Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Receiver pentru toroidala cu iptv si 4k

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
themendis

themendis

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.10.2018
Salut,
Pentru ca batranul meu receiver deja gafaie, m-am gandit sa il schimb, dar nu stiu care mai e best-buy si poate fi gasit in Romania.

M-ar interesa ceva: sa fie friendly pentru satelit (14 lnburi pe toroidala diseq 1.1) cam 7000 canale, suport de cline, iptv full hd.

Daca exista si o varianta 4k si nu are preturi astronomice si mai bine :)

In cazul in care aveti oferte la pachet ready to go, nu ma deranjeaza, dati-mi un mesaj privat.

(stiu linux bine daca e cazul de patchuri, instalari, etc)

#2
Swerige

Swerige

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 09.01.2010
Amiko a5?

#3
themendis

themendis

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 14.10.2018
Vad ca are openatv ce am si eu acum, deci banuiesc ca ar fi usor de "invatat"... si un pret f ok.

Alte pareri?:)

#4
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004
Cum arata un receiver care "gafaie" ?
   Poze ?

#5
vladut01

vladut01

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 23.12.2015
nu stiu cat costa ce vrei tu, dar pare scump. De ce nu folosesti IPTV? Pt Vaders https://twitter.com/...tvstore?lang=en costa $15/luna si un cont poate fi folosit de 3 IP diferite. Imparti cu alti doi prieteni si costa $5 pe luna si chiar mai putin daca cumperi pe o perioada mai lunga. Are o gramada de tari (nu si Romania), reluari pana la o saptamana, canale de filme (gen HBO), sport. Nu e perfect dar la banii astia merge.

#6
Cristiann70

Cristiann70

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 18.03.2018
Receptor mecool stie iptv ,streaming sa vezi canalele tv  pe telefonul sau receptor   , oriunde in lume ,sharing ,satelit ,cablu ,terestru ......... si merge mult mai ok decat dreambox 800.
Decodeaza  cablu daca este configurat ........satelit sharing si softcamkeys ....... ,stie oscam......de aici am luat eu k iii   care are procesor octacore si 3g de ram dar este ok si k1 pro 2g de ram si cuadcore .
www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_629409.html?#1433363&#16501807 la oferta de 76 de dolari.

Edited by Cristiann70, 15 October 2018 - 15:29.


#7
Swerige

Swerige

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 09.01.2010
initiator, de ce buget dispui?

#8
attila24nagy

attila24nagy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 21.11.2007
Salutari,as vrea un sfat pentru achizitionare receptor combo sat+ dvbc in limita suma de 200 euro.Momentan folosesc un Amiko A3 ca si client si sunt foarte multumit.Ce ziceti de Axas E4HD 4K Ultra HD Linux E2 sau Mut@nt HD51 4K.Mersi mult anticipat.

#9
Swerige

Swerige

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,526
  • Înscris: 09.01.2010
@attila24nagy
te-ai orientat pana la urma la vreun model de receiver?

#10
wather

wather

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,381
  • Înscris: 09.05.2018
Mergi pe Mut@nt HD51 4K , din pacate din cate am citit pe net e cam greu de gasit/cumparat in aceasta perioada

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate