Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Nu reusesc sa am o relatie de durata lunga...

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

 TheBigDealerIsHardware, on 06 octombrie 2018 - 10:09, said:

Salut. Nu prea reusesc sa am o relatie de durata lunga, cu nici o tipa, majoritatea sunt dupa bani, cadouri, si chiar m-am saturat sa stau singur.
Voi cum v-ati cunoscut prietena?
Fa-ti o familie "netraditionala".

#20
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

 YOUR_GOD, on 06 octombrie 2018 - 10:51, said:

Am vazut femei extraordinar de frumoase cu niste urati.
Cred ca sunt cazuri extrem de izolate, in schimb, am vazut barbati cat de cat ok dpdv al fizicului cu niste femei mai grasane....
O femei cu cat este mai frumoasa, cu atat devine mai curtata --> devine mai pretentioasa pentru ca are de unde alege Posted Image

#21
diegodanny

diegodanny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,354
  • Înscris: 01.07.2015

 YourFan, on 06 octombrie 2018 - 12:17, said:

Cred ca sunt cazuri extrem de izolate, in schimb, am vazut barbati cat de cat ok dpdv al fizicului cu niste femei mai grasane....
O femei cu cat este mai frumoasa, cu atat devine mai curtata --> devine mai pretentioasa pentru ca are de unde alege Posted Image
Nu neaparat, daca este de casa nu vine cu pretentia ca are de unde alege, trebuie sa ii fii loial, cam asta vrea orice femeie de la un barbat Posted Image , alea care sunt foarte pretentioase umbla doar dupa bani si cand gaseste altul cu mai multi bani pleaca cu ala, este tot un soi de curva doar ca mai pretentioasa Posted Image

Edited by diegodanny, 06 October 2018 - 12:23.


#22
larida

larida

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 24.05.2018

 TheBigDealerIsHardware, on 06 octombrie 2018 - 10:09, said:

Salut. Nu prea reusesc sa am o relatie de durata lunga, cu nici o tipa, majoritatea sunt dupa bani, cadouri, si chiar m-am saturat sa stau singur.
Voi cum v-ati cunoscut prietena?
Nu stiu cati ani ai, dar ai rabdare. Eu cu viitorul meu sot suntem impreuna de aproape 9 ani, dupa 8 ne-am logodit si la aniversarea de 10 vom avea nunta.
Ne stim din liceu, ne iubim sincer pt ca ne-am indragostit inainte sa stim ce sunt alea facturi, chirii, cariere. Ne-am indragostit pt glumele proaste "de agatat", pt pupici sub banca cand nu ne vedeau profii, pt alte lucruri care si acum, dupa 9 ani, ma fac sa zambesc numai cand il vad ca vine spre mine. In anii acestia, fiecare a urmat individual o scoala/facultate, ne vedeam o data pe luna, faceam 8 ore cu trenul ca nu exista microbuz direct, strangeam bani o luna ca sa stam impreuna o singura noapte. Doi ani am fost impreuna zilnic, 4 la facultate separati, am facut mari compromisuri amandoi ca sa reusim impreuna, iar de 3 iar impreuna si a fost cea mai buna decizie sa luptam cei 4 ani pt relatie, e un sentiment extraordinar sa ai alaturi un om bun care te iubeste. Il iubesc cel mai mult cand vine acasa si da jos tot ce tine de munca, se relaxeaza si este fix baiatul de acum 9 ani, doar ca adult.
Acum, eu in cei 9 ani am avut multe hopuri in sanatate, am avut 60 kg, am avut si 95 dupa niste interventii chirurgicale, am avut iar 60+, iar in ultimul an m-am imbolnavit cu aceeasi problema si am luat iar in greutate. Tine minte ca lucrurile astea nu ar trebui sa conteze cand "alegi" perechea. Nimeni nu o sa fie 90 60 90 toata viata, concentreaza-te pe cineva care iti intelege si rade la glumele tale, care e dispus sa faca sacrificii pt relatie pt ca nu tot timpul va fi usor, obstacole vor fi si nu obligatoriu din cauza voastra, cineva care isi doreste sa-si imparta viata cu tine.
Ar trebui sa fie ceva natural, nu sa fortezi tu ca sa dureze relatia mai mult, dar nici sa zici papa din orice mica neplacere nu ti-as recomanda. Incearca sa cunosti omul de langa, sa te poti arata cum esti tu in fata lui, fara sa-ti fie teama ca te judeca.
Succes. Ai rabdare!

#23
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
frumoasa povestea ta!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate