Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Programare RAR

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
TheRipper

TheRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 07.12.2014
Salut,
Am programare pentru 17 decembrie 2018 la RAR.
Sunt din Bacau, dar pentru ca in bacau totul e ocupat pana in
data de 10 ianuarie, am ales covasna.
Intrebare:
Dupa ce trec RAR-ul, cum ridic dovada?
Trebuie sa revin la sediul din Covasna, sau pot opta sa mi se livreze acasa?
De asemenea, stiu ca partea aia a tarii e in conflict cu noi ceilalti, care ne consideram romani. Credeti ca situatia mea (strict legat de RAR) va fi afectata in vreun fel?
Multumesc

#2
madycyprus

madycyprus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 118
  • Înscris: 18.12.2013
Ridici documentele in aceeasi zi, stai linistit. Doar ca trebuie sa mai astepti 1-2 ore.

#3
ApostolulAndrei

ApostolulAndrei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 378
  • Înscris: 23.04.2017

 TheRipper, on 14 octombrie 2018 - 12:33, said:

De asemenea, stiu ca partea aia a tarii e in conflict cu noi ceilalti, care ne consideram romani. Credeti ca situatia mea (strict legat de RAR) va fi afectata in vreun fel?
Multumesc

Stii foarte prost. Conflictele sunt doar in capetele unor oameni care se cred mai buni si mai frumosi decat e cazul. Cat timp esti politicos si cu bun simt, nu o sa ai nici cea mai mica problema. Ti-o garanteaza un covasnean.

#4
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,132
  • Înscris: 22.05.2003
Cica inainte de a iti dea actele, te pun sa faci un test grila in limba 'ngureasca.

#5
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011
Daca nu vrei mici de la Kaufland nu o sa ai nici o problema, covasnenii-s oameni faini.

#6
TheRipper

TheRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 07.12.2014
Multumesc.
Nu am vrut sub nici o forma sa dau un vreo cateorie de oameni, nu sunt rasist, si nu judec. Era doar o intrebare, sa stiu la ce sa ma astept.
Sunt curios sa vad cum va decurge toata treaba....
Al 3-lea rand de numar rosii expira pe 27 decembrie. RAR-ul trebuie sa il fac pe 17 decembrie. Asta inseamna ca, in perioada 17 - 27 decembrie trebuie sa trec prin toate procedurile la politie cu inscrierea, nu?

#7
Octavian_SK

Octavian_SK

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 24.06.2011

 TheRipper, on 14 octombrie 2018 - 20:07, said:

Asta inseamna ca, in perioada 17 - 27 decembrie trebuie sa trec prin toate procedurile la politie cu inscrierea, nu?
Nu neaparat, doar ca dupa 27 Dec nu mai poti circula cu masina pe roti; daca treci de RAR nu vad de ce nu ai termina cu procedurile de inmatriculare in cele zece zile

#8
danwd

danwd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 05.03.2018
Nu stiu la Bacau cum e,in Cluj mi-am programat online inmatricularea la 2 zile dupa RAR din timp.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate