Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung galaxy watch 2018

Jeep Renegade vs Suzuki Vitara

Guvernul recunoaste ca intram in ...

standardele societatii
 Nelamurire intre 2 modele

Pachet Rummy de calitate.

Amiko Mira Wifi

RAR indeamna romanii sa-și c...
 Recomandare instalatie apa casa s...

Pareri TV Samsung Seria MU6202

Sugestii magazine bio online

Instalare Skype
 Recomandare kit supraveghere

Incercare de remediere ecran alba...

Competitie PS4

Opinie ''search''

Spam Score ridicat de la comentarii cu backlink

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

sandbtc

sandbtc

Junior

• Grup: Junior Members
Blogul meu a cazut dramatic in cautarile google dupa ce m-am mancat undeva sa fac cateva comentarii pe blogul nwradu ro. Acele comentarii mi-au aruncat in aer Spam Scorul (https://moz.com/blog...nalization-risk).

Ce as putea face?

sandbtc

sandbtc

Junior

• Grup: Junior Members
Chiar nicio idee? Sa fie oare de la faptul ca nwradu are paginile multiple cu acelasi continut? Eu am comentat la 5 articole, dar apar vreo 600 pagini catre blogul meu.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate