Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Battle for Sevastopol (2015)

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
Am vazut si eu filmul asta recent si mi s-a parut o porcarie. Desi ma asteptam sa fie un film mai bun, bazandu-ma exclusiv pe aceasta melodie, luata de pe ost-ul acestui film

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fuPX8mjeb-E?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Ce nu mi-a placut? Propaganda desantata, interpretarea proasta  din partea majoritatii actorilor, faptul ca actorii sunt plati si nu au forta actoriceasca (o chestie foarte intalnita si la filmele romanesti), cgi-ul destul de slab..


Ce mi-a placut? Melodia de mai sus si felul cum arata actrita principala si cantareata de la melodia de mai sus . Si versurile de la melodie Posted Image Si  unele peisaje..

Numai pt aceste chestii ii dau nota de trecere - 5 , ca daca nu era melodia ii dadeam direct 2 si nu ii mai faceam topic aici

https://www.imdb.com/title/tt4084744/

Quote

A story of Lyudmila Pavlichenko, the most successful female sniper in history.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/99zxToEGoOo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by vanitty, 07 October 2018 - 17:44.


#2
Bingo

Bingo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,455
  • Înscris: 13.04.2006
Ok , multumiri pentru reviw !

#3
bog4u

bog4u

    @Român

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,030
  • Înscris: 20.12.2007
Bine ca postat la filme noi, are aproape 4 ani de la lansare Posted Image

#4
Crazy Trucker

Crazy Trucker

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 23.11.2006
Nargiz Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate