Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Atypical (2017)

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018
https://www.imdb.com/title/tt6315640/

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ieHh4U-QYwU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Recomand cu incredere. La fiecare episod in parte mă prăpădesc de râs. Printre cele mai bune seriale care le-am văzut si am văzut destule.

#2
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018
Un fel de Sheldon...

#3
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View PostKaffir2018, on 06 octombrie 2018 - 07:07, said:

Un fel de Sheldon...

La Shedon nu m-am uitat dar cred ca este putin mai slab daca ma iau dupa Nota Posted Image si nu sunt fan Teoria Big Bang...

Edited by hwplanet, 06 October 2018 - 07:42.


#4
Kaffir2018

Kaffir2018

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,332
  • Înscris: 15.06.2018
Aaa, nici eu nu m-am uitat la serial. Ma refeream la genul de personaj: weirdo

#5
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Sunt la moda filmele si serialele cu tot soiul de ciudati si autisti, asta pe langa celelalte minoritati - negri, homosexuali, transsexuali, etc. se incearca in felul asta normalizarea anormalului si inversarea valorilor.

#6
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,866
  • Înscris: 05.08.2014
Ia sa ii dau si eu o incercare, ca pare bun serialul.


Daca va plac astea cu situatii jenante va recomand eu unul mai putin cunoscut dar genial: Extras --- cu Ricky Gervais. Omul e meserias pe felia asta a penibilului -- te face sa-ti fie jena de jena lui. Despre the Office (ala bun, original) nici nu mai vorbesc, banuiesc ca l-a vazut cam toata lumea.

#7
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View PostAldulescu, on 06 octombrie 2018 - 10:43, said:

Sunt la moda filmele si serialele cu tot soiul de ciudati si autisti, asta pe langa celelalte minoritati - negri, homosexuali, transsexuali, etc. se incearca in felul asta normalizarea anormalului si inversarea valorilor.

Hehe. Pai sunt amuzante... te face sa razi... prinde la Public. Si oricum Atypical asta nu are glume din alea penibile cu sex si alte prostii, glume subtile dar amuzante spre deosebire de alte mizerii... nu e notat degeaba cu Nota 8. Este interpretabil ca nu este niciun motiv inversarea valorilor cu astia autisti, si nu-i vorba despre asta si ma gandesc ca probabil cum asta bolnav de autist incepe sa devina normal asa ma gandesc eu dupa ce am vazut 3 ep. Deci daca se uita unul bolnav se va regasi in personajul asta si poate se va face bine, nu stiu ce sa zic ca nu l-am terminat dar o sa vad mai mult si iti spun :)

View PostKaffir2018, on 06 octombrie 2018 - 08:30, said:

Aaa, nici eu nu m-am uitat la serial. Ma refeream la genul de personaj: weirdo

Depinde, termenul de ciudat poate fi interpretabil. Cu toti suntem ciudati sau facem chestii ciudate mai mult sau mai putin... Posted Image

Edited by hwplanet, 06 October 2018 - 14:46.


#8
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Mulțumim ! O să țin cont. Posted Image

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate