Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

recomandare saltea foarte tare

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
-Diana-

-Diana-

    Happy Zone

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,717
  • Înscris: 06.10.2012
Pe care el ai dormit, bre? Posted Image

Dupa 3 zile de dormit pe salteaua aia, ma injuri ori ba? Posted Image
Tu ai vrut sa fie tare....

#38
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Noaptea trecuta sigur n-a dormit. A stat toata noaptea pe forum sa se laude ca e destept. Posted Image

#39
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Post-Diana-, on 23 octombrie 2018 - 09:52, said:

Pe care el ai dormit, bre? Posted Image

Dupa 3 zile de dormit pe salteaua aia, ma injuri ori ba? Posted Image
Tu ai vrut sa fie tare....

nu te injur, e exact ce am nevoie ;)...dar n-am dormit decat o noapte, am luat patul pentru la tara....cand vine frigul ma duc la ei...

Dar, vreau sa-mi dea perna :)

View PostPaz, on 23 octombrie 2018 - 11:22, said:

Noaptea trecuta sigur n-a dormit. A stat toata noaptea pe forum sa se laude ca e destept. Posted Image

xd

Acel topic va fi ingropat in negura timpului, bine ca nu a mai dat nimeni reply :)).....nu de alta, dar nu vreau sa-mi fure ideile :))))

#40
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View Postjimi91, on 23 octombrie 2018 - 16:31, said:

...nu de alta, dar nu vreau sa-mi fure ideile Posted Image
Fii fara grija. Ideile noastre sunt atat de superextraparageniale ca nimeni nu le va intelege vreodata. :D

#41
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostPaz, on 23 octombrie 2018 - 17:42, said:

Fii fara grija. Ideile noastre sunt atat de superextraparageniale ca nimeni nu le va intelege vreodata. Posted Image


responsabilitatea celor prea inteligenti....:))

#42
proagro

proagro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 04.08.2010
Daca mai citeste cineva subiectul asta si vrea o saltea tare sau foarte tare si calitativa, husa detasabila etc  ii recomand sa incerce  o saltea la comanda , doar ca pretul nu e chiar mic

La pret mic ar merge ceva de la relaxa mizil - am avut asa ceva si e destul de dura ,la inceput e o provocare pentru spate , daca reusesti sa te obisnuiesti cu ea merge

#43
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019
Ăsta este un topic inactiv de 3 ani. Ce rost avea activarea lui cu o reclama mascată?

Mai bine ceri aprobarea includerii link-ului direct în semnătura...

#44
proagro

proagro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 04.08.2010
Daca acest subiect a ramas deschis , inseamna ca se mai poate aduga continut util la el
Pe dumneata te-am vazut in opinia mea obsedat de jysk , care dupa parerea mea face niste mizerii de saltele pe care le vinde la supra pret .
pentru a intelege corect situatia , eu fac exact ce faci dumneata , doar ca eu cred ca m-am documentat mai mult decat dumneata , si consider ca argumentele mele sunt ceva mai apropiate de realitate .
daca cred intr-un lucru il recomand.
Cand mi-am cautat saltea in trecut  am fost si la ikea si la mobexpert si inclusiv pe la ghencea .

offtopic
Sunt adeptul produselor fabricate in Romania , dar fabricate calitativ si uite ca sa intelegi mai bine situatia : usile maco sunt si ele din gama produselor calitative fabricate in Romania
https://forum.softpe...0#entry26871939 , si in acel subiect scriu si promovez usile maco ; chiar si tie iti recomand una

#45
BloodRa

BloodRa

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,989
  • Înscris: 22.04.2019
vai.ro e site-ul dumitale, nu înțeleg de ce tot încerci să ascunzi asta.
Opinia dumitale că eu as fi obsedat de ceva nu are nici un fundament. Cum nu ai pregătire psihologică, nu prea ai cum să ai o părere pertinentă in privința obsesiilor. Dar, la cât de des îți schimbi obiectul de activitate nu e exclus ca pe văi.ro ( autocorectul a scos asta, nu eu ... :) )să se dea consultații psihologice online :)
Revin cu sugestia, termină cu circul ăsta ieftin și rezolvă să ai adresa in semnătura. Sunt destui care o au, deci se poate in anumite condiții. Trebuie doar să vezi dacă poți îndeplini aceste condiții.

Edited by BloodRa, 08 April 2021 - 16:26.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate