Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Conectare casti prin bluethoot

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Vnica

Vnica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.10.2018
Salutare, am achizitionat saptamana trecuta o pereche de casti Skullcandy crusher BT cu extrabass. Le-am avut imperecheate pana ieri prin bluetooth cu tel.Samsung S8,  iar ieri am vrut sa le imperechez cu un alt telefon Samsung Grand Prime care nu le vedea prin bluetooth, am anulat imperechetea cu S8 crezand ca nu pot fi imperecheate cu doua aparate. Acum nu mai sunt vizibile prin bluetooth pt niciun tel. din casa. Am restartat si castile si telefoanele dar degeaba. Ce pot sa fac sa fie vizibile prin bluetooth?
Multumesc!

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Apasa si tine apasat pe butonul de imperechere. Deci, nu apesi si eliberezi, ci apesi si tii apasat, pana clipeste.

#3
Vnica

Vnica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.10.2018
Multumesc, am tinut apasat pana ledul face rosu-albastru si este ok.

#4
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Poate era bine sa citesti si manualul de utilizare al castilor inainte de a posta

#5
Vnica

Vnica

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 18.10.2018
Daca as fi avut manual cu siguranta citirea lui ar fi fost primul lucru pe care l-as fi facut... oricum apreciez deranjul...

#6
bluke424

bluke424

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,491
  • Înscris: 30.06.2011
dacă ar exista Google...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate