Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Pioneer A616 cu corector de ton defect.

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,593
  • Înscris: 05.12.2005
Ai loudness pe el? dacă da, funcţionează?

#20
mamaie12

mamaie12

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 17.08.2018

View Postiulianmihai23, on 13 octombrie 2018 - 19:24, said:

Nu te obliga nimeni sa imi oferi ajutor daca nu vrei. Eu am facut aceasta postare cu scopul de a afla ce se intampla cu amplificatorul , nu sa fiu "judecat" de tine ca nu stapanesc bine elecronica si ca ascult aproape orice gen de muzica printre care si manele. Prin felul in care mi-ai raspuns , imi sau seama ca esti un om frustrat si plin de tine...bla...bla...bla

1. Dacă asta este tot ceea ce ai înțeles tu din cele două postări ale mele , este clar că mi-am pierdut timpul de pomană ca să descarc și studiez acea schemă (deși nu era interesul meu personal) și ca să le scriu.
2. Ar fi cazul ca să înveți care este sensul real al termenului "frustrat" în limba română (cu totul altul decât cel pe care îl are în lb. engleză), acesta provenind în realitate din lb, franceză.
3. Ceva lecții de logică și semantică nu ți-ar strica deloc atât timp cât observ că ești în stare să alături termenul "frustrat" (în sensul ăla idiot pe care îți închipui tu că îl are) cu sintagma "plin de sine". Coabitarea în acest caz este imposibilă.

Edited by mamaie12, 13 October 2018 - 19:51.


#21
geo123

geo123

    Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,926
  • Înscris: 10.05.2006
Este arie de electronica!
Fiecare ascultã ce vrea si cum vrea.
Daca vrei sa dai un sfat il dai,daca nu e bine sa te abtii fara alte polemici.
Asa e proiectat corectorul de ton.Este gandit sa nu intre in clip cand dai tare si ai corectii agresive gen full bass and treble.
Lucreaza ca un fel de loudness.
Se poate modifica dar nu prea vad rostul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate