptam doar pe cei care arata ca noi.

daca mergi in lodra o sa vezi cartiere de indieni , de albi , de negrii , etc...
Vorbești ca cineva care nu a prea umblat prin lume. Există țări incredibil de diverse, gen Brazilia. Ce rase? Toți sunt corcituri.

#15
catalinn

catalinn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,785
  • Înscris: 25.10.2004

 martian_693, on 20 octombrie 2018 - 12:24, said:


toti au aceiasi cultura in brazilia.

tu esti ne umblat... probabil esti polonez...

insa oriunde mergi in lumea asta vestica o sa vezi ca albii stau cu albii , musulmanii cu musulmanii , indienii hindu cu ai lor , etc....

mergi tu in washington DC in cartiere si o sa vezi ca is cartiere de negrii , de mexicani si de albi.

asa ca iesi in lume si nu mai fi polonez...



ce sa mai vb cu tine?

esti un propagandist de stanga EXTREMA. ti ai vinde tara pt musulmani. ti ai da copiii la reeducare in numele lui allah.


ESTI O RUSINE la adresa valorilor europene. un tradator. un convertit la islam pe cale de nenorocire a propriilor copii si a generatiilor care urmeaza.
esti un TRADATOR. ti ai vandut familia pt islam. BLEAH!!!!!
hoooo, stal calm ca-ti plesnesc dracu' venele.
tu esti versiunea de dimineata a bezmeticului ala de stefanescu. tare.
baga si ceva acatiste daca tot esti in forma

#16
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,668
  • Înscris: 06.08.2004

 martian_693, on 20 octombrie 2018 - 11:21, said:


sua are drept legal sa ii opreasca cu armata la granita. eu as fi mobilizat armata la granita cu mexicul de acum 30 de ani. armata cu gloante reale care sa trateze situatia ca fiind in timp de razboi.


Adica sa se faca ca e timp de razboi desi e timp de pace. OK.
Dar nu mai bine se fac ca se joaca de-a cowboy-ii si indienii? Ar fi mai fun, cu arcuri, sageti, chestii din astea..

 martian_693, on 20 octombrie 2018 - 12:24, said:


toti au aceiasi cultura in brazilia.

tu esti ne umblat... probabil esti polonez...

insa oriunde mergi in lumea asta vestica o sa vezi ca albii stau cu albii , musulmanii cu musulmanii , indienii hindu cu ai lor , etc....

Complet fals.
Am fost anul asta si la Viena si la Budapesta si stau negrii cu albi si chinezi cu arabi si europeni la cafenele si pe strazi, in magazine peste tot.
Mai da si tu o raita prin lume.

#17
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,012
  • Înscris: 04.03.2014

 martian_693, on 20 octombrie 2018 - 12:05, said:


ILEGALI.

peste 3 mil de romani au plecat LEGAL si lucreaza LEGAL in afara tarii.




adica , spania , uk , franta , italia , germania , etc... astea is toate tari unde romanii merg si muncesc si se muta legal. LEGAL


intelegi diferenta intre a intra in o tara legal? si a intra ilegal?

Asta dupa ce Romania a intrat in UE,  innainte 3 din 4 erau clandestini, marea emigrare romaneasca a inceput innainte.

Edited by ionutzitaly, 20 October 2018 - 12:57.


#18
PopaXXX

PopaXXX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 03.05.2018

 diegodanny, on 20 octombrie 2018 - 11:54, said:

Ai vazut tu vreunul din ei sa spele wc-uri ? astia au venit pentru ajutoare sociale nicidecum sa puna osul la munca.
Pai cum ca mai toate menajerele si femeile de servici in SUA sunt mexicance.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/lnLxDxLdxIA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/iLJhju-86_c?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/i1dvBoTlw_U?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate