Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

Agentia de recrutare ATENA

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012
Buna colegi,
Vreau sa plec la munca 2-3 luni in Anglia ca si carrer, am mai fost in trecut doar ca firma la care am fost chiar cand sa vin acasa a intrat in insolventa, acum vreau sa plec iar sa imi fac ceva banuti ca am nevoie sa termin scoala de asistenti medicali iar acum ca a inceput ultimul an trebuie sa decartez si am cam ramas pe 0.
Am vorbit putin cu cei de la agentia din titlu, urmeaza sa ii sun azi pentru mai multe detalii, dar inainte de a face lucrul acesta, as dori sa stiu daca a mai fost cineva prin ei si nu e teapa, mai exact niste pareri.


Multumesc anticipat!

Edited by argonaut, 01 October 2018 - 11:31.


#2
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,003
  • Înscris: 07.11.2006

 Hailztorm, on 01 octombrie 2018 - 10:57, said:

...in Anglia ca si carrer,..

Ce este un carrer si cu ce se ocupa?

#3
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

 adisz, on 01 octombrie 2018 - 13:50, said:

Ce este un carrer si cu ce se ocupa?
A carer is anyone who cares, for a friend or family member who due to illness, disability, a mental health problem or an addiction cannot cope without their support.

un fel de infirmier, cand am fost data trecuta, mi au facut un training de 1 saptamana, iar apoi mi au dat masina, lista cu clientii care ii aveam in grija si mergeam la fiecare acasa si le dadeam medicamentele si le faceam ceva de mancare daca le era foame sau un ceai...


Pe mine ma intereseaza firma, sa stiu daca ma pot increde sau nu.

Edited by Hailztorm, 01 October 2018 - 15:28.


#4
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,827
  • Înscris: 01.11.2005

 Hailztorm, on 01 octombrie 2018 - 15:27, said:

A carer is anyone who cares, for a friend or family member who due to illness, disability, a mental health problem or an addiction cannot cope without their support.

un fel de infirmier, cand am fost data trecuta, mi au facut un training de 1 saptamana, iar apoi mi au dat masina, lista cu clientii care ii aveam in grija si mergeam la fiecare acasa si le dadeam medicamentele si le faceam ceva de mancare daca le era foame sau un ceai...


Pe mine ma intereseaza firma, sa stiu daca ma pot increde sau nu.
Pai cand ai fost data trecuta in Anglia nu aveau aia un numar de telefon, ceva ? Suni direct la aia, in Anglia unde ai mai fost si le spui ca esti interesat sa faci acelasi lucru care l-ai mai facut, dar fara intermediari.

#5
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

 tehnics, on 01 octombrie 2018 - 15:40, said:

Pai cand ai fost data trecuta in Anglia nu aveau aia un numar de telefon, ceva ? Suni direct la aia, in Anglia unde ai mai fost si le spui ca esti interesat sa faci acelasi lucru care l-ai mai facut, dar fara intermediari.
a intrat firma in insolventa, cu 3 zile inainte de terminarea contractului...altfel asa as fi facut.


SAU CARE STIE O FIRMA SERIOASA SI CU CARE A MAI FOST?

Edited by Hailztorm, 01 October 2018 - 16:22.


#6
Cool_Kick

Cool_Kick

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,266
  • Înscris: 06.09.2017
https://www.careerad...itment-agencies - intra in contact cu una din astea, nu te mai complica....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate