Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

DRPCIV Programare online

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
AljNNN-

AljNNN-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 19.08.2014
Salut, astazi mi-am luat dosarul de la scoala de soferi. Am ajuns acasa sa ma programez online pe site la DRPCIV.
Orice fac primesc Datele introduse nu sunt valide! Initial am crezut ca Numarul de la dosar e gresit,sau il scriu eu gresit si scriu altceva, l-am sunat pe instructor si mi-a spus ca acela este NR. de la dosar pe care il scriam si eu. Am scris totul cu litere mari, nimic, am schimbat Prenumele cu Numele tot felul de variante dar nimic nu a mers. Am mai vazut ca are cineva problema asta dar nu se mai discuta pe acel topic.
Cineva, o idee? Orice ca m-am umplut de nervi cu site-ul lor nici macar nu-ti specifica ce gresesti sau ce nu este corect.

#2
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Probabil ca este prea repede.  Cred ca scoala trebuie sa trimita intai dosarele, pt ca nr introdus de tine sa se regaseasca in baza de date a DPRCIV.

Edited by Barboso, 11 October 2018 - 20:55.


#3
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009
Nu e drept ce inseamna asta, nu mai dati sala de fiecare data cand picati traseul, nu mai stati cu orele la coada la depus dosarul, aveti viata prea simpla.

#4
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,669
  • Înscris: 23.10.2006
Incearca din nou in 24 sau 48 ore, de abia atunci daca nu reusesti te duci direct la ei. Trebuie sa fii introdus in sistemul electronic, si asta se face manual.....

#5
AljNNN-

AljNNN-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 19.08.2014
M-am prins, mi-a spus si instructorul sa astept cam 48h daca nu a mers mi-a mai spus ca a trimis dosarul acolo, probabil la cate se trimit in fiecare zi dureaza destul.
Va multumesc pentru raspunsuri, am ales sa ma programez direct pe site ca stau cam departe si am ales sa ma duc mai pe la ora 11-12 sa nu adorm pe acolo
Va multumesc inca o data Posted Image

#6
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007

 SpeedDemon, on 11 octombrie 2018 - 20:49, said:

Nu e drept ce inseamna asta, nu mai dati sala de fiecare data cand picati traseul, nu mai stati cu orele la coada la depus dosarul, aveti viata prea simpla.
ce ai vrut sa zici?

#7
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,225
  • Înscris: 22.02.2017
Inainte sala se dadea daca picai traseul... acum o data ce ai luat sala, e buna luata si nu o mai dai, ci dai doar traseul din nou.

#8
AljNNN-

AljNNN-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 19.08.2014
Am rezolvat, mi-a spus instructorul ca a trimis cat a putut de repede dosarul la polite pentru inregistrare , in caz ca l-a trimis si nu a mers nici dupa sa stergeti Cache&Cookie, cum a spus cel de sus.
Am rezolvat, va multumesc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate