Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Cafeneaua Orange România.

- - - - -
  • Please log in to reply
1390 replies to this topic

#505
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

View Postaztec, on 09 martie 2019 - 19:02, said:

Toti am vrea ce ofera INES
Nu cred ca e cineva care sa refuze.
Doar ca ramanem blocati cand auzim pretul.
Pai daca ne deranjeaza 2 lei in plus la factura...cand auzim de factura de peste 230...avem o strangere de inima...
si de ce nu va abonati...de ce nu-l incercati mcar o luna...

View Postronuquet, on 09 martie 2019 - 19:17, said:

Eu nu.mi permit sincer... daca as avea 2000 euro salariu nu m.as uita, sincer.
Crede-ma, la cum am vazut ca se misca si mai ales functioneaza, si daca as avea 3000 lei net, m-as abona la Ines...dar, e alegerea fiecaruia...
oricum, partea cu garantatul ramane...

View Postpapichullooo, on 09 martie 2019 - 19:39, said:



Zona Dristor.

In Dristor au acoperire sigur...
Suna-i si vei afla raspunsul lor...ce te costa, un apel telefonic..😃

#506
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017
Sa inteleg ca o luna este gratuit, apoi pot renunta fara niciun impediment? Si in tot acest timp ei iti instaleaza serviciul iti aduc echipamente si apoi vin sa ti-l ia??? Suntem siguri ca ofera servicii de calitate , nu trebuie sa-l incercam sa vedem asta, chiar si pretul spune asta... si asta probabil e un motiv pentru care sunt serviciile bune.Daca ar avea un pret mai mic si calitatea ar scadea, dar romanul cauta cantitate nu calitate...

#507
aztec

aztec

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 830
  • Înscris: 23.10.2003
Am o masina...sunt multumita de ea, chiar daca nu e perfecta, imi satisface cerintele.
Daca as incerca un Ferrari sau Lamborghini, normal ca as fi extrem de multumit.
Dar...mi-ar depasi bugetul si apoi m-as intoarce la masina mea si nu as mai fi multumit...si nu as intelege de ce masina mea nu e ca aia...chiar daca pretul spune clar de ce...

#508
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006
Puteti sa-i telefonati, sa-i sunati oricand, si sa aflati si eventual,sa vedeti, cum este cu calitatea...
Exemplul de mai sus,cu masina, nu este cel mai fericit, dar ma rog, fiecare cu alegerea lui...
la urma urmei, o masina te ajuta sa iti rezolvi treburile...
Cu calitatea in schimb, este altceva..

#509
Fredy

Fredy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 26.01.2006
Te rog pune aici adresa de mail pentru rezilieri persoane fizice.
off: se apropie ora 15

#510
Maverick99

Maverick99

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 15.04.2008
Astazi am fost sunat de o doamna de la Telekom in legatura cu cererea mea de reziliere.
Apropo, a fost facuta on-line la [email protected]
S-a intamplat la fel ca majorarea pentru TELEKOMSPORT, i-am spus ca reziliez daca imi mareste abonamentul.
In final a ramas ca nu voi ''beneficia'' de nicio majorare, sigurul lucru pe care nu il putea oferi este calculatia curusului ( Persoane fizice ING, bla bla ...)
Am fost de acord sa raman la ei.

Voce Nelimitat + TV L cu toare extraoptiunile active +2 receviere + Internet L + Mobil cu net nelimitat = aprox 81 RON.

Se pot obtine beneficii, se pare ca sunt deschisi la negocieri pentru a evita rezilierile.

#511
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,827
  • Înscris: 06.11.2018
Din 31 martie intra Travel Mix HD.

Attached File  received_2215416345183078.jpeg   39.65K   74 downloads

#512
AndReW99

AndReW99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,405
  • Înscris: 15.07.2016
Intră canale la Telekom :o

#513
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014
As paria ca va intra pe 372 de unde a iesit Travel Channel SD

#514
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ma bate gandul sa renunt la RDS si sa trec iar pe FTTH Telekom cu toate serviciile. Sugestii, pareri? Vreau si IPTV, ca sa nu mai vad urma de coaxial in casa. Cat am apucat sa-l testez mi-a placut.

Cu mobilul Telekom ma impac exceptional de bine, n-as renunta la ei nici cu maririle actuale.

Nu ma uit la TV mai deloc momentan, deci as lua grila M si as alege IPTV strict pentru solutia tehnica oferita, e ceva modern, de viitor.

#515
papichullooo

papichullooo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,474
  • Înscris: 15.01.2005

View PostMembruAnonim, on 25 martie 2019 - 23:26, said:

Ma bate gandul sa renunt la RDS si sa trec iar pe FTTH Telekom cu toate serviciile. Sugestii, pareri? Vreau si IPTV, ca sa nu mai vad urma de coaxial in casa. Cat am apucat sa-l testez mi-a placut.

Cu mobilul Telekom ma impac exceptional de bine, n-as renunta la ei nici cu maririle actuale.

Nu ma uit la TV mai deloc momentan, deci as lua grila M si as alege IPTV strict pentru solutia tehnica oferita, e ceva modern, de viitor.
Poți trece fără probleme, nu ai de ce sa îți faci griji. Sigur vei primi și o ofertă personalizata foarte bună.

#516
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Sa vedem atunci. Parca chiar tu folosesti serviciile T prin fibra, daca nu ma insel, nu?

Ai primit vreo oferta diferita decat ce e pe site?

#517
papichullooo

papichullooo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,474
  • Înscris: 15.01.2005

View PostMembruAnonim, on 25 martie 2019 - 23:33, said:

Sa vedem atunci. Parca chiar tu folosesti serviciile T prin fibra, daca nu ma insel, nu?

Ai primit vreo oferta diferita decat ce e pe site?
Da, am fibra de la ei și funcționează ireproșabil, dacă nu erau cretini sa scoată posturile alea tv erau și mai ok. Cu siguranța îți fac alta oferta față de ce este pe site, doar sa le ceri.

#518
djmaxx

djmaxx

    Tehnicus20

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,183
  • Înscris: 15.07.2005

View PostMembruAnonim, on 25 martie 2019 - 23:26, said:

Ma bate gandul sa renunt la RDS si sa trec iar pe FTTH Telekom cu toate serviciile. Sugestii, pareri? Vreau si IPTV, ca sa nu mai vad urma de coaxial in casa. Cat am apucat sa-l testez mi-a placut.

Cu mobilul Telekom ma impac exceptional de bine, n-as renunta la ei nici cu maririle actuale.

Nu ma uit la TV mai deloc momentan, deci as lua grila M si as alege IPTV strict pentru solutia tehnica oferita, e ceva modern, de viitor.

inainte de toate intra pe https://www.telekom.ro/acoperire/ si cauta adresa ta si vezi daca ai fibra la locatie daca iti da viteze mai mari de 100mb atunci ai fibra!
daca ai fibra iti recomand cu caldura iptv (primul stb gratis) iti intra fibra in modem(care este si router wifi) si in primele 2 porturi sunt configurate pt iptv..cablu utp din modem la stb iptv..
nu uita sa ceri moka si pachetul telekom sport! si iti recomand pachetul L la tv! internetul pe fibra merge impecabil (cel putin la mine )+poti cere si pachetul unguresc care oficial nu mai este pe site..este 5 lei poate il iei gratis..
ps:sunt abonat la telekom iptv/dvb/c,rcs si upc ..
Important: nu uita ca sa ceri sa ai activat si portul tv de analogic chiar daca ei iptv!!! poate tragi un coaxial la tv-ul din bucatarie....si vezi dvb-c canalele free!!!!

Edited by djmaxx, 26 March 2019 - 00:28.


#519
marius664

marius664

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,259
  • Înscris: 13.08.2017

View Postdjmaxx, on 26 martie 2019 - 00:22, said:

+poti cere si pachetul unguresc care oficial nu mai este pe site..este 5 lei poate il iei gratis..
https://www.telekom....prod772342129//

#520
darkwings

darkwings

    satana

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,515
  • Înscris: 06.04.2006

View PostMembruAnonim, on 25 martie 2019 - 23:26, said:

Ma bate gandul sa renunt la RDS si sa trec iar pe FTTH Telekom cu toate serviciile. Sugestii, pareri? Vreau si IPTV, ca sa nu mai vad urma de coaxial in casa. Cat am apucat sa-l testez mi-a placut.

Cu mobilul Telekom ma impac exceptional de bine, n-as renunta la ei nici cu maririle actuale.

Nu ma uit la TV mai deloc momentan, deci as lua grila M si as alege IPTV strict pentru solutia tehnica oferita, e ceva modern, de viitor.

sa ceri modem huawei 8247h.nu e dual pe wi-fi dar e mult mai stabil decat sagecom.pt wi-fi recomand sa cumperi un modem si sa il legi in bridge

#521
trafalgar20

trafalgar20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 535
  • Înscris: 19.11.2017
si hbo gratis pe 2 ani! il mai dau nu?

#522
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Am fibra Telekom la mine in oras, am mai avut de la ei si am renuntat din cauza instalarii de rahat datorata angajatilor. :) ONT Huawei, clar, de ala am solicitat si data trecuta si nu vreau sa aud de Sagem.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate